neredennereye.com, Dinar Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Dinar Turizm Otobüs Bileti

Dinar Turizm
Dinar Turizm

En Popüler Dinar Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Dinar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dinar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Dinar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dinar Turizm

Dinar Otogar Peron 1-2-3  Dinar
0272 355-01-06

Dinar Birlik Turizm Otobüs Firması

Dinar Birlik Turizm otobüs firması, “Sevdiklerinize ulaşmanın en kolay yolu” sloganı ile çalışma yaşamına atılmış, üstün kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden  yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Dinar Birlik Turizm yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana yolcularının kendilerine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına başta kendi araç filosunda ve çalışma personelinde olmak üzere yatırımlarına devam etmektedir. Bu çalışmalarının paralelinde yerel bir işletme olarak kurulmanın ardından hizmetlerini çok daha fazla kişiye ulaştırmak amacı güden kuruluş gün geçtikçe ulaşım ağını arttırmaya devam etmektedir.  Hizmet sektöründe  faaliyet gösteren bir yapılanma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının başta kendine güvenen insanlarca en önemli faktörlerden biri kabul edildiğinin bilincinde olan firma bu nedenle ilerlemesi boyunca temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine konumlanmıştır.

Ulaşım ağını her geçen gün daha geniş bir alan yaymak isteyen Dinar Birlik Turizm firması günümüzde, “Çivril, Dinar, Isparta, Sivaslı, Uşak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır.  Firma özellikle kendi sektöründe belirlediği konumunu daha iyi noktalara ulaştırabilmek için araç filosunda yer alan otobüslerinin güncellemesini sağlamakta ve yetkin bir teknik altyapı oluşturmaktadır. Dinar Birlik Turizm otobüs firması da günümüzün dünyasında olabildiğince fazla  kişiye ulaşarak, yolcu sayısını arttırmak için internet kullanımının gerekliliğini görerek gelişim yatırımlarını bu alanda sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Dinar Birlik Turizm otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Dinar Turizm otobüs bileti fiyatları, Dinar Turizm iletişim ve telefon numaraları, Dinar Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Isparta - Denizli 109 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
92Puan
57%
43%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tavsiye ederim" Misafir
çok güzel bir firma koltukları çok rahat ve araçları çok temiz Afyon'a giderken kullanmıştım bazı yerlerde internet çekmedi ama hizmetleri çok iyi.
"Iyi bir seçim" Misafir
Hızlı ve konforlu bir yolculuktu. Tavsiye ederim.
"" Misafir
çok memnun kaldım bundan sonra kullanmaya devam edeceğim
"Çok güzel" Misafir
ufak ufak seyahatlerimde kullandığım güzel bir firma teşekkür ederimm
"" Misafir
Personel gayet anlayışlı ve güler yüzlüydü.
"Tavsiye ederim" Misafir
Afyondan Denizliye gitmek için kullandım. İlk kez Dinar turizmi tercih ettim, tavsiye edebilirim.