Yolcu Sayısı
1

Yeni Midyat Seyahat Otobüs Bileti

Yeni Midyat Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresMidyat
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesiwww.yenimidyatseyahat.net

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

68 %
Toplam Yorum Sayısı (19)
Yeni Midyat Seyahat


Çok İyi
50 % (13)
İyi
8 % (2)
İdare Eder
4 % (1)
Kötü
12 % (3)
Çok Kötü
27 % (7)

"Ben memnun kaldım"

Tercih ettiğim için pişmanlık duymadım.

"Tavsiye ediyorum."

İkramlar iyiydi, yolculuk konforluydu.

"Yeni Midyat Yetkililerine;"

Yolcu güvenliği ve nezaket sıfır durumda.İzmir Midyat arasında yolculuk yapan araç Konya da 30 dk verilen molada molayı 20 dk yapıp mescidde namaz kılan 1 yolcuyu bırakmıştır.Araç hareket etmeden sayım yapmayacak kadar sorumsuzlar.Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

"Cok eski otobus"

Koltuk nolar internetten farkli

"İDİL ŞUBESİ"

bilet var mı diyorum "yok baktım ben" diyor beyefndi midyat şubesine soruyorum var diyor nasıl bir iş .nenesine mi saklıyor bileti!!!

Yeni Midyat Seyahat Hakkında

Yeni Midyat Seyahat, kurulduğu günden bu yana yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Firma, ortaklar olan Bedrettin İnci ve Salih Karataş tarafından kurulmuştur.

, kurucuları olan iki ortak daha önce de farklı isimler altında yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren çeşitli firmalar kurarak hizmet alanında katma değer kazandırmışlardır. Otobüs firması, vizyon ve misyon dahilinde sürekli gelişerek kalite anlayışının taşınmasına öncülük etmeyi hedefine koyarak, kalite ve standartlarını uluslararası düzeye taşımak için çaba sarf etmektedir. Her şeyden önce iyi bir hizmetin, kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü hizmetten kaynaklandığını benimseyen otobüs firması, bir yandan teknik donanımını geliştirirken diğer yandan önce kendi bünyesinde çalışan insanlardan başlayarak, etkileşimde bulunduğu insanların gerek tüketim gerekse özgürlük haklarını savunmayı amaç edinerek, yerel bir işletme olarak kurulan Yeni Midyat Seyahat'i ulusal çapta üne kavuşturmayı hedeflemektedir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr