Yolcu Sayısı
1

Dağıstanlı Turizm Otobüs Bileti

Dağıstanlı Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBüyük İstanbul Otogarı No:73-74 Bayrampaşa İstanbul
  • Müşteri Servisi0 (212) 658 09 22 - 658 32 03
  • İnternet Sitesiwww.dagistanliturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

84 %
Toplam Yorum Sayısı (19)
Dağıstanlı Turizm


Çok İyi
65 % (13)
İyi
15 % (3)
İdare Eder
5 % (1)
Kötü
5 % (1)
Çok Kötü
10 % (2)

"bilet fiyatları"

bilet fiyatları düşsün

"servis hakkında"

Ailem Ben çocuğumla beraber 27.06.2010 tarihinde Samsun Havza Garajından 21.15 de hareket ettik.28.06.2010 Pazartesi sabahı Otobüs bizi Alibeyköy bırakması gerekirken Alibeyköy Hastal Askeriyenin önünde Otobüs bizi servise aktardı.Servir bizi evimize kadar götürdü. Servis şöförü firma bizim benzinimi kıstı onun icin ücret vermeniz gerekiyor diye bizden para istedi ve 5.00 tl verdim. Önemli olan verilen para miktarı değil. Servislerin müşteriden para talep etme nezaketsizliğidir. Bilginiz olsun diye yazıyorun. Gereğinin yapılmasını rica ederim. Saygılarımla, Mürsel Sartekin Fatura Bilgileri. Çelep Şimşir Yolcu Komusyoncusu Yolcu taşıma bileti no.08007 koltuk numaraları: 9-10-33

"başka şirket tanımam "

istanbulda yaşıyorum ve sene içerisinde 5-6 defa samsuna yolculuk yapma şansım oluyor.. şu ana kadar yolculuklarımda metro dahil bir cok şirketle seyahat ettim. ama bir gercek varki dağıstanlıda gördüğüm hoşgörü ve konforu hiç bir şirkette görmedim... şoför arkadaşlar ve personeliyle tam bir harika... araçlarına gelince geçtiğimiz günlerde filosuna 2 diamond ve 2 setra 417 hdh ekleyerek bir çığır açtılar diyebilirim... ayrıca istanbul samsun yolculuklarında kesinlikle 0403 marka otobüsleri kullanmaya başladılar... bu da demek oluyorki seyahatler keyifli ve kaliteli olacak.. bende bu hafta sonu seyahatimi gerçekleştireceğim ve tabiki dağıstanlıdan şaşmadım ... tüm dağıstanlı ailesine teşekkür ederim... saygılar MUSTAFA DAĞISTANLI...

"Dağıstanlı"

Dağıstanlı Turizm'le gerçekleştirdiğim yolculuktan hiç memnun kalmadım. Ankara'dan 23.30 seferiyle Samsun'a doğru yola koyulduk.Şöyle ki o saatten başlayarak ta Çorum'a kadar arabada Müslüm Gürses,Orhan Gencebay,Ferdi Tayfur çaldılar.Havza civarında da garip garip müzikler çaldılar.Öncelikle şu önemli ki hem gece vakti müzik çalınmaz,çalınıyorsa da böyle müzik çalınmaz.İçim bayıldı,yol boyu uyuyamadım. Otobüs Temsa Diamond'tu.Bu aracı hiç beğenmedim.Bu seyahatimden 2 hafta önce Man Fortuna'yla yolculuk etmiş biri olarak Man Fortuna'daki o geniş koltuk aralıklarından sonra Temsa Diamonda'daki o dar koltuk aralıkları rahatımı bozdu.Çok dar bir koltuk aralığı vardı.Otobüs şehirlerarası otobüsten çok şehir içi servis otobüsü kalitesindeydi,vasattı. Sabah saat 05.30'da Samsun'a vardım.Samsun'u o sırada hiç bilmeyen biriydim.Kurupelit'e gitmem gerekiyordu.Otobüs Samsun'a girmeden Çarşamba'ya devam ettiğinden bizi servise bindirip terminale götürdüler.Orada da servis için 1 saat beklememiz gerektiği söylendi ve zaten bırakın Kurupelit'i Atakum'a bile servis olmadığını öğrendim.Ne yapmalı ne etmeli derken o vakitte Allah'tan İlkadım'a gidecek bir servis buldum ve ona bindim ve Liman tarafında o saatte geçen dolmuşlardan birini bularak Kurupelit'e ancak sabahın köründe kendi olanaklarımla gittim.Allah'tan Samsun karmaşık bir yer değildi de Kurupelit'i bulabildim. Dönüşteyse,gidişte 25 milyon verdiğim Dağıstanlı yerine 27 milyona Ankara'ya geldim.Hem Metro'nun servisi beni Kurpelit'in biraz ilerisinden,Atakent'ten alıp terminale de götürdü.Arabalarıysa Temsa değil gayet güzel Setra'ydı.Sizin anlayacağınız keşke gidişte de Metro'dan haberim olsaydı da onlara binseydim.Zaten Dağıstanlı'nın 2 milyonluk ucuzluklarını da dolmuşa verdim ve bilet bana yine 27 milyona geldi.

"samsunlu"

c.meydan da calışam tüm personel calışması güleryüzlü

Dağıstanlı Turizm Hakkında


Dağıstanlı Turizm, genç ve dinamik yapısı ile günümüzde birçok noktada insanlara, kaliteli ve güvenli bir yolcu taşıma hizmeti sunan otobüs firmasıdır. Dağıstanlı, ziyaretçilerinin kolaylıkla, uygun sefer bulabileceği dinamik bir internet erişim adresini de ev sahipliği yapmaktadır. Yolcularına, seyahat boyunca daima güvende ve yüksek konforda hizmet sunmayı prensip haline getiren, Dağıstanlı Turizm, Bafra, Cevizli, Çarşamba, Çerkezköy, Çorlu, Bolu, Düzce, İstanbul vb birçok ulaşım noktasında hizmet sunan bir yolcu taşıma firmasıdır. Dağıstanlı otobüs firmasının bir yolcusu olmak, en uygun ve hızlı otobüs biletlerini bulmak için NeredenNereye.com adresini kullanabilirsiniz.
Otobüs firmasının, “Alaçam, Alibeyköy, Altınova, Bafra, Bursa, Çarşamba, Çerkezköy, Çorlu, Gebze, Gemlik, Gölcük, Havza, İstanbul, İzmit, Kapaklı, Kavak, Kaynarca, Küçükbalıklı, Merzifon, Osmancık, Samsun, Silivri, Tekkeköy, Terme, Tuzla” gibi birçok ulaşım noktasında, yolcularına güler yüzle ve müşteri memnuniyetini esas alarak, yolcu taşımacılığı hizmetinin hemen hemen her alanında hizmet veren şubeleri bulunmaktadır.
Dağıstanlı Turizm Hakkında
Dağıstanlı Turizm Samsun merkezli bir otobüs firmasıdır. Çok uzun yıllardır ulaşım sektöründe yer alan firma büyük tecrübelere ve önemli bir geçmişe sahiptir. Tüm otobüs markalarından oluşan geniş bir filosuna sahip olan şirketin 50'den fazla otobüsü bulunmaktadır. Dağıstanlı turizmin genel amacı yolculuk sonunda mutlu bir şekilde araçtan inerek bir sonraki yolculuğunda da Dağıstanlı turizmi tercih etmeleridir. Bu amaç doğrultusunda her geçen gün bünyesine müşterilerinin değişen isteklerine karşı yenilikler katmaktadır. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına önem gösteren ve onlara çözüm yolu bulmaya çalışan firma yolcuların önerilerini göz ardı etmemeye çalışmaktadır. Dağıstanlı Turizm'in merkezi Samsun olmasına karşın diğer büyük merkezi ise İstanbul'dadır. İstanbul'da 20'den fazla satış noktasıyla İstanbul'daki yolcularına da büyük hizmetlerde bulunmaktadır.
Dağıstanlı Turizm'in Misyon ve Vizyonu
Yolcuların her türlü istek ve beklentilerine en kısa sürede ve en uygun çözüm sonuçlarıyla hizmet vermek
Yolcularına kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmak
Müşteri memnuniyeti konusunda kendisinden beklenenin en üst seviyesini gerçekleştirmek
Ulaşım sektöründe standartları belirleyen bir marka olmak
Müşterilerimizin can ve mal güvenliği için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde almak
Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak müşteri devamlılığını sağlamak
Yolcularına bir gelir kaynağı olarak değil bir aile üyesi olarak bakmak
Dağıstanlı Turizm Müşteri Hizmetleri
İnsan vücudunun rahatlığı için özel olarak üretilmiş ergonomik koltuklar sayesinde yolcuların formu sağlamaktadır.
Koltuk arkalarında bulunan kişisel televizyon üniteleri ile takip ettiğiniz Televizyon programlarını kaçırmadan kesintisiz bir şekilde izlemenizi sağlar.
Her yolcuya özel olarak sunulan kulaklıklar sayesinde hiçbir yolcunun izlediği, dinlendiği bir programı duymak zorunda kalmamanızı sağlar.
Geniş bagaj hizmeti sunarak herhangi bir sınırlama koymaktadır.
Yolcu güvenliği için gerekli olan tüm tedbirleri almaktadır.
Yolcu sigortası hizmeti sunmaktadır.
Güler yüzlü ve saygılı personeli ile size unutamayacağınız bir yolculuk sunmaktadır.
Dağıstanlı Turizmin Seferlerinin Bulunduğu Şehirler
İstanbul, İzmit, Osmancık, Sakarya, Çarşamba, Ladik, Merzifon, Sakarya, İzmit, Samsun, Tosya
Dağıstanlı Turizmin Şubeleri
Çarşamba, Çorlu, Alibeyköy, İstanbul, Samsun, Osmancık, Terme, Havza, Kavak, Silivri, Tekkeköy.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr