Yolcu Sayısı
1

Didim Seyahat Otobüs Bileti

Didim Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresSantral Garajı Didim Aydın
  • Müşteri Servisi0 (256) 0850 304 09 09
  • İnternet Sitesiwww.didimseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

82 %
Toplam Yorum Sayısı (21)
Didim Seyahat


Çok İyi
55 % (28)
İyi
25 % (13)
İdare Eder
6 % (3)
Kötü
4 % (2)
Çok Kötü
10 % (5)

"harika "

rakipleri arasında bir numara daha önce kullanmıştım ve tekrar kullandım kendilerini çok geliştirmişler çok başarılı bir firma olmuşlar

gayet konforlu ve rahat bir yolculuk geçirdim

"Mola"

Molaları kısaltmışsınız galiba 10 saatlik yolda neden bir kez durdunuz anlamadım. Seyahat halindeyken bir sorun yaşamadım ama bu mola olayı gözden geçirilmeli

"Güzel bir yolculuk"

Rahat ve güvenli bir yolculuk oldu bir tek yolculuk zamanı biraz uzun sürdü onun dışında herşey gayet iyiydi. Emeği geçenlere teşekkürler.

Geçirdiğim en iyi yolculuktu diyebilirim.

Didim Seyahat Hakkında


Didim Seyahat 1964 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. Bu otobüs firması ilk kurulduğunda bir "birlik" yapısındaydı. Bu birliğin kurucuları ise Mehmet İşler, Osman Çağlar, Refik Karataş, İsmail Ergeldi, Baki Demir, Bilal kafadar, Faruk Özden, Hasan Cengiz ve Vecdi Şen Can' dır. Didim Seyahat ilk kurulduğunda Söke - Didim arasında ulaşım hizmeti vermekteydi. Kısa bir sürede büyüyen firma bu iki ilçe arasındaki ulaşımı genişleterek birçok ile ulaşım sağlamaya başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren firmanın prensibi, planlı ve istikrarlı bir şekilde büyümedir. Didim Seyahat sadece halka ulaşım hizmeti vermekle kalmamış bununla beraber bir çok vatandaşımıza da iş istihdamında bulunmuştur. Didim Seyahat, ulaşım yaptığı bölgenin coğrafi yapısına uygun araçlar kullanarak ulaşım hizmeti vermektedir. Rakiplerinin aksine yolcularına eşsiz bir ulaşım hizmeti sağlayan firma hem daha uygun fiyatlarla hem de daha konforlu bir hizmet sunmaktadır. Eğer ki Sizlerde bu tatil cenneti olan Didim'i gezmek ve bunu yaparken kaliteli bir ulaşım hizmetine sahip olmak istiyorsanız Didim Seyahat ilk tercihiniz olmalı.
Didim Seyahatin Hizmet Anlayışı
Yolcularına en rahat ve en kaliteli hizmeti sunmak
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde yaşatmak
Hiçbir yolcu arasında ayrım gözetmeksizin herkese aynı ve eşit hizmeti sunmak
Gelişen ve yenilenen teknolojik gelişmeleri takip ederek bu teknolojik gelişmeleri yolcularına en iyi ve en hızlı şekilde sunmak
Didim halkının ve Didim'e gelmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin bir numaralı tercihi olmak
Sürekli gelişerek en iyi hizmeti yolcularına sunmak.
Didim Seyahatin Müşterilerine Sunduğu Olanaklar
En uygun ücretler ve ödeme şekilleri ile müşterilerine yardımcı olmaktadır.
Konfor ve kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmaktadır.
Ücretsiz servisleri ile müşterilerini mağdur etmemektedir.
Travel Kart sistemi ile ayrıcalıklı hizmetlerde bulunmaktadır. Bu kart yardımıyla Didim seyahat de yaptığınız her yolculuktan puanlar kazanmaktasınız. Bu puanlar neticesinde özel indirimler kazanabilirsiniz.
Eğitimli ve profesyonel personeli ile sizlere güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır.
Didim Seyahat için can güvenliğiniz her şeyin önündedir. Can güvenliğinizi sağlamak için gerekli olan her türlü araç gereç araç içinde bulunmaktadır.
Turizm şirketi Ankara, Aydın, Denizli, İzmir, Muğla illerine ve bu illerin birçok ilçesine düzenli olarak hareket yapıyor. Firmanın lokasyonlar arası uzaklığına göre değişen genle fiyat aralığı 8,50TL ile 75TL arasındadır. Aynı zaman da şehir içi servis hizmeti ile de şehirden terminale, terminalden şehre ulaşıma yardımcı oluyor.
Ucuz otobüs bileti arıyorsanız otobüs bileti kampanyalarından yararlanabilirsiniz. İndirimli otobüs biletleri için sitemizde sürekli olarak güncellenen otobüs bileti fiyatlarını takip edin. Didim Turizm online otobüs bileti satın aldıysanız seyahatiniz sonrasında sitemiz üzerinden firmayı değerlendirebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr