Yolcu Sayısı
1

Vip İstanbul Seyahat Otobüs Bileti

Vip İstanbul Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresTekirdağ
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Vip İstanbul Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Vip İstanbul Seyahat Hakkında

Vip İstanbul Seyahat, Türkiye'nin önde gelen otobüs firmalarından biri olarak otobüs yolcularının dikkatini çekiyor. Yolculuk deneyiminizi unutulmaz kılmak için özenle tasarlanmış modern otobüsleri, konforlu koltukları ve deneyimli personeli ile size üstün bir hizmet sunmayı hedefleyen firma bu konuda emin adımlar ile çalışma yaşamına devam ediyor. İster iş seyahati yapın, ister tatil için yola çıkın, Vip İstanbul Seyahat ile seyahatiniz keyif dolu ve güvenli geçmesi için çalışmalarına devam eden firma zaman içerisinde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmayı hedefliyor.
Vip İstanbul Seyahat (Çerkezköy Barış Seyahat) olarak, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Geniş iç mekânı, ergonomik koltukları, ayak dinlendirme özellikleri ve ücretsiz Wi-Fi gibi modern özelliklerle donatılmış otobüslerimizde yolculuk yaparken rahatlık ve konforun keyfini çıkarabilmeniz için otobüs filosunda yer alan araçlarını ve ekipmanlarını geliştirmeye devam ediyor. Ayrıca, klima sistemi ile her mevsimde ideal sıcaklıkta seyahat etme imkânı da sunulan yolcular firmanın seferlerinden son derece memnun.
Güvenliğiniz bizim için en önemli önceliktir. Vip İstanbul Seyahat, deneyimli ve profesyonel şoför kadrosuyla yüksek standartlarda bir güvenlik sağlamaktadır. Otobüslerimiz düzenli olarak bakıma tabi tutulmakta ve güvenlik ekipmanlarıyla donatılmaktadır.
Vip İstanbul Seyahat olarak, Türkiye'nin kendi bölgesindeki önemli noktalara hizmet sunması ile ön plana çıkan firmadır. Geniş hat ağımız sayesinde istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul, Tekirdağ, Malkara, Yayla, Erikli gibi Türkiye'nin önemli şehirlerine ve küçük ulaşım noktasına düzenli seferler düzenleyen firma ulaşım ağını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.
Vip İstanbul Seyahat olarak, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen firmanın en uygun Vip İstanbul Seyahat otobüs biletini artık NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak kolaylıkla satın alabilirsiniz. Müşterilerimize ekonomik ve rekabetçi fiyat seçenekleri sunarak, seyahat etmenin keyfini herkesin yaşamasını amaçlayan firma bu konuda takdir almaktadır.
Vip İstanbul Seyahat Hakkında
2021 yılında Tekirdağ merkezli olarak kurulan Vip İstanbul Seyahat otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Vip İstanbul Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Vip İstanbul Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Vip İstanbul Seyahat otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Vip İstanbul Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 3.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Vip İstanbul Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Vip İstanbul Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Vip İstanbul Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr