Yolcu Sayısı
1

Reşadiye Ses Turizm Otobüs Bileti

Reşadiye Ses Turizm

Firma Hakkında

  • Adres4 No'lu Resadiye Otogari Reşadiye
  • Müşteri Servisi0 (356) 461 50 60 - 461 51 70
  • İnternet Sitesiresadiyeses.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

69 %
Toplam Yorum Sayısı (8)
Reşadiye Ses Turizm


Çok İyi
44 % (4)
İyi
22 % (2)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
33 % (3)

Daha önce otobüslerden dolayı kırdığım tek yıldızı şimdi veriyorum. Reşadiye halkını travego ile buluşturdukları için kendilerini tebrik ederim.Umarım onlarla da seyahat etmek nasip olur. Dün akşam oradaki bir arkadaşıma gönderdiğim zarfı da hiçbir ücret talep etmeden ulaştırdılar. "Sadece ona akşam 7 arabasıyla çıkacağını, ertesi sabah otogardan alabileceğini söyle, yeter" dediler rahatça. Sabahleyin arkadaşım beni telefonla aradığında mutlu bir şekilde zarfı aldığını söyledi. Onlar gibi teslim aldığı emanetleri koruyan ve ulaştıran firmaları gerçekten el üstünde tutmak gerekiyor artık bu devirde.

BEN BÖYLE BERBAT GECE YAŞAMADIM YAA GECE SAAT 3 DE KAMPÜSDEN 3 KM GERİDE BIRAKILDIM VE BAVULUMU BAŞKA BİRİNE VERMİŞLER Dİ... O GECEYİ HİÇ UNUTMADIMM HER TÜRLÜ ŞİKAYET DE BULUNACAGIMM

"REŞADİYE SES TURİZM"

BU NE BİÇİM FİRMA OLAYA BAKIN BU FİRMANIN OTOBÜSÜ İLE NİŞANLIMI YOLLUYORUM ANKARA VARANA KADAR ŞEREFSİZİN BİRİ GÖZ TACİZİNDE BULUNUYO OTOBÜS İÇİNDE BUNU KİMSE FARKETMİYO BÖYLE BOKTAN İŞ Mİ OLUR BİZ KARIMIZI KIZIMIZI EMANET EDELİM İLGİLENENİ GEÇ BÖYLE BİR OLAYIN OLMASINA NASIL İZİN VERİLİYO!! HERKES DUYSUN BUNU KİMSE BU FİRMAYI TERCİH ETMESİN!! EGE VE İÇ ANADOLUNUN KUZEYİNDE NE KADAR FİRMA VARSA HEPSİ İLE VE DOĞU ARABALARININ HEPSİ İLE SEYAHAT ETTİM HİÇ BİRİNDE BÖYLE TERBİYESİZLİK YAŞANDIĞINA NE ŞAHİT OLDUM NE DUYDUM. SİZİN KARINIZA KIZINIZA BÖYLE BİRŞEY YAPILMASINI İSTER MİSİNİZ?!!!! BU FİRMAYI TERCİH EDEN VE EDECEKLERE SESLENİYORUM!!! BU BAHSETTİĞİM OLAY 05.12.2010 YANİ BUGÜN ANKARAYA GİDEN ARAÇTA MEYDANA GELMİŞTİR YETKİLİLERE DUYRULUR

"Memnuniyet"

7 Ekim 2010 günü Gerede'den Reşadiye Ses Turizm ile İstanbul'a geldim. Ertesi gün evraklarımı unuttuğumu fark ettiğimde Ses Turizm'den alabileceğim söylendi ve teslim aldım. Ses Turizm'in bu emniyetli davranışını tebrik ederim.

"Wireless internet servis sağlayıcı (KABLOSUZ İNTERNET)"

Merhaba; Reşadiye Ses Turizm firması Reşadiyenin en eski otobüs firmalarından bir tanesidir. Gerçekten kendisini kanıtlamış, çalışan personeli, kaptanları,muavinleri saygılı insanlar servisleride iyi sunulan Konfor ve Temizlik,Personelin Sıcakkanlılığı... Burada bir konuya değineceğim tabi öncelikle bu sitenin firma hakkında istek ve şikayetlerin bildirimi amaç olduğu için benimde herhangi bir şikayetim yok fakat firmamızdan bir isteğim olacak, sektörde otobüslerdeki konfor ve verilen hizmet her geçen gün artmaktadır. Konfor ne kadar iyi olursa olsun insan faktörü, her zaman ön plandadır.Onun için bende bir yolcu olarak firmamızdan kablosuz internet erişimi yani WRIRELESS İNTERNET Servis sağlayıcısının olmasını talep ediyorum. TEŞEKKÜR EDER İyi Çalışmalar Dilerim SEYYAH60

Reşadiye Ses Turizm Hakkında

Reşadiye, Tokat ilimizin çeşitli medeniyetlere ve milletlere ev sahipliği yapmış gelişmekte olan bir ilçesidir. Reşadiye geniş ormanlık alanları içerisinde yer almakta olan bir yerleşkedir. Ayrıca Reşadiye, şifalı kaplıcalarıyla ünlü olan bir ilçemizdir. Eğer ki sizlerde bu şifalı kaplıcalardan yararlanmak, Reşadiye ve Tokat’ın tarihi ve doğal güzelliklerini görmek ve gezmek istiyorsanız Reşadiye Ses Turizm sizlere güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmak için hazır.

Reşadiye Ses Turizm’in Hakkında

Reşadiye Ses Turizm, 2002 yılında yolcu taşıma hizmetine başlamıştır. Firma sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gümüş’tür. Firmanın merkezi Reşadiye Otogarı 4 Numaralı perondur. Reşadiye Ses Turizmin 24 şubesi bulunmaktadır.

Reşadiye Ses Turizmin Misyonu

Kurumun misyonu, öncelikle yolculara güvenli ve konforlu bir hizmet sunmaktır. Kurum hedeflenen bu ilke izinde 15 yıldır faaliyetlerini sunmaktadır. Kurum için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta ve bu amaç doğrultusunda hizmet verilmektedir. Ayrıca ulaşım sektörü içindeki hizmet standardını yakalamış ve bu standardı her geçen gün daha da arttırmak için sürekli çalışmaktadır. Yolcu taşımacılığı alanında yaşanan yenilikleri takip etmekte bu konuda kendi bünyesindeki ihtiyaçları da karşılamaya çalışmaktadır. 15 yıllık tecrübesiyle hem yolcuların istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek personel ve araç içi donanımları arttırarak yolculara daha kaliteli hizmet vermektedir.

Reşadiye Ses Turizmin İlkeleri

• Yolcu haklarını korumak adına hukuk kurallarına uymak

• Yolcu memnuniyetini sağlamak

• Yolcular arasında herhangi bir ayrım gözetmeksizin hizmet vermek

• Yolculara daha kaliteli hizmet verebilmek için personellerini eğitmek

• Yolcuların güvenliğini sağlamak

• Hem personel hem de yolcuların haklarını sömürmemek ve fırsatçılıktan kaçınmak.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr