Yolcu Sayısı
1

Göltur Gölhisar Seyahat Otobüs Bileti

Göltur Gölhisar Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresPazar Mahallesi Gölhisar Burdur
  • Müşteri Servisi0 (248) 411 55 35
  • İnternet Sitesiwww.goltur.com

Göltur Gölhisar Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

80 %
Toplam Yorum Sayısı (6)
Göltur Gölhisar Seyahat


Çok İyi
45 % (5)
İyi
27 % (3)
İdare Eder
18 % (2)
Kötü
(0)
Çok Kötü
9 % (1)

Fethiye-Isparta hattında kullandım memnun kaldım.

"Çok teşekkürler"

Bu firmayla ilgili diyebileceğim tek bir şey var, ŞAHANE

"Kısa mesafe ama uzun sürüyor."

Burdur- Fethiye arasında kullandım bir sorun yaşamadım. Rahat ve güvenli bir yolculuktu.

Burdur fethiye arasında ayakta yolcu alınması çok büyük bir sorun.böyle bir durumda çevirme sonucu otobüs durduruldu.ayaktaki yolcular için burdurdan araba gelmesi beklendi .yaklaşık 45 dk.gelecek arabayı bekledik.gelen araba yolcuları aldıktan sonra 1 - 2km.sonrasında o yocular tekrar bizim arabaya bindirildi.ve fethiyeye bu şekilde 1 saat kadar gecikmeli gittik.anladığım kadarı ile bunu sık sık yapıyorlar

çok fazla durakta duruyor ancak genel olarak memnun kaldım, sıkıntı olmadı

Göltur Gölhisar Seyahat Hakkında

Göltur Gölhisar Seyahat

Göltur Gölhisar Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat bilet fiyatları burada!
Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat, kurulduğu günden bu yana yolcularına üst kalite hizmet anlayışını benimseyerek sunduğu hizmetleri ile yolcu taşımacılığı sektöründeki ilerleyişini sürdüren bir otobüs firmasıdır. Firma daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş, deneyimli personeli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan donanımlı filosu ile belirlediği hedef, misyon ve vizyonlar dahilinde gelişim süreci geçirmektedir. Gölhisar Seyahat, 2004 yılında 45 ortak ile birlikte, belirli bir sermaye dahilinde kurulan yerel bir işletme olmuştur. Kurulduğu andan itibaren, hedeflerini ileride tutarak ulusal çapta bir firma olma yolunda ilerlemektedir.
Göltur Gölhisar Çavdır, kuruluş tarihi itibari ile yola yedi donanımlı otobüs ile başlamışken, zaman içerisindeki çalışmaları ve takip ettikleri vizyon ilkeleri dahilinde bugün otobüs filosu bünyesinde 30 donanımlı otobüs barındırmaktadır. Zaman içerisinde gelişim sürecine devam eden Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat otobüs firması, filosuna dahil ettiği araçlarını çağın gerektirdiği özellikler ile donatmayı ihmal etmemiştir. Antalya, Muğla, Burdur, Denizli ve Isparta otobüs firmaları dendiğinde akıllarda yer edinmeye başlayan şirketlerden birisidir.
Gölhisar Turizm, ismini bağlı bulunduğu Burdur’un Gölhisar ve Çavdır ilçelerinden almaktadır. Şirket, hizmet anlayışına 16 şubesinde ve ulaşım sağladığı her noktada müşteri memnuniyetini ve güvenliğini göz önünde tutan hizmet anlayışı ile devam etmektedir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr