Yolcu Sayısı
1

Venn Seyahat Otobüs Bileti

Firma Hakkında

  • AdresFırat Bulvarı, NO. 170, Z 20 Şehirler Arası Otobüs Terminali Diyarbakır
  • Müşteri Servisi0850 303 8366 / 0 (412) 505 1 505
  • İnternet Sitesivennseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Venn Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Venn Seyahat Hakkında


Venn Seyahat otobüs firması, 2002 yılında Diyarbakır merkezli olarak Venn Seyahat Turizm Taşımacılık çatı şirketi bünyesinde kurulmuş bir oluşumdur. Firma, kurulduğu bölgede oluşan yolculuk ihtiyaçlarını yerinde ve zamanında karşılamak için kurulan firma, kısa zaman içerisinde kendisini tercih eden yolcuların beğenisini kazanmış olup, bugün çalışma yaşamına devam etmektedir. Yerel bir firma olarak kurulmuş olsa da Venn Seyahat otobüs firması zamanla, büyük gelişim gösterip ülke genelinde yolcuların ihtiyaçlarına cevap vermek amacı yolunda ilerlemektedir. Bunun için yolcu memnuniyetini ön plana alan bir misyon belirleyen firma, küçük adımlarla her geçen gün büyümeye devam etmektedir.
Hizmet sektöründe, yolcuların ihtiyaçlarını teknik olarak yerine getirmenin önemi büyük olduğu kadar, personel ve güler yüzlü hizmet anlayışının da son derece önemli olduğunun farkında olan Venn Seyahat otobüs firması, bu alan özellikle kendi içerisinde yer alan personelinin eğitimi konusunda büyük çaba göstermektedir. Kısa süre içerisinde yolcuları ile arasında güvene dayalı bir bağ kurmayı başaran firma, bu bağın zamanla yıpranmaması adına çalışmalarına devam etmektedir.
Otobüs filosunda yer alan araçların güvenlik ve teknik yeterlilik olanaklarının sağlanması adına çalışmalar yapmaya devam eden firma, filosunda yer alan araçların genç ve gerekli teknik donanıma sahip olmasına özen göstermektedir.
Venn Seyahat Otobüs Firması Hakkında
2022 yılında Diyarbakır merkezli olarak kurulan Venn Seyahat otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “3” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “3” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Venn Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Venn Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Venn Seyahat otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Venn Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Venn Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Venn Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Venn Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr