Yolcu Sayısı
1

Şanlıurfa Cesur Turizm Otobüs Bileti

Şanlıurfa Cesur Turizm

Firma Hakkında

  • Adresİzmir Otogar Peron 16 / Karacaoğlan Mah. Kemalpaşa Cad. No: 285/Z-047 Işıkkent-Bornova/İzmir
  • Müşteri Servisi0232 472 01 18 / 0232 472 01 48 / 0530 076 85 35
  • İnternet Sitesisanliurfacesurturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

64 %
Toplam Yorum Sayısı (11)
Şanlıurfa Cesur Turizm


Çok İyi
45 % (5)
İyi
9 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
9 % (1)
Çok Kötü
36 % (4)

"Çok iyi değil"

Hizmetin çok iyi olduğunu söyleyemeyeceğim ancak tercih edilebilir bir firma.

Yıllar sonra Urfa Cesur Turizm ile yolculuk yaptım.

"şikayet "

muavinler çok kaba, su istemeye çekiniyo insan, firmanın kendine çeki düzen vermesi lazım...

"sıkayet"

firmanın soforü arabaları agır kulanıyor muavinler hizmetleri aldırıs etmiyorlar. sofor ve muavinler yanyana gelerek cok yüksek sesle konusuyorlar. üstelik hic memnun kalmadıgım bi fırma geride kalmıs halende devam ediyorlar mehmet KIZILOGLU-SIVEREK

"sikayet"

urfacesur firması türkiyede geri kalmıs bir firma. daha iyi bir sonuc elde etmek icin teknolojiden faydalanmak icin iyi bir caba sarf etmelidir. örnegin; diger diyarbakır otobüslerı gibi arka kısımlarına BALIKLIGÖL. TARIHI URFA KALESI. HARRAN OVASI. GAP ATATURK BARAJI vb. resimler yapıstırması kentin tümünü insanlara ve türkiyeye yansıtır. tüm il ve ilceler bilir. ayrıca soförlerin ve muavinlerin daha iyi tecrübeli görevini dürüstce etmeleri gerekmektedir. sahsen 2-3 sefer gidip geldigim icin hic memnun kalmadım. bu firmanın toparlanması düzenli görevini yapmasını rica ederim. tesekürler.....

Şanlıurfa Cesur Turizm Hakkında

Urfa Cesur Turizm Otobüs Bileti Fiyatları ve Seferleri

Urfa Cesur Turizm Hakkında
Urfa Casur Turizm otobüs kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Urfa Cesur Turizm, başta kendi kurulmuş olduğu çevrede gelişim göstererek her geçen gün ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir. Yıllar boyunca yolcuları ile arasında oluşturmuş olduğu güvene dayalı köprünün zedelenmemesi için gayret gösteren firma bu kapsamda “1947’den geleceğe” sloganı ile çalışma yaşamına devam etmektedir. Urfa Cesur Turizm otobüs firması hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak temel yatırım ve yaptırımları öncelikli olarak bu alanda uygulamaktadır. 
Urfa Cesur Turizmin En Fazla Sefer Yaptığı Şehirler
Her geçen gün ulaşım ağını geliştirmeye devam eden Urfa Cesur Turizm, günümüzde, “Adana, Alanya, Ankara, Antalya, Birecik, Dudullu, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Manavgat, Mersin, Osmaniye, Suruç, Şanlıurfa, Tarsus, Turgutlu, Uşak” gibi ulaşım merkezine yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Yolcularına ulaşımın her alanında olabildiğince yardımcı olmayı hedefleyen firma, “Adana, Altıkat, Baraj Yolu, Çavuşoğlu, Dörtyol, Nilüfer, Suha Otogar, Aksaray, Çarşı, Akşehir, Afsallar, Alanya, Anıt, Cimtur, Hastane, Konaklı, Mahmutlar, Oba, Şehiriçi, Alıgör, Ankara, Batıkent, Demet, Dutluk, Etlik, Gölbaşı, Kızılay, Antalya, Balıkesir, Banaz, Birecik, Bolu, Bursa, Ceyhan, Dudullu, Harem, Kartal, Kaynarca, Soğanlık, Sultanbeyli, Tepeüstü, Ümraniye, Düzce, Erzin, Eskişehir, Kızılcıklı, Köprübaşı, Odunpazar, Orka, Taşköprü, Yenikent, Yüksel, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Hatay, Ilgın, İnegöl, İskenderun, Alibeyköy, Esenler, Cevizli, Kadıköy, Maltepe, İzmir, Kavacık, Kırıkhan, Manavgat, Mersin, Osmaniye, Payas, Polatlı, Osmaniye, Sakarya, Salihli, Serik, Kız Kalesi, Suruç, Susurluk, Abidiye, Akarbaşı, Urfa, Tarsus, Turgutlu, Uşak, Yalova” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile de yolcularına hizmet sunmaktadır. 
Urfa Cesur Turizm Otobüs Bileti Fiyatları
1947 yılında Recep Cesur tarafından kurulan Urfa Cesur Turizm otobüs firması ilk yıllarında yalnızca Diyarbakır ve çevresine yolcu taşımacılığı hizmeti sunarken daha sonrasında bu alan bir hayli gelişim göstermiş ve bugünkü konumuna yükselmiştir. 1964 yılı ise Urfa Cesur Turizm için çalışma yaşamında dönüm noktalarından biri olmuştur. Bu tarih şirketin el değiştirmesi ile birlikte bir ilke imza atılmasının önünü açmış ve Bursa’dan İstanbul’a otobüs seferleri düzenlemeye başlamıştır. Her daim dünyada bu sektörde yer alan öncülerinin izinden giderek uzun yıllardır yolcuları ile aralarında oluşturduğu bağları zedelemeden geliştirmek isteyen firma yeniliklere açık olarak hareket etmektedir. Günümüz dünyasında kaliteli hizmet sunmak kadar bu hizmeti olabildiğince insana ulaştırmanın da ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma biletlerini online satışa açmıştır. Artık en uygun Urfa Cesur Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak kolayca satın alabilirsiniz. 
 


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr