neredennereye.com, Özlem Adana Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Adana Turizm Otobüs Bileti

Özlem Adana Turizm
Özlem Adana Turizm
 

neredennereye.com,
Özlem Adana Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Adana Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Adana Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Adana Turizm

444 9406
Fevzipaşa Mah. Turhan Cemal Beriker Blv. Adana Merkez Otogarı 434 - 121 Seyhan Adana
0322 

Özlem Adana Otobüs Firması

Özlem Adana otobüs firması başlangıçta oldukça küçük bir yerel işletme olarak kendi çevresinde kurulan bir yapılanma olarak zaman içerisinde kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı ilkelerini takip ederek gelişen ve büyüyen bir kuruluştur. Özlem Adana firması kurulduğu günden bu yana başta kendi öz çevresine ve iç yapılanmasına saygıyı elden bırakmayarak kendisine karşı oluşan güvenin kaybolmaması için elinden geleni yapmış ve zamanın ilerlelemesi ile birlikte bunun ödüllerini toplamayı başarmıştır. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne kadar önemli olduğunun bilinci ile başta kendi çevresinde olan yatırımlarını geliştirmeyi hedeflemektedir.

Yerel bir işletme olarak kurulan Özlem Adana firması zaman içerisinde hedeflerine daha somut adımlarla ilerleyebilmek için ulaşım ağı yapılanmasını geliştirmeyi başarmıştır. Özlem Adana bugün, “Adana, Afyon, Aksaray, Alanya, Alibeyköy, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bozüyük, Bursa, Ceyhan, Dudullu, Eskişehir, Gebze, İmamoğlu, İnegöl, İstanbul, İzmir, İzmit, Kadirli, Kayseri, Kozan, Manavgat, Niğde, Sakarya, Salihli, Serik, Tarsus, Turgutlu, Uşak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Söz konusu ulaşım olduğundan konforun, hizmetin ve güvenin daima en ön sıralarda yer aldığınının bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde yapmaktadır. Özlem Adana otobüs firması günümüzde gelişmek ve büyümek için kalitesini çok daha fazla insana ulaştırmanın gerekliliğinin farkında olarak hizmetlerini online ortamlara taşımaktadır. Ulusal çapta kişi sayısına ulaşabilmek için günümüzün internet nimetinden yararlanmayı hedefleyen firma biletlerini online olarak satışa sunmuştur. En uygun Özlem Adana otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"..." Misafir
Özlem Adana'ya Teşekkürler