Yolcu Sayısı
1

Lüks İstanbul Turizm Otobüs Bileti

Lüks İstanbul Turizm

Firma Hakkında

  • AdresŞehzadebaşı Cd. Şehzade Han No: 5/26 Vezneciler Fatih İstanbul
  • Müşteri Servisi0 (212) 511 8891
  • İnternet Sitesiwww.luksistanbul.com

Lüks İstanbul Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Lüks İstanbul Turizm


Çok İyi
100 % (3)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"Zamanında ve konforlu yolculuk."

Firma ile gerçekleştirdiğim yolculuğum son derece konforluydu. Araç tam vaktinde geldi.

"Süper"

Valla ben çok beğeniyorum zaten uzun yolcuları çok severim. Araçların uçak gibi olması hoşuma gidiyor. Umarım hep böyle devam edersiniz. Firmalarda ileriye gideceklerine geriye gitme huyları var çünkü. Kalitenizi bozmayın

"Çok guzel"

Istanbuldan Baküye tek kullandığım firma !

Lüks İstanbul Turizm Hakkında

Lüks İstanbul Otobüs Firması

Lüks İstanbul Otobüs Firması, kendi alanında kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini zedelemeden çalışma yaşamına devam ederek başarılar kazanmış, bu alanda faaliyet göstermeye devam eden bir kuruluştur. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak her zaman için güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemenin ve bunu alanında deneyimli personel ile desteklemenin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma yatırım ve yaptırımlarını öncelikli olarak bu alan üzerine yoğunlaştırmıştır. Günümüz standartlarında hizmet sağlamak için araç filosunda yer alan araçların tam donanımlı halde bulunmasına öncelik veren firmanın müşterileri ile arasında yıllar içerisinde oluşturmuş olduğu güvene dayalı bir bağ vardır. Kendilerine duyulan güveni, zedelemeden çalışma yaşamındaki başarılı adımlarını devam ettirmek isteyen Lüks İstanbul otobüs firması, kolay ve konforlu ulaşımı kendisine ilke edinmiştir. Lüks İstabbul günümüzde, “İstanbul - Ankara -Bakü” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.
Lüks İstanbul Otobüs Bileti
Lüks İstanbul otobüs firması kendisine misyon olarak; keliteli ve yenilikçi hizmetlerini bunların yanında kosulşuz müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet verdikleri sektör içerisinde güven denince akla ilk gelen isimlerden biri olup, hizmetin öncüsü olmayı hedeflemek ilkesini belirlemiştir. Firma kendisini tanımlarken; kaliteden ödün vermemek demek: Yolcuların güvenli ve konforlu bir seyahat sürmeleri için en başta araç filosunda yer alan araçların teknik donanımlarının sağlanması ve hizmet sağlayan personelin her zaman firmanın ilkelerin uygun hareket etmesi gerekliliğini savunmaktadır.
Lüks İstanbul Otobüs Bileti Fiyatları
Günümüz dünyasında hizmetini farklı noktalarda binlerce insana ulaştırmanın gerekliliğinin bilincinde olan firma kalitesini çok daha fazla insana sunmak adına çalışmalara da başlamıştır. Bunun için başta içersinde bulunduğumuz çağın bir nimeti olan internet ortamından yararlanmak gerektiğinin farkında olan firma artık online bilet satışı da yapmaktadır. En uygun Lüks İstanbul otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden yalnızca birkaç tık ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr