neredennereye.com, Kula Birlik firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Kula Birlik Otobüs Bileti

Kula Birlik
Kula Birlik
 

neredennereye.com,
Kula Birlik
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kula Birlik Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kula Birlik
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kula Birlik

4 Eylül Mah. Yunus Emre Cad. No:164/D Oto Garajı Kula Manisa
0236 816 1200

Kula Birlik Otobüs Firması

Kula Birlik otobüs Firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet sunan bir kuruluştur. Kula Birlik otobüs firması kurulmuş olduğu yakın tarihinden bu yana sürekli olarak kendini geliştirmeye özen göstermiş ve yolcuları ile arasında kısa sürede gelişen güvene dayalı bağlantının sarsılmaması adına elinden geleni yapmaya devam etmiştir. Yakın tarihte kurulduğunda yalnızca tek hat üzerinde sınırlı bir alan içerisinde hizmet sunmaya başlayan Kula Birlik otobüs firması zamanla kendini geliştirme çalışmaları altında farklı noktalara da sefer düzenlemeye başlamış, en başta kendi çevresinin ulaşım yönünde olan açığını kapatmayı hedeflemiştir.

Firma kurucusunun direktifleri doğrultusunda, Kula Birlik otobüs firmasının zamanla yıpranmaması, kendi hedef ve ilkeleri doğrultusunda emin adımlar ile çalışmaya devam etmesi için yönetimde son derece titiz ve müşterilerinin geri dönüşlerini özümseyen bir yaklaşım sergilemektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak sektörde her şeyden önce “daima güler yüzlü hizmet anlayışı” ilkesinin ne denli büyük önem arz ettiğinin farkında olan firma çalışmalarını bu yönde şekillendirmeye devam etmektedir. Kullanıcı deneyimini daha fazla arttırmak ve kullanıcılarının isteklerini zaman kaybetmeden cevaplayabilmek adına firma çağrı merkezi üzerinde daimi olarak hizmet sunmaktadır. Yolcularının uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almasını hedefleyen Kula Birlik otobüs firması ortalama olarak 40 TL olan otobüs biletleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana sürekli gelişim göstererek sefer sayısını arttıran Kula Birlik otobüs firmasının bugün en popüler seferleri arasında, kurulmuş olduğu çevreye yakın konumda bulunan otobüs seferleri bulunmaktadır. Firma ortalama yaşı 5 olan otobüs filosundaki araçlarını teknik ve ekipman yönünden güncellemeyi başararak bugün çalışma yaşamına devam etmektedir. Artık en uygun Kula Birlik otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.