scorecardresearch
neredennereye.com, Yeni Barış Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Yeni Barış Turizm

Yeni Barış Turizm
 

neredennereye.com,
Yeni Barış Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Barış Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Yeni Barış Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Barış Turizm

 İstanbul
0212 658 04 24

Yeni Barış Turizm firması kurulduğu günden bu yana yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Firma kurulduğu günden bu yana ilkelerinden vazgeçmeden, adım adım ulusal çapta büyüme hedefini taşımaktadır. Firma, bugün genç dinamik yapısı ile, “Arıcılar, Erzincan, Gazi mahallesi, Gebze, İstanbul, İzmit, Kartal, Kavacık, Refahiye, Samandıra, Sakarya, Sultanbeyli” gibi varış noktalarına seferler düzenlemektedir. Kurulduğu günden bu yana zaman içerisinde süren gelişimini aksatmadan devam ettirebilmek için hizmet sektörünü benimsemiş çalışma ekibinin öneminin farkında olan firma, önce insan ilkesini benimseyerek çalışanlarının ve dolaylı yoldan etkilediği çevresinin gelişimine ışık tutmaktadır. 

Lider otobüs firması kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, yüksek hizmet ve müşteri memnuniyetini elden bırakmadan sürekli gelişim göstermek. Başta kurulduğu çevre ve bünyesinde barındırdığı kişiler olmak üzere hak ve hukukuna saygı duyarak, onların kişilik ve özlük haklarını korumayı benimsemek. Yerel bir işletme olarak kurulmanın verdiği sorumluluğu sırtlanarak her geçen yükselen hizmet anlayışını üst seviyelere taşıyarak yakın zamanda ulusal çapta faaliyet gösteren, öncü bir kuruluş olmak. Güler yüzlü hizmet anlayışının kuruma maddi ve manevi katkısını görmezden gelmeden daima işleyiş prensibine hakim olmasına izim vererek, insanların haklarına getirilen herhangi bir zarara mahal vermemek.” İlkelerini benimsemiştir.

Yeni Barış Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Yeni Barış Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul (Anadolu) - İzmir 55 TL
İstanbul - Balıkesir 40 TL
İstanbul - Yalova 25 TL
Harem - İzmir 55 TL
Balıkesir - İstanbul 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
60Puan
50%
0%
0%
0%
50%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kaliteli bir firma." Misafir
Otobüs bileti fiyatları aramasında karşıma çıkan bu firmayı özellikle tavsiye ediyorum. Kalkış ve varış saatleri tam zamanında ayrıca çalışanların hassasiyeti de yüksek düzeyde.