neredennereye.com, Niksar Canlar Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Niksar Canlar Turizm Otobüs Bileti

Niksar Canlar Turizm
Niksar Canlar Turizm
 

neredennereye.com,
Niksar Canlar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Niksar Canlar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Niksar Canlar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Niksar Canlar Turizm

 Tokat
0356 

Niksar Canlar Turizm Otobüs Firması

Niksar Canlar Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Henüz son yıllar içerisinde kurulan bir firma olarak Niksar Canlar Turizm otobüs firması kendisine çalışma yaşamı içerisinde sapmadan uygulayarak gelişimini sürdürmeye devam edeceği hedef ve ilkeleri benimsemiştir. Hizmet sektörü içerisinde yer alan bir firma olarak her şeyden önce, yolcuları ile arasında güvene bağlı olarak kurulmuş olan köprülerin zedelenmemesinin daima güler yüzlü hizmet anlayışına bağlı olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirmektedir. Önce insan ilkesini benimseyen Niksar Canlar Turizm, kullanıcı ve çevre haklarına saygılı, zamana uygun ve modern yapılanması ile dikkatleri üzerinde çekmiş, yolcu taşımacılığı sektörü içerisinde iddialı olduğunu göstermiştir.

Niksar Canlar Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu çevre merkezi olacak şekilde kurulmuş ve bugün teşkilat yapılanmasını bu şekilde devam ettirmektedir. Türkiye’nin bu bölgesinde şehirler ve ilçeler içerisinde ulaşım sağlamayı hedefleyerek yola başlayan Canlar zamanla ulaşım ağını da geliştirmeyi hedeflemektedir. Yenilikçi hizmet anlayışı ile birlikte önce kendi bölgesinde ve ilerleyen zamanlarda ise ülke genelinde kullanıcılara ulaşmayı amaçlayan firma kendisine bu yolda belirlediği ilkeler doğrultusunda çalışmaya devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma başta kendi personelini bu yönde eğitimi altına alarak geleceğine yatırım yapmaya devam etmektedir. Yolcularına seyahatleri sırasında güven ve konfor sunmak isteyen firma bunu sağlamak adına araç filosunda yer alan otobüslerin sayısını artırmakta ve zamanın gereksinimlerini karşılamak adına araçlarını yenilemeye devam etmektedir. Günümüzde Niksar Canlar Turizm otobüs firması, “Tokat-İstanbul” güzergahları Niksar Canlar Turizm firmasının en popüler seferleri arasında yer almaktadır. Artık en uygun Niksar Canlar Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.