neredennereye.com, Hekimhan Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Hekimhan Turizm Otobüs Bileti

Hekimhan Turizm
Hekimhan Turizm

En Popüler Hekimhan Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Hekimhan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hekimhan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hekimhan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hekimhan Turizm

Maşti Otogar 29. Peron Yeşilyurt Malatya
0422 321 65 21

Hekimhan Turizm Otobüs Firması

Hekimhan Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren otobüs firmasıdır. Yerel bir işletme olarak kurulmuş olduğu günden bu yana sürekli olarak gelişime açık şekilde hareket eden Hekimhan Turizm kendisine belirlemiş olduğu açık hedefler doğrultusunda çalışma yaşamına devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak “Daima güler yüzlü hizmet” ilkesinin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine yoğunlaştırmaktadır. Önceleri oldukça küçük bir alan içerisinde yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Hekimhan Turizm otobüs firması günümüzde “Malatya - Sivas” arasında yolcu taşımacılığı yaparak çalışma yaşamına devam etmektedir. Kendi bünyesinde belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda adım adım ilerlemeye devam eden Hekimhan Turizm, yolcularına seyahatleri sırasında gereken konforu sağlamak amacı ile çalışmalarına devam ederek her geçen gün gelişim göstermektedir.

Hekimhan Turizm başlangıçta kurulmuş olan yerel bir işletme olarak zaman içerisinde ilerlemesini sürdürmüştür. Firmanın hedefi ulusal çapta bir büyüme yakalamak ve bu büyüme ile birlikte kendi sektöründe lider konumda yer alan bir firma olarak arkasından gelenlere öncü bir marka görünümü vermek istemektedir. “Hekimhan Turizm” ismi ile hizmet sunan firma genç bir oluşum olmasının kendisine sağladığı dezavantajların farkında olarak çalışma yaşamında daima “Güven” ilkesi üzerinde durmayı hedefleyen firma kısa zaman içerisinde etkili ve farklı çalışma biçimi ile yolcularının kendisine güven duymasını sağlamıştır. Güvenirliği ve kaliteyi hedefleyen ilkeleri oldukça kısa zaman önce çalışma yaşamına başlayan Hekimhan Turizm otobüs firması özellikle hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, “Daima güler yüzlü hizmet” ilkesinin ne denli önemli olduğunun farkında olarak bunun ilk adımının kendi alanında uzman ve deneyimli personel ile sağlanacağının bilinci ile temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine konumlandırmaktadır. Günümüz dünyasında güven inşasının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma, herkesin daha kısa sürede hizmetlerinden yararlanması adına araç filosunda bulunan otobüslerini her geçen gün yenilemeye devam etmektedir. Hekimhan Turizm ile , “Malatya, Sivas” gibi noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda firmanın bu alanlarda yetkili şubeleri bulunmaktadır. Hekimhan Turizm yolcularının her daim haklarını savunmak adına 7/24 şeklinde çalışan bir çağrı merkezi ile hizmet sağlamaktadır.

Yerel bir işletme olarak kurulup her geçen gün ulaşım ağını geliştiren Hekimhan Turizm günümüzde birçok noktada yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet taşımaya devam etmektedir. “Gönüllere uzanan yolculuk,” sloganı ile yollara çıkan ve kendisine güvenen insanların haklarını gözeterek gerçek hayatta bu sloganın yaşamasını sağlayan Hekimhan Turizm çağımızın gerekliliklerini zamanında yerine getirmeye özen göstermektedir. Artık en uygun Hekimhan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Hekimhan Turizm otobüs bileti fiyatları, Hekimhan Turizm iletişim ve telefon numaraları, Hekimhan Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Malatya - Sivas 180 TL
Sivas - Malatya 180 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

":)" Misafir
Hekimhan'ımızın güzel firması