scorecardresearch
neredennereye.com, Sivas Hedef Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Sivas Hedef Turizm

Sivas Hedef Turizm
 

neredennereye.com,
Sivas Hedef Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sivas Hedef Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Sivas Hedef Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sivas Hedef Turizm

Sivas Yeni Otogar No:12 SİVAS Sivas
0346 0(346) 224 40 35

Sivas, iç Anadolu bölgesinde bulunan illerden bir tanesidir. Doğu Karadeniz bölgesi, Doğu Anadolu bölgesi ve iç Anadolu bölgesinde ilçeleri bulunmaktadır. Coğrafi olarak mühim bir konumda bulunmaktadır. Eski zamanlarda birçok uygarlığa ev sahipliği yaptığı için tarihi birçok yere sahiptir. Selçuklu, Osmanlı döneminden birçok gezilecek yapı Sivas'ta vardır. Bu gezilecek yerlerle birlikte turist çekmektedir. Birçok yöresel lezzet sahip olan Sivas'a çokça yolculuk yapılmaktadır. Sivas'a yolculuk denildiğinde ise hedef turizm akla gelmektedir.


Hedef Turizm Hakkında


Sivas merkezli bir otobüs firmasıdır. Özellikle iç Anadolu bölgesinde insan taşımacılığını karayolundan yapmaktadır. Kaliteli ve sürekli yenilik arayan bir şirkettir. 


Filosunda birçok otobüs barındıran hedef turizm bu araçların bakımlarını düzenli olarak yaptırarak müşterilerine güvenli yolculuk sunmaktadır. Müşterilerin can ve mal güvenliğini oldukça önem vermektedir.


Hedef Turizm’in Vizyonu, İlkeleri Ve Çalışmaları


Yeniliklere açık olan hedef turizm bu sektörde öncü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir firmadır. Müşteri memnuniyeti her şeyin üzerindedir ilkesini benimsemiş olup bu ilkeyi maddi çıkarların üzerinde tutmaktadır. Hiçbir sınıf ve müşteri ayrımı yapmadan herkese adil şekilde davranarak eşit hizmet sunmaktadır. Bünyesinde çalışan personelin haklarına saygı duyarak onlara iş konusunda sürekli heveslendirmektedir. Hız kurallarına uyarak verdikleri saatte müşterilere gidecekleri yere götürerek yolcuların zamanlarından çalmamaktadırlar. Sektörün gidişatını ve gelişimini sürekli takip ederek daha iyisi olma yolunda çalışmalar yapmaktadır. Bu sektörün öncü firması olmayı hedeflemektedir.


Çevreye, insanlara ve evrene saygılı olarak Avrupa ve Dünya standartlarında hizmeti müşterilerine sunmak hedefleri arasındadır.


Hedef Turizmin Sunduğu Olanaklar


Sivas'ın tercih edilen firmalarından biri olan hedef turizm müşteri memnuniyetini baz alarak kaliteli yolculuk sunmaktadır. Kullanışlı koltuklar sayesinde yolcular rahat bir yolculuk geçirmektedirler. Yolculuk esnasında güler yüzlü personel tarafından müşterilere ambalajlı yiyecek ve sıcak ve soğuk içecek ikramı yapılmaktadır. 


Yol boyunca müşteriler hedef turizmin müşterilerine sağladığı uydu yayınından yararlanabilirler.

Sivas Hedef Turizm otobüs bileti fiyatları, Sivas Hedef Turizm iletişim ve telefon numaraları, Sivas Hedef Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Yeniçubuk - Kayseri 15 TL
Sivas - Kayseri 24 TL
Yeniçubuk - Sivas 20 TL
Sivas - Yeniçubuk 20 TL
Kayseri - Sivas 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
64Puan
18%
27%
32%
0%
23%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Tv ler açılmadı
"Biraz gelişmeli" Misafir
Gelişmeli cihaz falan
"Donduk" Misafir
hedef turizme ait araçla eşimle birlikte yaptığım seyahatten hiç memnun olmadı. Araç önceden ısıtılmamıştı. Yolculuk sonunda ancak ısındı. Muavine neden soğuk olduğunda aracın akşamdan bu yana soğukta kaldığı, bu havada ancak böyle olacağı şeklinde savunmada bulunmuştur. Tekrar aynı firma ile sehayat etmeyi düşünmüyorum.
"Teşekkürler " Misafir
çok iyi bir yolculuktu. teşekkürler
"Otobüs Konforu Gercekten Kötü" Misafir
Hic bir ikram verilmedi ve otobüs konforu gercekten kötü