Yolcu Sayısı
1

Lider İstanbul Otobüs Bileti

Lider İstanbul

Firma Hakkında

  • Adresİskenderpaşa mah. Ahmediye cad. no:8-A Fatih İstanbul
  • Müşteri Servisi0530 475 4413
  • İnternet Sitesilideristanbul.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Lider İstanbul


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Lider İstanbul Hakkında


Lider İstanbul Seyahat, hizmet sektörü içerisinde yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana küçük ama emin adımlar ile çalışma yaşamına devam eden ve bunun yanı sıra kendisine belirlediği müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden hareket eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Başta kendi kurulmuş olduğu çevrenin yapılanmasına olan katkısının farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde geliştirmeye devam etmektedir. Mesleki yaşamında henüz yolun başında olan ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma en başta kendi personelinin eğitimini ve araç filosunda bulunan otobüslerin teknik yapılanmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir. Lider İstanbul Seyahat otobüs firması hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, “Yolculuk kaliteniz, bizim kalitemiz” sloganını kendi ilkelerine bir öncü olarak belirleyip çalışma yaşamına bu şekilde devam etmektedir.
Lider İstanbul Seyahat otobüs firması 1974 yılından günümüze yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak her zaman ilk günün tutkusu ile kendisini çalışma yaşamına devam etmektedir. Firma, bu sektörde gösterdiği başarıyı atalarının mesleğini bir adım ileri getirmek olarak düşünmektedir. Lider İstanbul seyahat yetkilileri yönetim olarak atalarının kurmuş olduğu bu hizmeti devam ettirmeyi büyük bir mutluluk olarak görmekte ve bunu her zaman bir adım ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Bu ilkeler kapsamında firma, yolculuğun her alanında kendilerine güvenen yolcuları ile kuvvetli bir bağ kurarak onları ailelerinin bir parçası olarak gördüklerini dile getirmektedir. Her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti diyerek, çalışma yaşamındaki temel ilkesini ortaya koyan firma bu iç görüsü nedeniyle yolcu tarafından daima sevilmiş ve olumlu eleştiriler almıştır. Firma bu konuda ilkesini, “Önce kendimizi yolcularımızın yerine koyup, onların isteklerini en temelden anlamaya çalışıyoruz,” diyerek açıklıyor. Kendilerini geliştirmek adına daima müşterilerinden gelen geri bildirimleri dinleyerek kendilerini geliştirmeyi hedeflediklerini dile getirmektedir.
1974 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Lider İstanbul Seyahat otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Lider İstanbul Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Lider İstanbul Seyahat otobüs firması, 0530 475 44 13 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Lider İstanbul Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Lider İstanbul Seyahat otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Lider İstanbul Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 5.0/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Lider İstanbul Seyahat otobüs firmasının bugün, “Adana, Aksaray, Ankara, Ceyhan, Cizre, Duhok, Erbil, Gaziantep, Gebze, İstanbul, İzmit, Kerkük, Kızıltepe, Nusaybin, Osmaniye, Sakarya, Silopi, Süleymaniye, Şanlıurfa, Viranşehir, Zaxo” gibi Türkiye’nin ve yurt dışının önemli noktalarında seferler düzenlemektedir. Lider İstanbul Seyahat firmasının rakiplerinden kendini ayıran en önemli özelliklerinden biri de Kerkük - Irak gibi yakın coğrafyamızda bulunan yurt dışı rotalarına da güvenli ve konforlu yolculuk imkanı sunmasıdır.
En Uygun Lider İstanbul Seyahat Otobüs Bileti
Türkiye’nin her yerinden en uygun Lider İstanbul Seyahat otobüs biletini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz biletlerinizi sefer saatinden 24 saat öncesine kadar çağrı merkezimize ulaşarak kolaylıkla iptal edebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr