neredennereye.com, Net Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Net Turizm Otobüs Bileti

Net Turizm
Net Turizm
 

neredennereye.com,
Net Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Net Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Net Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Net Turizm

Yahya Kahya Mh. Çivici Sk. No: 1 Beyoğlu  İstanbul
0212 658 04 60

Net Turizm Seyahat Otobüs firması,  kuruluşundan bu yana çalışma yaşamına müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini merkezine alarak devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Firma amaçlarından bir tanesi olarak, günümüzün modern kalite anlayışına bağlı olarak, yaptırım, yatırım ve uygulamalarını önce kendi içerisinde sağlamak ile genç, dinamik, eğitimli ve daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş personeli aracılığı yolcularına en iyi hizmeti getirmek olarak belirlemiştir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana sürekli olarak, yolcularına güvenli, kaliteli, rahat ve huzurlu bir yolculuk sağlamak amacı ile elinde bulundurduğu araç filosunu ve bu araç filosunda bulunan ekipman ve mühimmatı sürekli geliştirmeye devam etmektedir. Bu ilkeler ve çalışma prensiplerinin bütünün bir yansıması olarak Net Turizm Seyahat kendisine slogan olarak, “Güle Güle Git,” sözünü seçmiştir.

Daha geniş kitlelere ulaşmak adına Net Turizm Seyahat otobüs firması günümüzde, “Alibeyköy, Amasya, Ankara, Cevizli, Zile, Tuhal, Tepeüstü, Düzce, Emek, Erbaa, Gebze, Güzelyalı, İstanbul, İzmit, Kaynarca, Merzifon, Niksar, Sakarya, Suluova, Taşova” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışını çok daha büyük kitlere ulaştırarak ulusal çapta bir firma olmayı hedefleyen Net Turizm firması otobüs biletlerini internet üzerinden online olarak satışa sunmuştur. Net Turizm firmasının en ucuz otobüs biletlerini artık dakikalar içerisinde güvenle NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.  Net Turizm Seyahat otobüs firması kendisine misyon olarak, “Her yolcunun en değerli varlık ve hakkının gözetilmesinin gerekliliğini benimsemek. Yerel bir işletme olarak kurulup gelişmeye devam eden bir firma olarak başta kendi çevresi olmak üzere doğaya ve insana saygılı çalışmalar yürütmek,” ilkelerini benimsemiştir.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kaliteli" Misafir
Adı gibi "Net"miş gerçekten çok kaliteli.
"" Misafir
Güzel bir yolculuk oldu.Teşekkürler.
"..." Misafir
çok iyi tabiiki