Yolcu Sayısı
1

Asya Tur Otobüs Bileti

Asya Tur

Firma Hakkında

  • AdresYenişehir Mah. Araç Sok. No:29 İzmit Kocaeli
  • Müşteri Servisi0850 888 4441
  • İnternet Sitesiasyatur.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Asya Tur


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Asya Tur Hakkında


Asya Tur otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Asya Tur, kendi bünyesinde belirlemiş olduğu hedeflerden sapmadan atmış olduğu emin adımlarla yerel bir işletme olarak kurulduğundan günümüze kadar olan süreçte başarı grafiğini daima bir adım öteye taşımayı başarmış bir firma olarak bu başarısının temel nedenini yıllar içerisinde yolcuları ile kurmuş olduğu güvene dayalı bağa bağlamaktadır. Daima güler yüzlü hizmet anlayışının hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak ne denli önemli olduğunun bilincinde olan Asya Tur bu alanda hizmetini daima bir adım öteye taşımayı hedeflemektedir.
Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Asya Tur ilkelerinden ödün vermeden misyonu ve vizyonu doğrultusunda ilerlemeye özen göstermektedir. Asya Tur ilkelerine bağlı olarak belirlediği misyonunu “Yolcu taşımacılığında güven, huzur, konfor ve zaman misyonlarını teknolojik gelişmeler ile üst seviyede tutmaktadır. Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarımıza ve müşterilerimize sunmak, toplumsal değerlere sahip çıkarak çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak en önemli hedefimizdir.” şeklinde tanımlamıştır. Bir firmanın yapılanmasını ve hizmete olan bağlılığını gösteren en önemli etkenlerden biri de vizyonudur. Bu kapsamda Asya Tur yıllar içerisinde geliştirdiği birimi ile beraber ortaya koyduğu vizyonunu şu şekilde tanımlamaktadır: “Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede karşılayarak, müşterilerimizin güvenini kazanarak yine kaliteyi daima üst seviyede tutmak, yeni kurumsal ve profesyonel yönetim anlayışı ile hizmet kalitemizi zirveye taşımak, sektörde yeniden belirleyici ve lider konumda olmak, başarının sonu olmadığına inanarak daima geleceğe yönelik hamleler yapmak, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak, dünya standartlarında bir hizmet sağlamak,” şeklinde tanımlamıştır.
Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana daima gelişim gösteren Asya Tur otobüs firması zaman içerisinde kaliteli hizmetini çok daha fazla kişiye daha kısa sürede ulaştırmayı amaçlayarak ger geçen gün ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir. Asya Tur otobüs firması günümüzde, “İzmit, Ankara, İzmir, Harem, Bursa, Akçakoca, Alanya, Alaplı, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Bucak, Çine, Değirmendere, Didim, Düzce, Ereğli, Gölcük, Karamürsel, Kozlu, Kuşadası, Manavgat, Manisa, Marmaris, Milas, Muğla, Sakarya, Selçuk, Serik, Söke, Yatağan, Kemer, Zonguldak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır.
Yolcularına daima yerinde ve zamanında hizmet sunmayı hedefleyen Asya Tur otobüs firması onların ihtiyaçlarını ve dileklerini en kısa sürede dinlemek için “0850 888 44 41” nolu hat üzerinden müşteri hizmetlerine olanak sağlamaktadır. Günümüz dünyasında en kısa sürede en fazla kişiye ulaşmanın ve hizmetini taşımanın ne denli önemli olduğunun farkında olan firma bu nedenle Asya Tur otobüs biletlerini online olarak satışa sunmaktadır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr