neredennereye.com, Lüks Karaman Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Karaman Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Karaman Seyahat
Lüks Karaman Seyahat
 

neredennereye.com,
Lüks Karaman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Karaman Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Karaman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Karaman Seyahat

0338 214 9203
Yeni Otogar İçi Z-3 Merkez Karaman
0338 212 3210

Lüks Karaman Otobüs Firması

Lüks Karaman (Lüks Karaman Birer Turizm), 1995 yılında Karaman merkezli olarak kurulduğu günden bu yana sürekli olarak düzenli çalışması, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerine verdiği özenle yolcu taşımacılığı sektöründe söz sahibi olmuş bir firmadır. Yerel bir noktada otobüs işletmeciliği yapan ve firmanın asıl kurucusu olarak nitelendirilebilecek olan ilk kurucusundan aldığı mirası her geçen gün geliştiren yöneticileri otobüs firmasının günümüzdeki haline gelmesinde etkili olmuştur. 2012 tarihinde hızlı bir çıkış yakalayan firma gücünü her geçen gün arttırarak devam etmektedir. Kale Seyahat kaliteli hizmeti önceliğine almıştır. Lüks Karaman konforlu araçları, kaliteli personelleri ve geniş hizmet ağı ile müşteri memnuniyetini ön planda olmayı başarmıştır.

Gelişim göstermeye devam ederek müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışmasının ödülünü almış ve bugün bulunduğu konuma gelmiştir. Firma hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak yolcuları ile arasında uzun yıllar boyunca kurmuş olduğu güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına “Daima güler yüzlü hizmet” anlayışını benimseyerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Lüks Karaman Seyahat otobüs firması, zamanın gerekliliklerini yerinde ve zamanında sağlamak için araç filosunda yer alan otobüslerin teknik ve donanımsal gerekliliklerine ve bünyesinde yer alan personelin gelişimine olan yatırımlarını sürdürmektedir.

Lüks Karaman Seyahat Firmasının İmkanları

1995 yılında Karaman merkezli olarak  kurulan As Vanyolu Seyahat otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gereklilikerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “6” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “6” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Lüks Karaman bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Lüks Karaman otobüs firması, 0338 212 32 10 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Lüks Karaman Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır.

Lüks Karaman Otobüs Seferleri

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.0/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Lüks Karaman Seyahat otobüs firmasının bugün, “Karaman, Konya, Adana, Ankara, Antalya, Mersin Tarsus” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında seferler düzenlemektedir.

En Uygun Lüks Karaman Otobüs Bileti

Artık en uygun Lüks Karaman Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Lüks Karaman biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.100 üzerinden
94Puan
67%
33%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Temiz" Misafir
N'olur güzergah ağınızı genişletin ya gerçekten söylüyorum büyük firmalarla yarışırsınız. Özellikle araçlarınız tertemizzz.
"" Misafir
yolculuğum güzel geçti
"Memnuniyet" Misafir
Araçlar baya iyileştirilmiş teşekkürlerr