neredennereye.com, Reşadiye Ses Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Reşadiye Ses Turizm Otobüs Bileti

Reşadiye Ses Turizm
Reşadiye Ses Turizm
 

neredennereye.com,
Reşadiye Ses Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Reşadiye Ses Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Reşadiye Ses Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Reşadiye Ses Turizm

4 No'lu Resadiye Otogari Reşadiye
0356 461 50 60 - 461 51 70


Reşadiye, Tokat ilimizin çeşitli medeniyetlere ve milletlere ev sahipliği yapmış gelişmekte olan bir ilçesidir. Reşadiye geniş ormanlık alanları içerisinde yer almakta olan bir yerleşkedir. Ayrıca Reşadiye, şifalı kaplıcalarıyla ünlü olan bir ilçemizdir. Eğer ki sizlerde bu şifalı kaplıcalardan yararlanmak, Reşadiye ve Tokat’ın tarihi ve doğal güzelliklerini görmek ve gezmek istiyorsanız Reşadiye Ses Turizm sizlere güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmak için hazır.


Reşadiye Ses Turizm’in Hakkında


Reşadiye Ses Turizm, 2002 yılında yolcu taşıma hizmetine başlamıştır. Firma sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gümüş’tür. Firmanın merkezi Reşadiye Otogarı 4 Numaralı perondur. Reşadiye Ses Turizmin 24 şubesi bulunmaktadır.


Reşadiye Ses Turizmin Misyonu


Kurumun misyonu, öncelikle yolculara güvenli ve konforlu bir hizmet sunmaktır. Kurum hedeflenen bu ilke izinde 15 yıldır faaliyetlerini sunmaktadır. Kurum için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta ve bu amaç doğrultusunda hizmet verilmektedir. Ayrıca ulaşım sektörü içindeki hizmet standardını yakalamış ve bu standardı her geçen gün daha da arttırmak için sürekli çalışmaktadır. Yolcu taşımacılığı alanında yaşanan yenilikleri takip etmekte bu konuda kendi bünyesindeki ihtiyaçları da karşılamaya çalışmaktadır. 15 yıllık tecrübesiyle hem yolcuların istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek personel ve araç içi donanımları arttırarak yolculara daha kaliteli hizmet vermektedir.


Reşadiye Ses Turizmin İlkeleri


• Yolcu haklarını korumak adına hukuk kurallarına uymak


• Yolcu memnuniyetini sağlamak


• Yolcular arasında herhangi bir ayrım gözetmeksizin hizmet vermek


• Yolculara daha kaliteli hizmet verebilmek için personellerini eğitmek


• Yolcuların güvenliğini sağlamak


• Hem personel hem de yolcuların haklarını sömürmemek ve fırsatçılıktan kaçınmak.


 

100 üzerinden
68Puan
44%
22%
0%
0%
33%
Toplam Yorum Sayısı (11)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" onurkaya60
Daha önce otobüslerden dolayı kırdığım tek yıldızı şimdi veriyorum. Reşadiye halkını travego ile buluşturdukları için kendilerini tebrik ederim.Umarım onlarla da seyahat etmek nasip olur. Dün akşam oradaki bir arkadaşıma gönderdiğim zarfı da hiçbir ücret talep etmeden ulaştırdılar. "Sadece ona akşam 7 arabasıyla çıkacağını, ertesi sabah otogardan alabileceğini söyle, yeter" dediler rahatça. Sabahleyin arkadaşım beni telefonla aradığında mutlu bir şekilde zarfı aldığını söyledi. Onlar gibi teslim aldığı emanetleri koruyan ve ulaştıran firmaları gerçekten el üstünde tutmak gerekiyor artık bu devirde.
"" MA
BEN BÖYLE BERBAT GECE YAŞAMADIM YAA GECE SAAT 3 DE KAMPÜSDEN 3 KM GERİDE BIRAKILDIM VE BAVULUMU BAŞKA BİRİNE VERMİŞLER Dİ... O GECEYİ HİÇ UNUTMADIMM HER TÜRLÜ ŞİKAYET DE BULUNACAGIMM
"REŞADİYE SES TURİZM" berkayyyy
BU NE BİÇİM FİRMA OLAYA BAKIN BU FİRMANIN OTOBÜSÜ İLE NİŞANLIMI YOLLUYORUM ANKARA VARANA KADAR ŞEREFSİZİN BİRİ GÖZ TACİZİNDE BULUNUYO OTOBÜS İÇİNDE BUNU KİMSE FARKETMİYO BÖYLE BOKTAN İŞ Mİ OLUR BİZ KARIMIZI KIZIMIZI EMANET EDELİM İLGİLENENİ GEÇ BÖYLE BİR OLAYIN OLMASINA NASIL İZİN VERİLİYO!! HERKES DUYSUN BUNU KİMSE BU FİRMAYI TERCİH ETMESİN!! EGE VE İÇ ANADOLUNUN KUZEYİNDE NE KADAR FİRMA VARSA HEPSİ İLE VE DOĞU ARABALARININ HEPSİ İLE SEYAHAT ETTİM HİÇ BİRİNDE BÖYLE TERBİYESİZLİK YAŞANDIĞINA NE ŞAHİT OLDUM NE DUYDUM. SİZİN KARINIZA KIZINIZA BÖYLE BİRŞEY YAPILMASINI İSTER MİSİNİZ?!!!! BU FİRMAYI TERCİH EDEN VE EDECEKLERE SESLENİYORUM!!!

BU BAHSETTİĞİM OLAY 05.12.2010 YANİ BUGÜN ANKARAYA GİDEN ARAÇTA MEYDANA GELMİŞTİR YETKİLİLERE DUYRULUR
"Memnuniyet" Karag
7 Ekim 2010 günü Gerede'den Reşadiye Ses Turizm ile İstanbul'a geldim. Ertesi gün evraklarımı unuttuğumu fark ettiğimde Ses Turizm'den alabileceğim söylendi ve teslim aldım. Ses Turizm'in bu emniyetli davranışını tebrik ederim.
"Wireless internet servis sağlayıcı (KABLOSUZ İNTERNET)" SEYYAH60
Merhaba;
Reşadiye Ses Turizm firması Reşadiyenin en eski otobüs firmalarından bir tanesidir. Gerçekten kendisini kanıtlamış, çalışan personeli, kaptanları,muavinleri saygılı insanlar servisleride iyi sunulan Konfor ve Temizlik,Personelin Sıcakkanlılığı...

Burada bir konuya değineceğim tabi öncelikle bu sitenin firma hakkında istek ve şikayetlerin bildirimi amaç olduğu için benimde herhangi bir şikayetim yok fakat firmamızdan bir isteğim olacak, sektörde otobüslerdeki konfor ve verilen hizmet her geçen gün artmaktadır. Konfor ne kadar iyi olursa olsun insan faktörü, her zaman ön plandadır.Onun için bende bir yolcu olarak firmamızdan kablosuz internet erişimi yani WRIRELESS İNTERNET Servis sağlayıcısının olmasını talep ediyorum.

TEŞEKKÜR EDER
İyi Çalışmalar Dilerim
SEYYAH60
"Tercih edilebilir" onurkaya60
Reşadiye'ye gidecekler için bence en ideal firma. Firmalar içinde en iyi 0403'lere sahipler. Ayrıca oldukça temiz arabaları var. Servisleri de oldukça iyi. Kaptanları da dengeli kullanıyorlar. Doğuş gibi sert değiller. Tek eksikleri mucahid'in de dediği gibi artık travego'lara geçmemiş olmaları. Eğer bu gelişimleri sürdürürlerse Reşadiye halkını da Travego ile tanıştıran firma olacaklardır. Artık bu atılımın da zamanı geldi bence de.
"çok ii" mucahid
reşadiye ses bu işi biliyor. sadece tek talebim otobüslerini yenilemeleridir. hizmet güzel. ama reşadiyeye en azından travego şart. yol uzun. niksarkale travego kullanıyor. bu travego her halukarda bizede yakışmazmı. fortuna veya travego bize şart. hizmette süper. başkada bi isteğimiz yok. hep bu firmayı kullanırım. zaten tokatta o kadar firmaya rağmen bi topçam, bi de reşadiye ses.doğuşa hiç binmedim ama tanıdıklarım kaba diyolar. zaten biz de ailecek reşadiye sesi kullanıyoz. şikayetçi de değiliz.
"Güzel bi firma" masum_852
ben bir üniversieli olarak 2 senedir oradayım devamlı ses lee gidip geliyorum. çok güzel bi yolculuk yaşadım çok teşekkürler
"Konfor" yaman telli
ya birazcık şu otobüsleri elinizden geldiğince yenilemeye bakın. şahsen ben gidecek olsam, ki gittim de çoğu zaman doğunun otobüslerine biniyorum. niye derseniz bizim otobuslere bakaraktan cok rahat ve hizmet var.
"Mola vermeyen " yabancı
seneler önce seyahat yaptığim reşadiyeye hiç mola vermeden giden tek firma mola istediğimiz zamanda duracaz deyip başından atan tek firma