neredennereye.com, Es Beyli̇kdüzü Turi̇zm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Es Beyli̇kdüzü Turi̇zm Otobüs Bileti

Es Beyli̇kdüzü Turi̇zm
Es Beyli̇kdüzü Turi̇zm
 

neredennereye.com,
Es Beyli̇kdüzü Turi̇zm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Es Beyli̇kdüzü Turi̇zm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Es Beyli̇kdüzü Turi̇zm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Es Beyli̇kdüzü Turi̇zm

0530 916 1870
Gökevler Mah. 2312.Sok.N.8/2 Esenyurt İstanbul
0212 

Es Beylikdüzü Otobüs Firması

Es Beylikdüzü Turizm otobüs firması, İstanbul merkezli olarak kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren bir kuruluştur. Es Beylikdüzü otobüs firması, kurulduğu çevrede insanların seyahat ihtiyaçlarını karşılamak amacı güderken bir yandan da verdiği kaliteli hizmetten ödün vermeden alanında emin adımlar ile ilerlemeyi amaçlamaktadır. Es Beylikdüzü otobüs firması hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak “daima güler yüzlü hizmet” anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine yoğunlaştırmaktadır.

Es Beylikdüzü otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında yeni kurulan ve kısa süredir faaliyet gösteren bir kuruluş olarak ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam etmek isteyen bir kuruluş olarak kendisine hedeflerine yönelik vizyon ve misyon belirlemiştir. Es Beylikdüzü otobüs firmasının vizyon ve misyonuna bakıldığında şu ilkeler görülecektir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirmek ve rahat bir yolculuk sunmak için temiz, düzenli, profesyonel ekibimizle hizmet vermekten gurur duyarız.

Vizyonumuz

• Sektörde belirleyici ve referans marka olmak.

• Müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak.

• Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak.

Es Beylikdüzü Turizm otobüs firması çalışma yaşamına başladığı günden bu yana yolcuları ile arasında oluşturduğu güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına hizmetinde eksiklik yaşanmamasına özen göstermektedir. Bu kapsamda, günümüzde Es Beylikdüzü otobüs firmasının “Çerkezköy, Beylikdüzü, Avcılar, Kapaklı” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet vermektedir. Henüz çok yeni bir yapılanma olan otobüs firması zaman içerisinde kaliteli hizmeti ile birlikte yolcu taşımacılığı sağladığı güzergahları da genişletmeyi hedeflemek ile beraber günümüzde, “Çerkezköy - İstanbul (Beylikdüzü)” arasında seferler düzenlemektedir. Ulaşım hizmeti sağladığı yolcuların firma hakkında geri dönüşlerine önem veren Es Beylikdüzü otobüs firması aşağıda paylaşılan numaralar üzerinden yolcuları ile sürekli olarak iletişim sağlamaya devam etmektedir.

Merkez: Beylikdüzü Metrobüs: (0530) 916 18 70 - 71

Çerkezköy :(0530) 916 18 72

Kızılpınar :(0530) 916 18 73

Kapaklı :(0530) 916 18 74

Whatsapp Şikayet ve Öneri Hattı :(0530) 916 18 69

Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Es Beylikdüzü Turizm otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Es Beylikdüzü otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.