neredennereye.com, Elit Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Elit Turizm Otobüs Bileti

Elit Turizm
Elit Turizm
 

neredennereye.com,
Elit Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Elit Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Elit Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Elit Turizm

0212 658 2818
Esenler Otogarı No: 136 Bayrampaşa İstanbul
0212 658 2818

Elit Turizm Otobüs Firması

Elit Turizm otobüs firması 1990 yılında İstanbul merkezli olarak kurulduğu günden bu yana emin adımlarla çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Zaman içerisinde gelişen yolcu ihtiyaçlarını yerinde ve zamanında karşılamak, bu gayret ile de yolcuları ile arasında kurduğu güvene dayalı ilişkiyi zedelemeden yoluna devam etmek isteyen Elit Turizm otobüs firması, alanında göstermiş olduğu çabalar nedeniyle yolcuları tarafından sevilen bit otobüs firması olarak karşımıza çıkmaktadır. Başlangıçta hayli sınılır bir alana hizmet sunan bir firma olarak karşımıza çıkıyor olsa da Elit Turizm otobüs firması zamanla ulaşım ağını geliştirmeyi başararak günümüzde daha geniş bir alana hizmet sunar hale gelmiştir.

Hizmet sektörü içerisinde yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma, kendisine belirlediği geniş görüşlülük ve görev dâhilinde zamanın şartlarına uyum sağlayarak hizmet kalitesinden ödün vermeden gelişmeye devam etmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışının daha sağlam adımlarla ilerlemesi için önce kendi çevresinde yolcu ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra otobüs filosunda yer alan araçların donanımını sağlayarak personel seçimine de oldukça özen göstermektedir. Türkiye genelinde hizmet sunan ve iyi bir isim ile anılan firmalardan biri olmak adına çalışma yaşamına devam eden kuruluş, bunun sağlanması için acele etmeden emin adımlarla ile kariyerinde ilerlemeye devam etmektedir.

Elit Turizm Hakkında

1990 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Elit Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Elit Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Elit Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Elit Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Elit Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Elit Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Elit Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Elit Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.