Yolcu Sayısı
1

Trakya Vip Tali Otobüs Bileti

Trakya Vip Tali

Firma Hakkında

  • Adresİstanbul
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Trakya Vip Tali


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Trakya Vip Tali Hakkında


Trakya Vip Tali otobüs firması, 2023 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş, bugün aktif olarak hizmet sunan yolcu taşımacılığı sektöründe uzun vadeli hedeflere sahip bir kuruluştur. Henüz bebek adımlarına sahip olan Trakya Vip Tali firması, sektöre başlayan hemen hemen bütün firmalar gibi öncelikli olarak kurulduğu bölgenin yolculuk ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı bir görev üstlenmiştir. Dolayısı ile seferlerini, hizmet güzergâhını buna göre şekillendiren otobüs firmasının günümüzdeki en popüler otobüs seferleri, “İstanbul – Çanakkale, Gelibolu – İstanbul, Çanakkale - İstanbul” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizin yakın dönem destanının yazıldığı güzide kentimiz Çanakkale ve dev şehir olarak kabul edilen şehrimiz İstanbul arasında sefer düzenleyen Trakya Vip Tali otobüs firması, hizmet kalitesi odaklı olarak ilerlemeyi düşündüğü çalışma yaşamında kısa süre içerisinde yolcuları ile arasında oluşan güvene dayalı bağı zedelemeden sefer güzergâhlarını genişletmeyi hedeflemektedir.
Hizmet sektörü içerisinde henüz bebek adımlarını atan firma, bu sektörde hizmet sunan bir kuruluş olarak yolcularının ihtiyaçlarını yerinde ve zamanında en iyi şekilde sağlamak için gerekli yapılanmaları geliştirmeye devam etmektedir. Kısa zaman içerisinde yapılanmalarını tamamlayıp, ülkenin önde gelen otobüs firmalardan biri haline gelmek isteyen firma bu büyük hedefi için garantili adımlarla ilerlemeyi amaçlamaktadır.
Trakya Vip Tali Hakkında
2023 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Trakya Vip Tali otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “1” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “1” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Trakya Vip Tali bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Trakya Vip Tali otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Trakya Vip Tali otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Trakya Vip Tali otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Trakya Vip Tali otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Trakya Vip Tali otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Trakya Vip Tali biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr