Yolcu Sayısı
1

Varol Turizm Otobüs Bileti

Varol Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBalıkesir
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Varol Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Varol Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Varol Turizm Hakkında


Varol Turizm otobüs firması, bulunduğu çevrenin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yerel bir işletme olarak kurulmuş ve kendisine belirlediği hedef ilkeleri takip ederek alanında başarılı olmuş kuruluşlardan bir tanesidir. Firma, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana, başta kendi çevresinde ailesine dahil olan yolcularının kuruluşa duymuş olduğu güveni sarsmamak için özellikle kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş, temel yatırım ve yaptırımlarını bu ilkeler üzerine kurulmuştur.
Özellikle günümüz dünyasında, hizmet sektöründe büyüyen rekabet alanı içerisinde hayatta kalan bir kuruluş olmanın zorluğunun farkında olan Varol Turizm, yolcuları ile arasında kurulan güven köprüsünün yıkılmaması adına daima araç filolarından olan otobüsler ve bu araçlarda insanlara firma yüzü olarak hizmet sağlayan personellerini tam donanımlı halde tutmaktadır. Kuruluşundan günümüze zaman ilerledikçe, bu alanda daha önceden edinmiş olduğu tecrübeleri pekiştirerek yolcu taşımacılığına adım adan Varol Turizm firması hızlı bir yükseliş sağlamayı başarmıştır. Kendi çevresinde kurulmuş olduğu günden bu yana yapılanmasına aktardığı vizyonu ve misyonu ile yenilikçi bir bakış açısı yakalamayı başarmış, günümüz hizmet sektörünün rekabet dünyası içerisinde ayakta kalmıştır.
Varol Turizm Firmasının Popüler Seferleri
Karacabey - Bursa
Bursa - Karacabey
2020 yılında Balıkesir merkezli olarak Ahmet Varol tarafından kurulan Varol Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Varol Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Varol Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Varol Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Varol Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.7/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Dilerseniz sizlerde sitemiz üzerinden Varol Turizm ile yaşamış olduğunuz yolculuk deneyimlerini paylaşabilir ve puanlama yapabilirsiniz. Varol Turizm otobüs firmasının bugün, “Bursa, Karabey” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında seferler düzenlemektedir.
En Uygun Varol Turizm Otobüs Bileti
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Varol Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Varol Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Varol Turizm Otobüs Bileti İptali
Satın aldığınız Varol Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için sitemizde yer alan çağrı merkezi numaramız üzerinden bizlere ulaşabilir ya da sitemiz üzerinden kendiniz iptalinizi sağlayabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr