Yolcu Sayısı
1

Sivas Hedef Turizm Otobüs Bileti

Sivas Hedef Turizm

Firma Hakkında

  • AdresSivas Yeni Otogar No:12 SİVAS Sivas
  • Müşteri Servisi0 (346) 0(346) 224 40 35
  • İnternet Sitesisivashedefturizm.com

Sivas Hedef Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

70 %
Toplam Yorum Sayısı (11)
Sivas Hedef Turizm


Çok İyi
29 % (12)
İyi
29 % (12)
İdare Eder
24 % (10)
Kötü
2 % (1)
Çok Kötü
17 % (7)

"Kalkış zamanı"

19: 45 te kalkması gereken otobüs 20:00 da kalkış yaptı.

Huzurlu bir yolculuktu.teşekkür ediyorum

Gayet güzel bir firma çok rahat bir yolculuktu

"İyi"

Varış vaktini ortalama 10 dk geciktiriyorlar. Sadece bu kadar , diğer özellikleri iyi metro turizme göre kat kat daha iyi

"Bozuk kolduk "

Koltuklarınızın bakımı düzenli olarak yapmıyor olmalısınız ki oturduğum koltuk dik durmakta zorlanıyordu . Yolculuğumun belli kısmında koltuğu dik konumuna getirmekle uğraştım. Belli bir süre soran uğraşmaktan yoruldum ve oluru neyse o hale bıraktım .

Sivas Hedef Turizm Hakkında

Sivas, iç Anadolu bölgesinde bulunan illerden bir tanesidir. Doğu Karadeniz bölgesi, Doğu Anadolu bölgesi ve iç Anadolu bölgesinde ilçeleri bulunmaktadır. Coğrafi olarak mühim bir konumda bulunmaktadır. Eski zamanlarda birçok uygarlığa ev sahipliği yaptığı için tarihi birçok yere sahiptir. Selçuklu, Osmanlı döneminden birçok gezilecek yapı Sivas'ta vardır. Bu gezilecek yerlerle birlikte turist çekmektedir. Birçok yöresel lezzet sahip olan Sivas'a çokça yolculuk yapılmaktadır. Sivas'a yolculuk denildiğinde ise hedef turizm akla gelmektedir.
Hedef Turizm Hakkında
Sivas merkezli bir otobüs firmasıdır. Özellikle iç Anadolu bölgesinde insan taşımacılığını karayolundan yapmaktadır. Kaliteli ve sürekli yenilik arayan bir şirkettir.
Filosunda birçok otobüs barındıran hedef turizm bu araçların bakımlarını düzenli olarak yaptırarak müşterilerine güvenli yolculuk sunmaktadır. Müşterilerin can ve mal güvenliğini oldukça önem vermektedir.
Hedef Turizm’in Vizyonu, İlkeleri Ve Çalışmaları
Yeniliklere açık olan hedef turizm bu sektörde öncü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir firmadır. Müşteri memnuniyeti her şeyin üzerindedir ilkesini benimsemiş olup bu ilkeyi maddi çıkarların üzerinde tutmaktadır. Hiçbir sınıf ve müşteri ayrımı yapmadan herkese adil şekilde davranarak eşit hizmet sunmaktadır. Bünyesinde çalışan personelin haklarına saygı duyarak onlara iş konusunda sürekli heveslendirmektedir. Hız kurallarına uyarak verdikleri saatte müşterilere gidecekleri yere götürerek yolcuların zamanlarından çalmamaktadırlar. Sektörün gidişatını ve gelişimini sürekli takip ederek daha iyisi olma yolunda çalışmalar yapmaktadır. Bu sektörün öncü firması olmayı hedeflemektedir.
Çevreye, insanlara ve evrene saygılı olarak Avrupa ve Dünya standartlarında hizmeti müşterilerine sunmak hedefleri arasındadır.
Hedef Turizmin Sunduğu Olanaklar
Sivas'ın tercih edilen firmalarından biri olan hedef turizm müşteri memnuniyetini baz alarak kaliteli yolculuk sunmaktadır. Kullanışlı koltuklar sayesinde yolcular rahat bir yolculuk geçirmektedirler. Yolculuk esnasında güler yüzlü personel tarafından müşterilere ambalajlı yiyecek ve sıcak ve soğuk içecek ikramı yapılmaktadır.
Yol boyunca müşteriler hedef turizmin müşterilerine sağladığı uydu yayınından yararlanabilirler.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr