Yolcu Sayısı
1

Barış Keşanlılar Turizm Otobüs Bileti

Barış Keşanlılar Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBüyük İstanbul Otogarı Peron No:123 İstanbul
  • Müşteri Servisi0850 305 3422
  • İnternet Sitesikesanlilarturizm.com

Barış Keşanlılar Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Barış Keşanlılar Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Barış Keşanlılar Turizm Hakkında


Barış Keşanlılar Turizm otobüs firması yakın dönemde mesleki hayatına başlayan ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösterirken hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışlarından ödün vermeyen bir firmadır. Barış Keşanlılar Turizm, kuruluş aşamasında kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri takip etmenin ve verilen vaatlerin yerine getirilmesinin farkında olan bir kuruluş olarak vizyonu ve misyonu dahilinde bugün ilerlediği yolda emin adımlarla hareket etmektedir. Barış Keşanlılar Turizm ulaşım alanında hizmet sağlayan bir firma olarak en temel gereksinimlerden birinin yolcular tarafından firmaya duyulan güven olduğunun farkında olan firma bu konuda gerekli çalışmaları aksatmadan yerine getirerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yürüttüğü hizmet politikası ile daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firma bu konuda yetkin çalışmalar yürütmeyi şimdi ve gelecekteki hedefleri arasında bulundurmaktadır.
İstanbul merkezli olarak kurulan Barış Keşanlılar Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “3” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “16” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Özlem İstanbul bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Ünlü Seyahat otobüs firması,0 (850) 305 34 22 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Barış Keşanlılar Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Barış Keşanlılar otobüs biletlerinin ortalama fiyatı 69 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Çalışma yaşamındaki disiplin ile birlikte Barış Keşanlılar Turizm firması günümüzde kullanıcılarından 4.6/5 puan almayı başarmıştır.
Yolcuları tarafından Barış Keşanlılar Turizm en çok tercih edilen seferleri, “İstanbul – Keşan- Malkara - Tekirdağ” olarak belirlenmiştir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak Barış Keşanlılar Turizm firması başarıya giden yolda en önemli etkenlerden birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olarak, temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde gerçekleştirmektedir. Gerek filosundaki otobüsleri gerekse iç yapılanmasını çağın gerekliliklerini zaman kaybetmeden sağlamak amacı ile güncellemeye devam etmektedir. Günümüzün dünyasında firmalarının kaliteli hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırmak için en etkin araç olarak İnternet'ten yararlandığının farkında olan firma çeşitli online platformlarda hizmet sağlamaya başlamıştır. Artık NeredenNereye.com üzerinden en uygun Barış Keşanlılar Turizm otobüs biletlerini satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr