Yolcu Sayısı
1

Tunceli Mavi Tur Otobüs Bileti

Tunceli Mavi Tur

Firma Hakkında

  • AdresOtogar İstanbul
  • Müşteri Servisi0 (212) 550 5302
  • İnternet Sitesi

En Popüler Tunceli Mavi Tur Seferleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Tunceli Mavi Tur


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"iyi"

İstanbul yolculuğum iyi geçti.

Tunceli Mavi Tur Hakkında


Tunceli Mavi Tur otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan bir tanesidir. 2012 yılında kurulan Tunceli Mavi Tur otobüs firması; uygun fiyat politikası, genç ve dinamik kadrosu, yetkin araç filosu, daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcuları ve kendi arasında sıkı bir bağ kurulmasını sağlamıştır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana daimi olarak ileriye yönelik adımlar atan ve bu adımların sonucunda elde ettiği başarıları korumayı hedefleyen Tunceli Mavi Tur firması ilkeli çalışma yaşamını sürdürerek ileride ulusal alanda kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Hizmet sektöründe yetkin hizmet sağlamanın zorluğunun farkında olan firma bunun için en gerekli sağlamanın “daima güler yüzlü” hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda sürdürerek başlangıçta kendi içinde ve yakın çevresinde eğitim sekmelerini bir bir aşmayı düşünmektedir. Tunceli Mavi Tur otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan nokta Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır.
Ortalama araç yaşı “5” olan Tunceli Mavi Tur firması, sunmuş olduğu kaliteli hizmet neticesinde kullanıcılarından 4.6 gibi yüksek bir memnuniyet oranı almayı başarmıştır. Firma düzenlemiş olduğu seferlerin güzergahında bulunan fiziksel şubeleri ile de yolcularına son derece yardımcı olmaktadır.
Tunceli Mavi Tur otobüs firması, “İstanbul merkezli ” olarak İsmail Ayata tarafından kurulmuş olup uzun mesafeli güzergahlar arasında sefer düzenlemektedir. Bunun yanı sıra bir otobüs yolculuğu için en önemli unsurlardan birinin güvenlik olduğunun farkında olan firma konforlu ve keyifli bir yolculuk hizmeti sunarken bir yandan da yolcularının güvende hissetmelerini sağlamak niyetinde olan firma bu konu üzerinde de yatırımlarına devam etmektedir. Firma vizyonu kapsamında “Türkiye’den Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmalar arasında ilk sırayı ele almak,” ilkesini kendisine hedef olarak belirlemiştir. Tunceli Mavi Tur otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisiz hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir. Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Tunceli Mavi Tur otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Tunceli Mavi Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr