neredennereye.com, Didim Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Didim Seyahat Otobüs Bileti

Didim Seyahat
Didim Seyahat Mot. Taş. Koop.
 

neredennereye.com,
Didim Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Didim Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Didim Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Didim Seyahat

Santral Garajı Didim Aydın
0256 0850 304 09 09

Didim Seyahat Hakkında

Didim Seyahat 1964 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. Bu otobüs firması ilk kurulduğunda bir "birlik" yapısındaydı. Bu birliğin kurucuları ise Mehmet İşler, Osman Çağlar, Refik Karataş, İsmail Ergeldi, Baki Demir, Bilal kafadar, Faruk Özden, Hasan Cengiz ve Vecdi Şen Can' dır. Didim Seyahat ilk kurulduğunda Söke - Didim arasında ulaşım hizmeti vermekteydi. Kısa bir sürede büyüyen firma bu iki ilçe arasındaki ulaşımı genişleterek birçok ile ulaşım sağlamaya başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren firmanın prensibi, planlı ve istikrarlı bir şekilde büyümedir. Didim Seyahat sadece halka ulaşım hizmeti vermekle kalmamış bununla beraber bir çok vatandaşımıza da iş istihdamında bulunmuştur. Didim Seyahat, ulaşım yaptığı bölgenin coğrafi yapısına uygun araçlar kullanarak ulaşım hizmeti vermektedir. Rakiplerinin aksine yolcularına eşsiz bir ulaşım hizmeti sağlayan firma hem daha uygun fiyatlarla hem de daha konforlu bir hizmet sunmaktadır. Eğer ki Sizlerde bu tatil cenneti olan Didim'i gezmek ve bunu yaparken kaliteli bir ulaşım hizmetine sahip olmak istiyorsanız Didim Seyahat ilk tercihiniz olmalı.

Didim Seyahatin Hizmet Anlayışı

Yolcularına en rahat ve en kaliteli hizmeti sunmak

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde yaşatmak

Hiçbir yolcu arasında ayrım gözetmeksizin herkese aynı ve eşit hizmeti sunmak

Gelişen ve yenilenen teknolojik gelişmeleri takip ederek bu teknolojik gelişmeleri yolcularına en iyi ve en hızlı şekilde sunmak

Didim halkının ve Didim'e gelmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin bir numaralı tercihi olmak

Sürekli gelişerek en iyi hizmeti yolcularına sunmak.

Didim Seyahatin Müşterilerine Sunduğu Olanaklar

En uygun ücretler ve ödeme şekilleri ile müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Konfor ve kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ücretsiz servisleri ile müşterilerini mağdur etmemektedir.

Travel Kart sistemi ile ayrıcalıklı hizmetlerde bulunmaktadır. Bu kart yardımıyla Didim seyahat de yaptığınız her yolculuktan puanlar kazanmaktasınız. Bu puanlar neticesinde özel indirimler kazanabilirsiniz.

Eğitimli ve profesyonel personeli ile sizlere güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Didim Seyahat için can güvenliğiniz her şeyin önündedir. Can güvenliğinizi sağlamak için gerekli olan her türlü araç gereç araç içinde bulunmaktadır.

Turizm şirketi Ankara, Aydın, Denizli, İzmir, Muğla illerine ve bu illerin birçok ilçesine düzenli olarak hareket yapıyor. Firmanın lokasyonlar arası uzaklığına göre değişen genle fiyat aralığı 8,50TL ile 75TL arasındadır. Aynı zaman da şehir içi servis hizmeti ile de şehirden terminale, terminalden şehre ulaşıma yardımcı oluyor.

Ucuz otobüs bileti arıyorsanız otobüs bileti kampanyalarından yararlanabilirsiniz. İndirimli otobüs biletleri için sitemizde sürekli olarak güncellenen otobüs bileti fiyatlarını takip edin. Didim Turizm online otobüs bileti satın aldıysanız seyahatiniz sonrasında sitemiz üzerinden firmayı değerlendirebilirsiniz.

Didim Seyahat otobüs bileti fiyatları, Didim Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Didim Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Didim 300 TL
Denizli - Ankara 250 TL
Ankara - Denizli 250 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
82Puan
55%
25%
6%
4%
10%
Toplam Yorum Sayısı (21)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Harika " Misafir
rakipleri arasında bir numara daha önce kullanmıştım ve tekrar kullandım kendilerini çok geliştirmişler çok başarılı bir firma olmuşlar
"" Misafir
gayet konforlu ve rahat bir yolculuk geçirdim
"Mola" Misafir
Molaları kısaltmışsınız galiba 10 saatlik yolda neden bir kez durdunuz anlamadım. Seyahat halindeyken bir sorun yaşamadım ama bu mola olayı gözden geçirilmeli
"Güzel bir yolculuk" Misafir
Rahat ve güvenli bir yolculuk oldu bir tek yolculuk zamanı biraz uzun sürdü onun dışında herşey gayet iyiydi. Emeği geçenlere teşekkürler.
"" Misafir
Geçirdiğim en iyi yolculuktu diyebilirim.
"Teşekkür " Misafir
yolcuğumdan çok memnun kaldım. personellerin güler yüzlü olması önemli. Sonuçta o kadar saat yol gidiyoruz. Alakalarına teşekkürler
"Memnuniyet" Misafir
Gerçekten çok konforlu bir yolculuktu özellikle bizimle ilgilenen muavin arkadaşa çok çok teşekkür ederiz. İşini gerçekten çok severek yapıyor ve bunu yansıtıyor. Çok memnun kaldık
"Kesinlikle tercih etmeyin!" Misafir
Didim’e 100 km mesafe uzaklıktaki Aydın’a 2 buçuk saatte varmayı başaran(!) bir firma. Yol boyunca neredeyse 5 dk da bir durup yolcu indirdik. Özellikle de yetişmeniz gereken bir yer varsa asla tercih edilmemeli.
"Yolculuk" Misafir
Yolculuğumdan memnun değildim. Çünkü Denizli'de inmem gerekirken uyandırılmadığım için Aydın'a kadar gittim. Aydın'da kaç saat bekledikten sonra Denizli'den geçen bir otobüse bindirildim ve Denizli'ye saat 9.00-9.30 civarında ulaşabildim. Normalde 4.30 gibi Denizli'de olmam gerekiyordu.
"Recommend" Misafir
Everything was very good, big seats, enough space for legs. I bit cool at night, but it's like everywhere