neredennereye.com, Doğuş Diyar Birlik firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Doğuş Diyar Birlik Otobüs Bileti

Doğuş Diyar Birlik
Doğuş Diyar Birlik

En Popüler Doğuş Diyar Birlik Seferleri

 

neredennereye.com,
Doğuş Diyar Birlik
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Doğuş Diyar Birlik Şubeleri

 

neredennereye.com,
Doğuş Diyar Birlik
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Doğuş Diyar Birlik

Merkez  Elazığ
0424 233 30 01

Doğuş Diyar Birlik Otobüs Firması

Doğuş Diyar Birlik otobüs firması yakın dönemde mesleki hayatına başlayan ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösterirken hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışlarından ödün vermeyen bir firmadır. Doğuş Diyar Birlik otobüs firması, kuruluş aşamasında kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri takip etmenin ve verilen vaadlerin yerine getirilmesinin farkında olan bir kuruluş olarak vizyonu ve misyonu dahilinde bugün ilerlediği yolda emin adımlarla hareket etmektedir. Doğuş Diyar Birlik ulaşım alanında hizmet sağlayan bir firma olarak en temel gereksinimlerden birinin yolcular tarafından firmaya duyulan güven olduğunun farkında olan firma bu konuda gerekli çalışmaları aksatmadan yerine getirerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yürüttüğü hizmet politikası ile daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firma bu konuda yetkin çalışmalar yürütmeyi şimdi ve gelecekteki hedefleri arasında bulundurmaktadır.

2007 yılında Elazığ merkezli olarak kurulan ve çalışma yaşamına atılan Ünlü Seyahat otobüs firması henüz sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalarla kıyaslandığında çok genç olduğundan araç filosunda tam ekipman donanımına sahip çok fazla araç bulunmamaktadır. Ancak firma gene de hizmet sağladığı sınırlı alandaki güzergah içerisinde hareket eden otobüs seferlerinde yolcularının seyahat konforunu daima ön planda tutarak hizmet kalitesini düşürmeden emin adımlarla ile yolcu taşımacılığı sektöründe büyümeye devam etmektedir.

Doğuş Diyar Birlik otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “6” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Ünlü Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Doğuş Diyar Birlik otobüs firması, 0 (424) 233 30 01  nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.

Doğuş Diyar Birlik otobüs firması yıllar içerisinde yürütmüş olduğu başarılı çalışma hayatı ile kullanıcılarının beğenisini toplamaya başlamıştır. Günümüz dünyanın imkanları düşünüldüğünde insanlar otobüs bileti almadan önce de teknolojinin imkanlarından yararlanarak otobüs firmasının kullanıcılarından nasıl yorumlar aldığını görmek istemektedir. Doğuş Diyar Birlik otobüs firmasının yolcularının yorumları ortalama olarak 4.8 puan şeklinde kayıtlara geçmiştir. Aynı zamanda sizlerde firma ile olan yolculuk deneyimlerinizi NeredenNereye.com üzerinde firma sayfasında paylaşabilirsiniz.

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Doğuş Diyar Birlik otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Doğuş Diyar Birlik otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Doğuş Diyar Birlik biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Doğuş Diyar Birlik otobüs bileti fiyatları, Doğuş Diyar Birlik iletişim ve telefon numaraları, Doğuş Diyar Birlik otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Elazığ 100 TL
Diyarbakır - Maden 60 TL
Elazığ - Diyarbakır 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.