Yolcu Sayısı
1

Dinar Turizm Otobüs Bileti

Dinar Turizm

Firma Hakkında

  • AdresDinar Otogar Peron 1-2-3 Dinar
  • Müşteri Servisi0 (272) 355-01-06
  • İnternet Sitesiwww.dinarturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

91 %
Toplam Yorum Sayısı (6)
Dinar Turizm


Çok İyi
57 % (4)
İyi
43 % (3)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"tavsiye ederim"

çok güzel bir firma koltukları çok rahat ve araçları çok temiz Afyon'a giderken kullanmıştım bazı yerlerde internet çekmedi ama hizmetleri çok iyi.

"iyi bir seçim"

Hızlı ve konforlu bir yolculuktu. Tavsiye ederim.

çok memnun kaldım bundan sonra kullanmaya devam edeceğim

"Çok güzel"

ufak ufak seyahatlerimde kullandığım güzel bir firma teşekkür ederimm

Personel gayet anlayışlı ve güler yüzlüydü.

Dinar Turizm Hakkında


Dinar Birlik Turizm otobüs firması, “Sevdiklerinize ulaşmanın en kolay yolu” sloganı ile çalışma yaşamına atılmış, üstün kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Dinar Birlik Turizm yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana yolcularının kendilerine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına başta kendi araç filosunda ve çalışma personelinde olmak üzere yatırımlarına devam etmektedir. Bu çalışmalarının paralelinde yerel bir işletme olarak kurulmanın ardından hizmetlerini çok daha fazla kişiye ulaştırmak amacı güden kuruluş gün geçtikçe ulaşım ağını arttırmaya devam etmektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının başta kendine güvenen insanlarca en önemli faktörlerden biri kabul edildiğinin bilincinde olan firma bu nedenle ilerlemesi boyunca temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine konumlanmıştır.
Ulaşım ağını her geçen gün daha geniş bir alan yaymak isteyen Dinar Birlik Turizm firması günümüzde, “Çivril, Dinar, Isparta, Sivaslı, Uşak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firma özellikle kendi sektöründe belirlediği konumunu daha iyi noktalara ulaştırabilmek için araç filosunda yer alan otobüslerinin güncellemesini sağlamakta ve yetkin bir teknik altyapı oluşturmaktadır. Dinar Birlik Turizm otobüs firması da günümüzün dünyasında olabildiğince fazla kişiye ulaşarak, yolcu sayısını arttırmak için internet kullanımının gerekliliğini görerek gelişim yatırımlarını bu alanda sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Dinar Birlik Turizm otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr