neredennereye.com, Yıldız Varan Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Yıldız Varan Turizm Otobüs Bileti

Yıldız Varan Turizm
Yıldız Varan Turizm
 

neredennereye.com,
Yıldız Varan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yıldız Varan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Yıldız Varan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yıldız Varan Turizm

Erenköy Mahallesi, Şehit Üsteğmen Gökhan Korkut Cad. No: 4 C Kepez Antalya
0242 331 10 48

Yıldız Varan Turizm Otobüs Firması

Yıldız Varan Turizm, yakın tarihte kurulmuş üstün kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hizmet sağlayan, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalarından biridir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günlerden bu yana kurulduğu bölge içerisinde gerekli ulaşım altyapısını sağlayarak, bölgenin ihtiyaç duyduğu hizmeti sağlamayı başarmış ve ülke genelinde seferlere başlamıştır. Yıldız Varan Turizm, hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, yolcularının kendine duyduğu güvenin zaman içerisinde kaybolmaması için en önemli etmenler arasında, daima güler yüzlü hizmet anlayışı ve ülke çapında sergilenen hizmet kalitesinin devamlı olarak güncellenmesi gerektiğinin farkında olarak çalışmalarını bu alanlar üzerine yoğunlaştırmakta ve her geçen gün seferlerinin vardığı ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir.

Yıldız Varan Turizm firması günümüzde, “Anamur, Alanya, Antalya, Ankara, İstanbul, Bursa, Denizli, Aydın, İzmir, Samsun, Trabzon, Muğla, Marmaris, Bodrum, Fethiye” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Zaman içerisinde daha fazla insana ulaşmayı hedefleyen Yıldız Varan Turizm firması şube sayısını da arttırmaya devam etmektedir.

Firmanın günümüzde bulunan şubeleri, Alanya, Antalya, Anamur başta olmak üzere Ankara, İstanbul, İzmir ile birlikte birçok şehirde yer almaktadır. Yolcularına “Uydu yayın tv izleme, güler yüzlü hizmet, güvenli yolculuk, hız sınırlaması, kablosuz internet, mp3 müzik sistemi,” gibi hizmetler sunan firma kullanıcılarının daha rahat ve konforlu seyahatler geçirmesi için girdiği çalışmaları sürdürmektedir.

Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Yıldız Varan Turizm otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Yıldız Varan Turizm otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.