neredennereye.com, Göltur Gölhisar Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Göltur Gölhisar Seyahat Otobüs Bileti

Göltur Gölhisar Seyahat
Göltur Gölhisar Seyahat
 

neredennereye.com,
Göltur Gölhisar Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Göltur Gölhisar Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Göltur Gölhisar Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Göltur Gölhisar Seyahat

Pazar Mahallesi Gölhisar Burdur
0248 411 55 35

Göltur Gölhisar Seyahat


Göltur Gölhisar Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat bilet fiyatları burada!

Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat, kurulduğu günden bu yana yolcularına üst kalite hizmet anlayışını benimseyerek sunduğu hizmetleri ile yolcu taşımacılığı sektöründeki ilerleyişini sürdüren bir otobüs firmasıdır. Firma daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş, deneyimli personeli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan donanımlı filosu ile belirlediği hedef, misyon ve vizyonlar dahilinde gelişim süreci geçirmektedir. Gölhisar Seyahat, 2004 yılında 45 ortak ile birlikte, belirli bir sermaye dahilinde kurulan yerel bir işletme olmuştur. Kurulduğu andan itibaren, hedeflerini ileride tutarak ulusal çapta bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Göltur Gölhisar Çavdır, kuruluş tarihi itibari ile yola yedi donanımlı otobüs ile başlamışken, zaman içerisindeki çalışmaları ve takip ettikleri vizyon ilkeleri dahilinde bugün otobüs filosu bünyesinde 30 donanımlı otobüs barındırmaktadır. Zaman içerisinde gelişim sürecine devam eden Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat otobüs firması, filosuna dahil ettiği araçlarını çağın gerektirdiği özellikler ile donatmayı ihmal etmemiştir. Antalya, Muğla, Burdur, Denizli ve Isparta otobüs firmaları dendiğinde akıllarda yer edinmeye başlayan şirketlerden birisidir.

Gölhisar Turizm, ismini bağlı bulunduğu Burdur’un Gölhisar ve Çavdır ilçelerinden almaktadır. Şirket, hizmet anlayışına 16 şubesinde ve ulaşım sağladığı her noktada müşteri memnuniyetini ve güvenliğini göz önünde tutan hizmet anlayışı ile devam etmektedir.

100 üzerinden
80Puan
45%
27%
18%
0%
9%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Fethiye-Isparta hattında kullandım memnun kaldım.
"Çok teşekkürler" Misafir
Bu firmayla ilgili diyebileceğim tek bir şey var, ŞAHANE
"Kısa mesafe ama uzun sürüyor." Misafir
Burdur- Fethiye arasında kullandım bir sorun yaşamadım. Rahat ve güvenli bir yolculuktu.
"" Misafir
Burdur fethiye arasında ayakta yolcu alınması çok büyük bir sorun.böyle bir durumda çevirme sonucu otobüs durduruldu.ayaktaki yolcular için burdurdan araba gelmesi beklendi .yaklaşık 45 dk.gelecek arabayı bekledik.gelen araba yolcuları aldıktan sonra 1 - 2km.sonrasında o yocular tekrar bizim arabaya bindirildi.ve fethiyeye bu şekilde 1 saat kadar gecikmeli gittik.anladığım kadarı ile bunu sık sık yapıyorlar
"" Misafir
çok fazla durakta duruyor ancak genel olarak memnun kaldım, sıkıntı olmadı
"" Misafir
Seyahat güzel grçti, yanlizca heryerde durup kalkmasindan dolayi seyahatimiz uzun sürdü süre olarak.