neredennereye.com, Başkent Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Başkent Turizm Otobüs Bileti

Başkent Turizm
Başkent Turizm
 

neredennereye.com,
Başkent Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Başkent Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Başkent Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Başkent Turizm

Beştepe mah. Mevlana blv. 82/2289 Aşti No 73 Yenimahalle Ankara
0312 

Başkent Turizm Otobüs Firması

Başkent Turizm otobüs firması, 2015 yılında Ankara merkezli olarak Ebru Kıyaker tarafından kuruldu. Başkent Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ile ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir.  2015 yılında kurulan Başkent Turizm kuruluş yılından bu yana başlangıç hedefleri olarak kendisinin belirlemiş olduğu ilkelerden sapmadan emin adımlarla büyümesine devam etmektedir. Bu yapılanma ve büyüme sonucunda Başkent Turizm Turizm bugün  birçok ulaşım noktasına hizmet sağlamaktadır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma olarak firma öncelikli yatırım ve geliştirmelerini kendi içerisinde personel geliştirme üzerinde konumlandırmış. Hizmet sektöründe bir firmanın kendisine olan güveni pekiştirmek ve zaman içerisinde korumak adına her şeyden önce daima güler yüzlü hizmet anlayışının sağlanmasına yönelik çalışmalar yapması gerektiğinin farkında olan firma zaman içerisinde yürüttüğü geliştirme çalışmalarının bütünün bu alandaki yatırımlarını toplu ve düzenli olarak sağlamaktadır.

Başkent Turizm Firmasının Popüler Seferleri

İzmir - Ankara

Salihli - Ankara

Uşak - Ankara  

Ankara - Salihli

Turgutlu - Kuşadası

2015 yılında Ankara merkezli olarak kurulan Başkent Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Başkent Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Başkent Turizm otobüs firması, 0312 224 21 07  nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Başkent Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır.

Başkent Turizm günümüzde, “Bozhüyük, Kütahya, Bilecik, Adapazarı, İzmit, Kulu, Cihanbeyli, Burdur, Bucak, Sandıklı, Serik, Sivrihisar, Polatlı, Seydişehir, Sivrihisar, Kuşadası, Selçuk, Alanya, Konya, Ankara, İstanbul, Sultanbeyli, Alibeyköy, İzmir, Salihli, Turgutlu, Afyon, Gebze, Uşak, Antalya, Manavgat” gibi ulaşım noktalarına hizmet sunmaktadır. Başkent Turizm, Ankara - İstanbul - İzmir olarka üç büyük şehrin ulaşım ağı üzerinde yolcu taşımacılığı hizmetini geliştirmeye devam etmektedir.

Başkent Turizm Otobüs Biletlerini Nasıl Alabilirim?

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Başkent Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Başkent Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Başkent Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.