Yolcu Sayısı
1

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Otobüs Bileti

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm

Firma Hakkında

  • AdresYeni Mah. Cumhuriyet Meydanı No:77 Karakoçan Elazığ
  • Müşteri Servisi0 (424) 711 2134
  • İnternet Sitesicagdaskigikarakocanturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

90 %
Toplam Yorum Sayısı (4)
Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm


Çok İyi
50 % (2)
İyi
50 % (2)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"harika yolculuk"

yolculuk çok başrılı idi ilk defa kullanmama rağmen çok memnun kaldım dört dört'lük firma kullanmanızı tavsiye ederim

Neredennereye.com'a çok teşekkür ederim, bu firmayı siteden görüp seyahat etmiştim. Her kullandığımda memnun kalıyorum. güzel bir yolculuk geçirdim

"Tavsiye"

Aracın içinde topkek ambalajları olmasaydı çok çok iyiydi. Bunun dışında bir problemim olmadı, aracın temizliğine lütfen biraz daha önem gösterin.

"Konfor ve Güven"

İlk defa firmayı kullandım, memnun kaldım. Genel olarak hizmet sorunsuz personel işinin ehli. Tek sıkıntı yol şartları. Öneririm.

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Hakkında

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana bağlı bulunduğu sektör içerisinde kendisine belirlediği müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini takip ederek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren otobüs firmasıdır. Firma, özellikle hizmet sektöründe yer almanın bilincinde olarak bu alanda kuruluşlar ve müşteriler arasındaki ilişkinin ne denli zor yapılandığının bilincinde olarak temel yaptırımlarını daima güler yüzlü hizmet ilkesi üzerine kurmaktadır. Kendisine belirlediği çizgi içerisinde emin adımlarla ilerleyerek yıllar içinde kendine sadık bir müşteri kitlesi oluşturmayı başarmış ve bu kapsamda kendisine duyulan güveni boşa çıkarmamak için çalışma yaşamına ilkelerinden sapmadan devam etmektedir.

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Otobüs Bileti

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm, günümüz dünyasında gelişim göstermenin önemli adımlarından birinin de erişim ağını genişletmek olduğunun farkında olsan firma, “Adaklı, Bingöl, Elazığ, Gebze, İstanbul, İzmit, Karakoçan, Kaynarca, Kayseri, Kığı, Kovancılar, Malatya, Sakarya, Sancak, Sultanbeyli, Yolçatı” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Elbette ulaşım ağı ile birlikte hizmet ağının da geniş tutulması gerektiğinin farkında olan firma, “Adaklı, Bingöl, Elazığ, Gebze, İstanbul, İzmit, Karakoçan, Kaynarca, Kayseri, Kığı, Kovancılar, Malatya, Sakarya, Sancak, Sultanbeyli, Yolçatı” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Firma ulusal çapta hizmet sağlayan ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firma olarak otobüs içerisinde sunulan hizmetin yanı sıra aynı zamanda araç filosunda yer alan araçların teknik donanımının yeterli olması gerektiğinin farkında olan firma araçlarını yenilemiş ve keyifli bir yolculuk için gerekli olan yükseltmeleri uygulamıştır.

Çağdaş Kiğı Karakoçan Otobüs Bileti Fiyatları

Günümüz dünyasında hizmet kalitesini çok daha fazla kullanıcıya ulaştırmanın kuruluş adına en önemli adımlardan biri olduğunu bilen Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm bu alanda geliştirmek ve çok daha fazla insana çok daha kısa süreler içerisinde ulaşmak için online olarak hizmet sunmaya başlamıştır. Artık en uygun Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr