Yolcu Sayısı
1

Cebel Turizm Otobüs Bileti

Cebel Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Kırcaali (Bulgaristan)
  • Müşteri Servisi0885 61 31 99
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Cebel Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Cebel Turizm Hakkında

Cebel Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak, kurulduğu günden bu yana düzenli olarak çalışmaya devam ettiği ilkelerinden ödün vermeden yolcuları ile arasında oluşan güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına devam ettirdiği çalışma yaşamında ilkelerinden ödün vermemeye özen göstermeye çalışmaktadır. Cebel Turizm hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak “daima güler yüzlü hizmet anlayışının” ne denli önemli olduğunun bilincinde olan bir kuruluş olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda sağlamaktadır.

Cebel Turizm otobüs firması günümüz dünyasında kaliteyi yavaş ve fakat sağlam adımlar ile yükseltmenin gerekliliğinin bilincinde olarak buna uygun bir çalışma yapısı içerisinde kurulmuştur. Çalışmalarına devam eden firma, modern dünyada markanın hizmet kalitesini çok daha fazla insana kısa süre içerisinde ulaştırmayı sağlamak adına çevrimiçi hizmetlere de başlamıştır. Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarla kendinden söz ettirmeyi başaran Cebel Turizm firması zaman içerisinde yolcuları ile arasında kurulan güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi için tam hız çalışmalarına devam etmektedir. Günümüz dünyasının yolcu ihtiyaçlarını müşteri ile buluşturmaya devam eden firma bu kapsamda personel eğitimini ve araç filosunda yer alan araçlarının donanım, ekipmanını son derece titiz şekilde sağlamaya devam etmektedir.

Cebel Turizm Hakkında

Cebel Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Cebel Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Cebel Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Cebel Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Cebel Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz. Cebel Turizm zaman içerisinde kurmuş olduğu ulaşım ağı içerisinde daha fazla insana ulaşmayı hedeflemektedir. Türkiye’den Bulgaristan üzerine sefer düzenleyen sayılı otobüs firmalarından biri olan Cebel Turizm günümüzde, “Bursa, Haskova, Kırcaali, Gebze, Cebel, Mestanlı, Kosukavak, Ardino” gibi ulaşım noktalarına otobüs seferleri düzenlemektedir.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Cebel Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Cebel Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Cebel Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Sitemizde yer alan çağrı merkezi numaramız üzerinden bizlere ulaşarak iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr