Yolcu Sayısı
1

Başkent Turizm Otobüs Bileti

Başkent Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBeştepe mah. Mevlana blv. 82/2289 Aşti No 73 Yenimahalle Ankara
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesibaskentturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Başkent Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Başkent Turizm Hakkında


Başkent Turizm otobüs firması, 2015 yılında Ankara merkezli olarak Ebru Kıyaker tarafından kuruldu. Başkent Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ile ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. 2015 yılında kurulan Başkent Turizm kuruluş yılından bu yana başlangıç hedefleri olarak kendisinin belirlemiş olduğu ilkelerden sapmadan emin adımlarla büyümesine devam etmektedir. Bu yapılanma ve büyüme sonucunda Başkent Turizm Turizm bugün birçok ulaşım noktasına hizmet sağlamaktadır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma olarak firma öncelikli yatırım ve geliştirmelerini kendi içerisinde personel geliştirme üzerinde konumlandırmış. Hizmet sektöründe bir firmanın kendisine olan güveni pekiştirmek ve zaman içerisinde korumak adına her şeyden önce daima güler yüzlü hizmet anlayışının sağlanmasına yönelik çalışmalar yapması gerektiğinin farkında olan firma zaman içerisinde yürüttüğü geliştirme çalışmalarının bütünün bu alandaki yatırımlarını toplu ve düzenli olarak sağlamaktadır.
Başkent Turizm Firmasının Popüler Seferleri
İzmir - Ankara
Salihli - Ankara
Uşak - Ankara
Ankara - Salihli
Turgutlu - Kuşadası
2015 yılında Ankara merkezli olarak kurulan Başkent Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Başkent Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Başkent Turizm otobüs firması, 0312 224 21 07 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Başkent Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır.
Başkent Turizm günümüzde, “Bozhüyük, Kütahya, Bilecik, Adapazarı, İzmit, Kulu, Cihanbeyli, Burdur, Bucak, Sandıklı, Serik, Sivrihisar, Polatlı, Seydişehir, Sivrihisar, Kuşadası, Selçuk, Alanya, Konya, Ankara, İstanbul, Sultanbeyli, Alibeyköy, İzmir, Salihli, Turgutlu, Afyon, Gebze, Uşak, Antalya, Manavgat” gibi ulaşım noktalarına hizmet sunmaktadır. Başkent Turizm, Ankara - İstanbul - İzmir olarka üç büyük şehrin ulaşım ağı üzerinde yolcu taşımacılığı hizmetini geliştirmeye devam etmektedir.
Başkent Turizm Otobüs Biletlerini Nasıl Alabilirim?
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Başkent Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Başkent Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Başkent Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr