Bu firma satışa kapalıdır.

Lüks Karaman Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Karaman Seyahat
Lüks Karaman Seyahat
 

neredennereye.com,
Lüks Karaman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Karaman Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Karaman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Karaman Seyahat

212 15 15
Yeni Otogar İçi Z-3 Merkez Karaman
0338 214 92 03 - 212 32 10

Lüks Karaman Birer Turizm Hakkında


1995 yılında karayolu ulaşım sektöründe faaliyete geçmiştir. Yerel bir firma olarak faaliyet göstermektedir. 1995 yılında başlayan bu firma günümüzde hala emin adımlarla ilerleyerek müşterilerine hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışını her geçen gün bir üst seviyelere çekmeye çalışmaktadır. Karaman halkına layık olduğu değeri göstermek isteyen bu firma her yolcunun lütfen seyahati hak ettiğini düşünmektedir. Lüks seyahati pahalı biletler ile olmadığına inanmaktır ve yolcularına uygun fiyatlı biletler sunmaktadır. Geniş araç filosuyla müşterilerine konforlu hizmetler sunmaktadır. Sadece otobüs yolculuğuyla kalmayıp Antalya havaalanına, Konya havaalanına ve Konya hastanelerine servis imkanları da sunmaktadır. Yüksek standartlarda verdiği kaliteli hizmetler ile tercih edilen firmalar arasındaki yerini almıştır. Yurdumuzun birçok noktasına seferleri bulunmaktadır. Personel seçiminde titizlikle davranan lüks Karaman seyahat müşteri memnuniyeti için güleryüzlü personel tercih etmektedir. Bunların yanı sıra işinde deneyimli personeller ile hizmet vermeyi tercih eden bir firma olmaktadır.


Lüks Karaman Seyahatin Misyonu


Kaliteli güvenli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan lüks Karaman seyahat müşterilerinin her türlü beklentilerini karşılamak için çalışmalar yapmaktadır. Daha kaliteli daha güvenli ve daha ekonomik bir firma olma yolunda emin adımlarla her geçen gün ilerlemektedir.


Lüks Karaman Seyahatin Vizyonu


İşinde uzman dinamik kadrosuyla beraber Rahatlığından ve kalitesinden vazgeçmeden etik değerler eşliğinde ve güvenilir olarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetler vermek, müşterilerin ve çalışanların haklarına saygılı olmak.


Lüks Karaman Seyahatin Sunduğu Olanaklar


Konforlu yolculukların tercih edilen ismi olan lüks Karaman seyahat rahat yolculuklar için dizayn edilmiş olan koltukları ile güzel bir yolculuğu sizlere sunmaktadır. Yolcuların güler yüzle karşılayan personel eşliğinde bir yol sizleri beklemektedir. Bu personel tarafından yol boyunca sizlere yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Yolcuların güncel haberleri takip etmeleri için isteğe göre yolculara gazeteler verilmektedir. Otobüslerde bulunan havalandırma sistemi ile arabanın içi kirli havadan arındırılmaktadır.  

100 üzerinden
94Puan
67%
33%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Temiz" Misafir
N'olur güzergah ağınızı genişletin ya gerçekten söylüyorum büyük firmalarla yarışırsınız. Özellikle araçlarınız tertemizzz.
"" Misafir
yolculuğum güzel geçti
"Memnuniyet" Misafir
Araçlar baya iyileştirilmiş teşekkürlerr