Yolcu Sayısı
1

Ece Transfer Turizm Otobüs Bileti

Ece Transfer Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Antalya
  • Müşteri Servisi0242 255 5507 / 0 (242) 255 5507
  • İnternet Sitesi-

Ece Transfer Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Ece Transfer Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Ece Transfer Turizm Hakkında


Ece Transfer Turizm otobüs firması, 1987 yılında yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kendisi adına belirlemiş olduğu müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden vazgeçmeden çalışma yaşamına devam eden, gelişim gösteren yolcu taşımacılığı alanında faaliyette olan bir firmadır. Ece Transfer Turizm, yolcuları ile arasında oluşan karşılıklı güven ilişkisinin hizmet sektörü içerisinde daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile birlikte ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak temel yatırım ve yaptırımları bu alana yönlendirmekte ve küçük ama sağlam adımlarla çalışma yaşamına devam etmektedir. Ece Transfer Turizm otobüs firması kendisine merkez olarak Antalya’yı seçmiş ve en başta yerel bir işletme olarak kurulduğu günden itibaren ilk olarak kendi çevresinde yer alan bölgeler ve insanların ulaşım ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmaları ile dikkat çekmiştir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli bir ilke olduğunun bilincinde olan firma yıllar içinde yolcuları ile arasında oluşmuş olan güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına en başta kendi personelinin eğitim ve gelişim çalışmalarını üstlenmiştir.
1987 yılında Antalya merkezli olarak kurulan Ece Transfer otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Ece Transfer Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Ece Transfer otobüs firması, 0 (242) 255 55 07 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Özlem İstanbul otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Ece Transfer Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı 213 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Ahmet Ece, önderliğinde kurulan otobüs firması çalışma yaşamında göstermiş olduğu başarıların neticesinde kullanıcılarından 4.5/5 ortalama puan almayı başarmıştır.
Ece Transfer Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana kendi alanı içerisinde fiziki ulaşım ağını her zaman bir adım ileri getirmeyi hedefleyerek çalışmıştır. Ulaşım ağının bulunduğu noktaları her geçen gün geliştiren firma günümüzde, “Alanya, Altındaş, Antalya, Manavgat” gibi ulaşım ağlarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Kullanıcılarına her noktada ulaşım hizmeti sunmayı ve bunu fiziksel boyutta değerlendirmeyi hedefleyen kuruluş bugün, “Alanya, Altındaş, Antalya, Manavgat” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.
İnternetin hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldiği şu günlerde hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak kullanıcıya ulaştırılması gereken hizmetin her an ve her koşul altında sağlanmasının ve büyümek, gelişmek için her daim daha fazla kişiye kalite ve hizmetini ulaştırmanın ne denli büyük bir önem taşıdığının farkında olarak otobüs biletlerini internet üzerinden satmaya başlamıştır. Artık en uygun Ece Tansfer Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr