neredennereye.com, Isparta Petrol Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Isparta Petrol Turizm Otobüs Bileti

Isparta Petrol Turizm
Isparta Petrol Turizm Ltd. Şti.
 

neredennereye.com,
Isparta Petrol Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Isparta Petrol Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Isparta Petrol Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Isparta Petrol Turizm

444 34 34
Şehirler Arası Otobüs Terminali Isparta
0246 227 7701

Isparta yurdumuzun Güneybatında yer bir ilidir. Gülü ve el dokuması halılarıyla meşhurdur. Isparta'da büyük bir kampüse sahip üniversite bulunmaktadır. Üniversite sayesinde birçok öğrenci yıl içinde Isparta'ya gidiş geliş yapmaktadır. Bu yolculuklar yapılırken de en çok tercih edilen seyahat firması Isparta Petrol'dür.

Isparta Petrol Hakkında

Isparta merkezli olarak insan taşımacılı yapan bir otobüs firmasıdır. Isparta halkının ulaşım alanında ihtiyaçlarına cevap vermek, kaliteli ve uygun ulaşımı müşterilerine sunmak için kurulmuştur.

Isparta Petrol Otobüs Firması Misyonu

Firmanın misyonu, yüksek kalitede verdiği hizmet anlayışıyla seyahat eden müşterilerin zamanından çalmayarak güvenli bir şekilde gidecekleri yerlere ulaştırmaktır.

Isparta Petrol Vizyonu

İnsan taşımacılı sektöründe uluslar arası ve Türkiye’de tercih edilen firma haline gelmek, müşteri memnuniyetini en üst standartlarda tutarak müşteri haklarına saygı duymak, bünyesinde çalışan personele adil davranmak, Isparta Petrolü tercih eden müşterilerin can ve mal güvenliğini gözetmek vizyonudur.

Isparta Petrol Otobüs Firması ve Sunduğu Olanaklar

Konfor, rahatlık ve eğlenceyi bir arada sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Otobüse ilk binildiği anda yolcuları karşılayan güler yüzlü personel bütün yol boyunca yolcularla ilgilenmektedir. Her türlü ihtiyacınızı bu personele söyleyebilirsiniz. Ergonomik koltuklarıyla yolcuklar çok rahat geçmektedir. Uyumayı seven yolcular bu koltuklarda istedikleri gibi uyuyabilirler. Her koltuğun arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile yolcular uydu yayınından faydalanabilir, yol boyunca sıkılmadan keyifli bir yolculuk geçirebilirler. Günümüzde her yerde ihtiyaç duyulan interneti Isparta Petrol kablosuz internet hizmetiyle müşterilerine sunmaktadır. Böylece yolcular her türlü teknolojik gelişmeyi yakından takip edebilir, yol boyunca merak ettiği her şeye ulaşabilirler. Otobüslerde bulunan usb girişi ile elektronik eşyalarını şarj edebilirler. Yolculuk boyunca alakadar personel tarafından ambalaj içerisinde kaliteli ve bol çeşitli yiyecek, sıcak ve soğuk içecek ikramı yolculara yapılmaktadır. Gazete okumayı seven yolcular personelden günlük gazete talep  edebilir, güncel olaylardan haberdar olabilirler.

Firma tarafından bagaj prosedürü uygulanmaktadır. Her yolcunun 30 kg olmak üzere iki adet hakkı vardır. Bu prosedür yolcuların güvenliği için uygulanmaktadır.

Isparta Petrol Seferleri

Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Hatay, Gaziantep, İstanbul, İzmir, İzmit, Karaman, Konya, Kütahya, Manisa, Osmaniye, Mersin, Sakarya ve Şanlıurfa’ya seferleri mevcuttur. 

100 üzerinden
68Puan
33%
20%
18%
9%
21%
Toplam Yorum Sayısı (138)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
hizmet lerinizin devamını bekliyoruz
"Çok rahat" Misafir
Çok kibarsınız ayrıca araçlar VIP gibi. Arkadaşımın önerisiyle ilk kez kullandım ve çok rahat ettim. Teşekkür ederim
"2+2 arabalar konforsuz." Misafir
2+2 arabaları son derece konforsuz.Filmler aylardır değişmiyor aslında bu tüm firmaların sorunu.Baştan filmleri bir kere yüklüyorlar sonra arabada bu sistemlerde arıza çıkana kadar devam ediyor.
"" Misafir
Hostes konusunda çok ilgisiz ve gereksiz lakayıt hareketleri vardı hiç memnun kalmadım
"Yıllardır başka firma tercih etmiyorum." Misafir
Isparta ve antalyanin tam ortasında ikamet ediyorum isparta petrol firması ve çalışanları bizi hiçbir zaman mağdur etmedi ve yillarca yol üzerinden alarak ulaşım konusunda bize çok yardımcı oldular. Firma ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum :)
"Genel olarak iyi" Misafir
İlk eksi puan yolculuk süresi için, Esenler - Adapazarı için bütün otobüs firmaları 3 saat veya 3 saat 15 dakika gösterirken, bu firma 2 saat yolculuk süresi gösterdiği için bu firmayı seçtim. Zira günübirlik acil işlerimi halledip dönmem gereken bir durumdaydım. Fakat 3 saat 35 dakika süren yolculuk sonucunda listede yer alan bilgilerin doğru olmadığını da görmüş oldum. Geç gidişimiz trafik kaynaklı değildi, belki de geç değil standartlarda gittik ama 2 saat yolculuk bilgisi beni yanılttı. Diğer konu ise ikramlardaki kek bimde satılan keklerden daha kalitesiz. İçecekler iyiydi. Mercedes otobüs yolculuğu konforlu geçti. Genel olarak memnun kaldım. Yine tercih ederim, fakat bu sefer yolculuk saatini dikkate almadan :)
"" Misafir
muavin inanılmaz derecede kabaydı arkamdaki yaşlı bir hanımı herkesin içinde azarladı. ayrıca koltuklar ve etrafı çok pisti. otobüsü yolun ortasında durdurup muavin, şöförün kendi özel ihtiyacı için bakkala gitti hiç trafik olmamasına rağmen söylenen saatten bir saat geç kalındı neden geç kalındığı sorulduğunda terslendi. Otobüsün içi inanılmaz soğuk ve havasızdı herkes şikayet etti ama kesinlikle değiştirmediler. Hayatımda geçirdiğim en kötü otobüs yolculuğuydu diyebilirim.
" Saygı" Misafir
İyi günler. 25.08.2018 Cumartesi günü saat 15 te şarkikarağaç ilçesinden konya gitmek için otobüse bindik. Atik dinlenme tesisinde 20 dk mola verdikten sonra tekrar Beyşehir ilçesine doğru yolun ters istikametine gitmeye başladık. Kaptana neden ters yöne gittiğimizi sordum.Otobüsün muavini sert bir şekilde zaten biz telaşlıyız bizi germeye çalışma diyerek sert çıkışmaya başladı. Sonradan Beyşehir de yolcu unuttuklarını öğrendim. Bu kusurlarını otobüsteki yolculara izah etmeden yoluna devam etmeleri, neden bu şekilde ters yöne gittiğimizi sorduğumuzda ise adeta kavga çıkaracak kadar hakaret işitmeye başlıyoruz. Bu durum Isparta Petrol Turizm olarak kurumsal bir şirket oluşunuza büyük bir gölge düşürmektedir. Otobüsteki yolcu nasılsa binmiştir herhangi bir ehemmiyeti yoktur anlayışı sizin şirketinizi lekelemektetir. Lütfen çalışanlarınıza tüm yolcuların aynı saygıyı hakkettiklerini ifade ediniz.
"Teşekkürler " Misafir
Araç konforlu sürüş güvenli idi, 20 dklık gecikme yaşandı, servis sorunsuzdu teşekkür ederiz.
"Dolmus gibi." Misafir
Her ilde 3 defa durdu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >