scorecardresearch
neredennereye.com, Lüks Karaman Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Karaman Seyahat

Lüks Karaman Seyahat

En Popüler Lüks Karaman Seyahat Seferleri

 

neredennereye.com,
Lüks Karaman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Karaman Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Karaman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Karaman Seyahat

212 15 15
Yeni Otogar İçi Z-3 Merkez / Karaman Karaman
0338 214 92 03 - 212 32 10

Lüks Karaman, kurulduğu günden bu yana yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çalışama yaşamına devam yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Kuruluş olarak çevreye bağlılığını kanıtlamış bir firmadır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini arttırmak için gereken teknik donanımsal yapıyı müşterilerine ulaştırmaya çalışmaktadır. Önce insan ilkesini benimseyen Firma, başta kendi çalışanları olmak üzere insana değer veren yaklaşımını sergilemekte ve tüm yolculuklarda yolcularının maddi manevi hak ve hukuklarının korunmasında öncü olmanın sözünü vermektedir. Kuruluş olarak başta kurulduğu çevre olmak üzere, sürekli gelişim göstermek için herkesin haklarına saygı duymanın ve kendini daima bu yönde geliştirirken çevresinin de gelişimine katkı sağlamanın önemini vurgulamaktadır.

Şirket kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, daima gelişim göstermek, gelişim gösterirken daima güler yüzlü hizmet anlayışını elden bırakmayarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmayı hedeflemek. Kendi gelişiminin yanı sıra öncelikle kendi bünyesinde barındırdığı deneyimli deneyimsiz personelin ve yakın çevresinin gelişime katkı sağlamak. Yıllar boyunca sürecek olan gelişim süreci boyunca bir kez dahi anlayışını ve prensiplerini elden bırakmayarak her zaman yükseği hedefleyip ulusal çapta bir firmaya dönüşmek. Yolcularının güvenliğini, güvenini ve zamanını güvence altına almak” ilkelerini benimsemiştir.

Lüks Karaman Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Lüks Karaman Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Konya - Kazımkarabekir 17 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.