neredennereye.com, Lüks İstanbul Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks İstanbul Turizm Otobüs Bileti

Lüks İstanbul Turizm
Lüks İstanbul Turizm
 

neredennereye.com,
Lüks İstanbul Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks İstanbul Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks İstanbul Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks İstanbul Turizm

Şehzadebaşı Cd. Şehzade Han No: 5/26 Vezneciler Fatih İstanbul
0212 511 8891

Lüks İstanbul Otobüs Firması 


Lüks İstanbul Otobüs Firması, kendi alanında kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini zedelemeden çalışma yaşamına devam ederek başarılar kazanmış, bu alanda faaliyet göstermeye devam eden bir kuruluştur. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak her zaman için güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemenin ve bunu alanında deneyimli personel ile desteklemenin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma yatırım ve yaptırımlarını öncelikli olarak bu alan üzerine yoğunlaştırmıştır. Günümüz standartlarında hizmet sağlamak için araç filosunda yer alan araçların tam donanımlı halde bulunmasına öncelik veren firmanın müşterileri ile arasında yıllar içerisinde oluşturmuş olduğu güvene dayalı bir bağ vardır. Kendilerine duyulan güveni, zedelemeden çalışma yaşamındaki başarılı adımlarını devam ettirmek isteyen Lüks İstanbul otobüs firması, kolay ve konforlu ulaşımı kendisine ilke edinmiştir. Lüks İstabbul günümüzde, “İstanbul - Ankara -Bakü” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Lüks İstanbul Otobüs Bileti 

Lüks İstanbul otobüs firması kendisine misyon olarak; keliteli ve yenilikçi hizmetlerini bunların yanında kosulşuz müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet verdikleri sektör içerisinde güven denince akla ilk gelen isimlerden biri olup, hizmetin öncüsü olmayı hedeflemek ilkesini belirlemiştir. Firma kendisini tanımlarken; kaliteden ödün vermemek demek: Yolcuların güvenli ve konforlu bir seyahat sürmeleri için en başta araç filosunda yer alan araçların teknik donanımlarının sağlanması ve hizmet sağlayan personelin her zaman firmanın ilkelerin uygun hareket etmesi gerekliliğini savunmaktadır. 

Lüks İstanbul Otobüs Bileti Fiyatları

Günümüz dünyasında hizmetini farklı noktalarda binlerce insana ulaştırmanın gerekliliğinin bilincinde olan firma kalitesini çok daha fazla insana sunmak adına çalışmalara da başlamıştır. Bunun için başta içersinde bulunduğumuz çağın bir nimeti olan internet ortamından yararlanmak gerektiğinin farkında olan firma artık online bilet satışı da yapmaktadır. En uygun Lüks İstanbul otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden yalnızca birkaç tık ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Zamanında ve konforlu yolculuk." Misafir
Firma ile gerçekleştirdiğim yolculuğum son derece konforluydu. Araç tam vaktinde geldi.
"Süper" Misafir
Valla ben çok beğeniyorum zaten uzun yolcuları çok severim. Araçların uçak gibi olması hoşuma gidiyor. Umarım hep böyle devam edersiniz. Firmalarda ileriye gideceklerine geriye gitme huyları var çünkü. Kalitenizi bozmayın
"Çok guzel" Misafir
Istanbuldan Baküye tek kullandığım firma !