neredennereye.com, Barış Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Barış Turizm Otobüs Bileti

Barış Turizm
Barış Turizm
 

neredennereye.com,
Barış Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Barış Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Barış Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Barış Turizm

Büyük İstanbul Otogarı No :123 İstanbul
0212 658 0424

Barış Turizm firması kurulduğu günden bu yana yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Firma kurulduğu günden bu yana ilkelerinden vazgeçmeden, adım adım ulusal çapta büyüme hedefini taşımaktadır. Firma, bugün genç dinamik yapısı ile, “Arıcılar, Erzincan, Gazi mahallesi, Gebze, İstanbul, İzmit, Kartal, Kavacık, Refahiye, Samandıra, Sakarya, Sultanbeyli” gibi varış noktalarına seferler düzenlemektedir. Kurulduğu günden bu yana zaman içerisinde süren gelişimini aksatmadan devam ettirebilmek için hizmet sektörünü benimsemiş çalışma ekibinin öneminin farkında olan firma, önce insan ilkesini benimseyerek çalışanlarının ve dolaylı yoldan etkilediği çevresinin gelişimine ışık tutmaktadır.

Barış Turizm Hakkında

Barış Turizm, İstanbul merkezli bir otobüs şirketidir. Barış Turizm kurumsal bir yapıya sahiptir. Turizm, İstanbul'dan başlayarak ülkenin birçok yerini ulaşım hizmeti sunmaktadır. Barış Turizm merkez adresi ise Büyük İstanbul Otogarı’dır. Ulaşım sektörüne adımı Attığı ilk yıldan itibaren büyük başarılara ve ilke imza atmış olan firma devamını getirebilmek adına müşterilerine her türlü hizmeti sunmaktadır. Birilerine kaliteli ve konforlu hizmeti verebilmek için online işlem hizmetlerini de hayata geçirmiştir. Barış Turizm çalışma prensibi ise müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır. Gerek şoförleri, gerek muavinleri, gerekse de bilet satış noktalarının bulunduğu şubelerdeki deneyimli ve güler yüzlü personeliyle birilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Çalışma ekibine sürekli eğitim vererek ulaşım sektöründeki en iyisi olmaya ve müşteri memnuniyetini devamlı hale getirmeye çalışmaktadır.

Barış Turizm İlke ve Hedefleri

Yolcuların değişen istek ve beklentilerine en kısa zamanda en uygun çözümleri geliştirmek

En kaliteli hizmeti ve en güvenli hizmeti müşterilerine sunmak

Müşteri memnuniyeti konusunda beklenenden daha fazlasını vermek

Ulaşım sektörü içinde en iyisi olmak

Müşteri güvenliği için gerekli olan tüm tedbirleri almak

Sektördeki standartları belirleyici olmak

Ulaşım sektörü içerisindeki en iyi referans markaya sahip olmak

Yolcularımıza en hızlı ve en güvenli ulaşımı sunmak

Barış Turizm Müşteri Hizmetleri

Ergonomik ve rahat koltukları ile yolcuların vücut sağlıklarını korumaya çalışır

Araç içindeki koltuk sayılarını azaltarak koltuklar arasındaki mesafeyi geniş tutar. Böylece yolculuğunu uyuyarak geçirmek isteyen yolcularımıza konforlu bir ulaşım sağlar.

Araç içindeki kişisel televizyonlar sayesinde yolcularına istedikleri televizyon programını, diziyi veya filmi izleme imkanı sunar.

Ayrıca yolculuklarını çocuklarıyla yapan ailelere özel olarak yapılmış olan bir hizmetleri de vardır. Koltuk arkalarında bulunan televizyonlara çocuklar için animasyon filmleri ve çizgi filmler yükleyerek çocukların da eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlar.

Yolculuk sırasında araç içerisinde yiyecek ve içecek ikramlarında bulunmaktadır.

Klima ve ısıtma sistemleri sayesinde her mevsim şartlarına uygun yolculuk yapma imkanı sunar.

Barış Turizm otobüs bileti fiyatları, Barış Turizm iletişim ve telefon numaraları, Barış Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Erzincan 325 TL
Suşehri - Bayrampaşa 440 TL
Refahiye - Alibeyköy 375 TL
Sivas - Ankara 350 TL
Ankara - İzmir 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
80Puan
64%
9%
9%
0%
18%
Toplam Yorum Sayısı (8)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Barış turizm" Misafir
Erzincan'ın yerel firmalarından biri. Devamlı kullanıyoruz ve memnunuz. Hep böyle devam etmelerini dilerim.
"Güler yüzlü hizmet " Misafir
Güler yüzlü hizmet aldım, tavsiye ediyorum.
"MARKA" Misafir
YENİ BARIŞ TURİZM ERZİNCAN'IN EN İYİ MARKASI
"Marka bir firma" Misafir
Araçları yeni 2+1 ve çok kaliteli bir firma Erzincanın en köklü ve en büyük firması başarılar diliyorum
"TEŞEKKÜRLER " Misafir
YILLARDIR BİLDİĞİMİZ GÜVENDİĞİMİZ BİR FİRMA ANNEMİ TESLİM ETTİK HOSTES HANIM GERÇEKTEN ÇOK İLGİLENMİŞ ANNEM ÇOK DUA ETTİ ANNEM RAHAT GELDİĞİ İÇİN ÇOK MEMNUN OLDUM ARAÇ PERSONELİNE ÖZELLİKLE HOSTES HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
"Iyi firmalardan biri" Misafir
memnun kaldım
"" Misafir
Ben Erzincan'da görevli askerin ilk defa sizin firmanız ile seyahat ettim ve bu kadar basit bir firma görmedim yolculuk esnasında aklınıza gelebilecek herşeyi güvenlik temizlik araç konforu ve özellikle yolculara davranış şekilleri berbatdi ben çevremede soyluyecegim sizin firmanızla seyahat etmemek için
"Kaliteli bir firma." Misafir
Otobüs bileti fiyatları aramasında karşıma çıkan bu firmayı özellikle tavsiye ediyorum. Kalkış ve varış saatleri tam zamanında ayrıca çalışanların hassasiyeti de yüksek düzeyde.