Yolcu Sayısı
1

Yıldız Varan Turizm Otobüs Bileti

Yıldız Varan Turizm

Firma Hakkında

  • AdresErenköy Mahallesi, Şehit Üsteğmen Gökhan Korkut Cad. No: 4 C Kepez Antalya
  • Müşteri Servisi0 (242) 331 10 48
  • İnternet Sitesiyildizvaran.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Yıldız Varan Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Yıldız Varan Turizm Hakkında


Yıldız Varan Turizm, yakın tarihte kurulmuş üstün kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hizmet sağlayan, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalarından biridir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günlerden bu yana kurulduğu bölge içerisinde gerekli ulaşım altyapısını sağlayarak, bölgenin ihtiyaç duyduğu hizmeti sağlamayı başarmış ve ülke genelinde seferlere başlamıştır. Yıldız Varan Turizm, hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, yolcularının kendine duyduğu güvenin zaman içerisinde kaybolmaması için en önemli etmenler arasında, daima güler yüzlü hizmet anlayışı ve ülke çapında sergilenen hizmet kalitesinin devamlı olarak güncellenmesi gerektiğinin farkında olarak çalışmalarını bu alanlar üzerine yoğunlaştırmakta ve her geçen gün seferlerinin vardığı ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir.
Yıldız Varan Turizm firması günümüzde, “Anamur, Alanya, Antalya, Ankara, İstanbul, Bursa, Denizli, Aydın, İzmir, Samsun, Trabzon, Muğla, Marmaris, Bodrum, Fethiye” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Zaman içerisinde daha fazla insana ulaşmayı hedefleyen Yıldız Varan Turizm firması şube sayısını da arttırmaya devam etmektedir.
Firmanın günümüzde bulunan şubeleri, Alanya, Antalya, Anamur başta olmak üzere Ankara, İstanbul, İzmir ile birlikte birçok şehirde yer almaktadır. Yolcularına “Uydu yayın tv izleme, güler yüzlü hizmet, güvenli yolculuk, hız sınırlaması, kablosuz internet, mp3 müzik sistemi,” gibi hizmetler sunan firma kullanıcılarının daha rahat ve konforlu seyahatler geçirmesi için girdiği çalışmaları sürdürmektedir.
Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Yıldız Varan Turizm otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Yıldız Varan Turizm otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr