scorecardresearch
neredennereye.com, Hedef Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Hedef Turizm

Hedef Turizm
 

neredennereye.com,
Hedef Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hedef Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hedef Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hedef Turizm

Sivas Yeni Otogar No:12 SİVAS Sivas
0346 0(346) 224 40 35

Hedef Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Hedef Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Ana yurdu Sivas olan firma, kurulduğu günden bugüne yenilikçi uygulamaları ile öncü olma özelliğini koruyan firmalardan biri. İlkleri ve ilkeleriyle sektörün standarlarını yakalamayı başaran şirket, her geçen gün yolcularına özel hizmetler sunmaya devam ediyor. Hiçbir ayrım gözetmeksizin, yolunda emin adımlarla ilerleyen otobüs firması, yenilikçi yaklaşımıyla yolcuların sorunlarına, en hızlı ve en uygun şekilde çözümler üretebiliyor. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firma, her geçen gün hizmet standardını yükseltmeye devam ediyor. Sahip olduğu D1 ve B2 yetki belgeleriyle de hizmet kalitesini ve güvenilirliğini bir kez daha kanıtlamış oluyor.

Konfor

Uzun seyahatlerde yolcuların rahatı için her şeyi düşünen firma, en yüksek kalitede üretilen koltukları, tavan ve yan duvar döşemeleri ile benzersiz bir seyahat deneyimi yaşatıyor. Ayrıca şirket, ergonomik koltukları, terletmeyen yüz bazlı kadife koltuk kumaşları, geniş diz mesafesi ile en uzun yolcululuklarda bile eşsiz bir konfor sunuyor. Bunun yanı sıra bardak tutucuları ve ayak dayama üniteleri ile yolculuk konforu tamamlanmış oluyor.

Güvenlik

Ani frenlerde kaymayı önleyen ABS (Anti-blokaj) sistemi, karlı ve buzlu yollarda patinajı önleyen ASR (Anti-patinaj) sistemi, Hedef Turizm’in otobüslerinde bulunan standart özellikler olarak dikkat çekiyor. ESO (Elektronik Stabilite Programı) sayesinde otobüslerin yoldan çıkma ve devrilme riski en aza indirilirken, EBS (Elektronik Frenleme Sistemi) ile frenler elektronik olarak daha hızlı ve daha hassas kumanda edilebildiğinden çok daha kısa sürede reaksiyon verebiliyor. Bilgisayar kontolü ile otobüsün önceden sabitlenmiş hız limitini aşmasını otomatik olarak engelleyen sistem ile yolcular çok daha huzurlu seyahat edebiliyorlar. Performans ve muhtemel arızalar hakkındaki bilgileri, bilgisayar tarafından 5 dilde şoföre bildiren sistem ile de yolcu güvenliği en üst düzeyde sağlanmış oluyor. Otobüslerin içinde yer alan filtre sistemi ile dışarıdan gelen hava, zararlı gaz ve alerjik polenlerden tamamen arındırılıyor. Koltuklarda bulunan emniyet kemeriyle de daha fazla yolcu güvenliği sağlanıyor.

Araç Filosu

•    O403 Mercedes

•    Fortuna Man

•    Travego 17 SHD

•    Prenses

•    Travego 15 SHD

Sunduğu Araç İçi Hizmetler

•    İnternet

•    Rahat Koltuk

•    TV (Genel)

•    Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

•    Digiturk

•    Kulaklık

•    Müzik Yayını (Genel)

•    Müzik Yayını (Koltuk)

•    Cep Telefonu (Serbest)

Hedef’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hedef Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

Hedef Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Hedef Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Yeniçubuk - Kayseri 15 TL
Yeniçubuk - Sivas 20 TL
Sivas - Yeniçubuk 20 TL
Kayseri - Sivas 25 TL
Kayseri - Yeniçubuk 15 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
52Puan
11%
22%
22%
0%
44%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Donduk" Misafir
hedef turizme ait araçla eşimle birlikte yaptığım seyahatten hiç memnun olmadı. Araç önceden ısıtılmamıştı. Yolculuk sonunda ancak ısındı. Muavine neden soğuk olduğunda aracın akşamdan bu yana soğukta kaldığı, bu havada ancak böyle olacağı şeklinde savunmada bulunmuştur. Tekrar aynı firma ile sehayat etmeyi düşünmüyorum.
"Teşekkürler " Misafir
çok iyi bir yolculuktu. teşekkürler
"Otobüs Konforu Gercekten Kötü" Misafir
Hic bir ikram verilmedi ve otobüs konforu gercekten kötü