Yolcu Sayısı
1

Vib Kıdık Turizm Otobüs Bileti

Vib Kıdık Turizm

Firma Hakkında

  • AdresAltıntepsi Mahallesi, Yahya Kemal Caddesi, No:93 Peron NO: Z 090, 34035 Bayrampaşa İstanbul
  • Müşteri Servisi0850 455 5454
  • İnternet Sitesivibbulgaristan.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Vib Kıdık Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Vib Kıdık Turizm Hakkında


VIB Kıdık Turizm (Vib Bulgaristan) otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. VIB Kıdık Turizm, kendi bünyesinde belirlemiş olduğu hedeflerden sapmadan atmış olduğu emin adımlarla yerel bir işletme olarak kurulduğundan günümüze kadar olan süreçte başarı grafiğini daima bir adım öteye taşımayı başarmış bir firma olarak bu başarısının temel nedenini yıllar içerisinde yolcuları ile kurmuş olduğu güvene dayalı bağa bağlamaktadır. Daima güler yüzlü hizmet anlayışının hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak ne denli önemli olduğunun bilincinde olan VIB Kıdık Turizm bu alanda hizmetini daima bir adım öteye taşımayı hedeflemektedir. 2022 yılı içerisinde kurulmuş olan yeni bir yapılanma olarak, bu oldukça kısa süre içerisinde kullanıcılarının beğenisini kazanmış olan firma, uzun yıllar sürdürmeyi düşündüğü çalışma yaşamı boyunca daima yeniliklere ayak uydurarak başarılı işler gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
VIB Kıdık Turizm, özellikle hizmet sektöründe yer almanın bilincinde olarak bu alanda kuruluşlar ve müşteriler arasındaki ilişkinin ne denli zor yapılandığının bilincinde olarak temel yaptırımlarını daima güler yüzlü hizmet ilkesi üzerine kurmaktadır. Kendisine belirlediği çizgi içerisinde emin adımlarla ilerleyerek yıllar içinde kendine sadık bir müşteri kitlesi oluşturmayı başarmış ve bu kapsamda kendisine duyulan güveni boşa çıkarmamak için çalışma yaşamına ilkelerinden sapmadan devam etmektedir. VIB Kıdık Turizm, kuruluş olarak Türkiye’nin karayolu üzerinden ulaşım sağlanan yurt dışı rotalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmayı hedef haline getirmiştir.

VIB Kıdık Turizm Firmasının Popüler Seferleri
İstanbul – Sofya (Bulgaristan) Otobüs Bileti
İstanbul – Plovdiv (Bulgaristan) Otobüs Bileti
Sofya (Bulgaristan) – İstanbul Otobüs Bileti

VIB Kıdık Turizm Hakkında
2022 yılında Ayhan Kıdık tarafından kurulan VIB Kıdık Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan VIB Kıdık Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. VIB Kıdık Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. VIB Kıdık Turizm otobüs firmasının bugün, “Sofya, Plovdiv, İstanbul” gibi Türkiye’nin ve yakın komşularımızın önemli noktalarında şubeleri bulunmaktadır.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden VIB Kıdık Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun VIB Kıdık Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız VIB Kıdık Turizm otobüs biletinizi iptal etmek istemeniz durumunda sitemizde yer alan çağrı merkezi numaramız ya da mail adresimiz üzerinden destek ekibimize sefer saatinizden 24 saat öncesinde ulaşarak biletinizi iptal edebilir ve iadesini alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr