Yolcu Sayısı
1

Isparta Petrol Turizm Otobüs Bileti

Isparta Petrol Turizm

Firma Hakkında

  • AdresŞehirler Arası Otobüs Terminali Isparta
  • Müşteri Servisi444 34 34 / 0 (246) 227 7701
  • İnternet Sitesiwww.ispartapetrol.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

67 %
Toplam Yorum Sayısı (132)
Isparta Petrol Turizm


Çok İyi
33 % (89)
İyi
20 % (54)
İdare Eder
18 % (49)
Kötü
9 % (25)
Çok Kötü
21 % (56)

hizmet lerinizin devamını bekliyoruz

"Çok rahat"

Çok kibarsınız ayrıca araçlar VIP gibi. Arkadaşımın önerisiyle ilk kez kullandım ve çok rahat ettim. Teşekkür ederim

"2+2 arabalar konforsuz."

2+2 arabaları son derece konforsuz.Filmler aylardır değişmiyor aslında bu tüm firmaların sorunu.Baştan filmleri bir kere yüklüyorlar sonra arabada bu sistemlerde arıza çıkana kadar devam ediyor.

Hostes konusunda çok ilgisiz ve gereksiz lakayıt hareketleri vardı hiç memnun kalmadım

"Yıllardır başka firma tercih etmiyorum."

Isparta ve antalyanin tam ortasında ikamet ediyorum isparta petrol firması ve çalışanları bizi hiçbir zaman mağdur etmedi ve yillarca yol üzerinden alarak ulaşım konusunda bize çok yardımcı oldular. Firma ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum :)

Isparta Petrol Turizm Hakkında

Isparta yurdumuzun Güneybatında yer bir ilidir. Gülü ve el dokuması halılarıyla meşhurdur. Isparta'da büyük bir kampüse sahip üniversite bulunmaktadır. Üniversite sayesinde birçok öğrenci yıl içinde Isparta'ya gidiş geliş yapmaktadır. Bu yolculuklar yapılırken de en çok tercih edilen seyahat firması Isparta Petrol'dür.
Isparta Petrol Hakkında
Isparta merkezli olarak insan taşımacılı yapan bir otobüs firmasıdır. Isparta halkının ulaşım alanında ihtiyaçlarına cevap vermek, kaliteli ve uygun ulaşımı müşterilerine sunmak için kurulmuştur.
Isparta Petrol Otobüs Firması Misyonu
Firmanın misyonu, yüksek kalitede verdiği hizmet anlayışıyla seyahat eden müşterilerin zamanından çalmayarak güvenli bir şekilde gidecekleri yerlere ulaştırmaktır.
Isparta Petrol Vizyonu
İnsan taşımacılı sektöründe uluslar arası ve Türkiye’de tercih edilen firma haline gelmek, müşteri memnuniyetini en üst standartlarda tutarak müşteri haklarına saygı duymak, bünyesinde çalışan personele adil davranmak, Isparta Petrolü tercih eden müşterilerin can ve mal güvenliğini gözetmek vizyonudur.
Isparta Petrol Otobüs Firması ve Sunduğu Olanaklar
Konfor, rahatlık ve eğlenceyi bir arada sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Otobüse ilk binildiği anda yolcuları karşılayan güler yüzlü personel bütün yol boyunca yolcularla ilgilenmektedir. Her türlü ihtiyacınızı bu personele söyleyebilirsiniz. Ergonomik koltuklarıyla yolcuklar çok rahat geçmektedir. Uyumayı seven yolcular bu koltuklarda istedikleri gibi uyuyabilirler. Her koltuğun arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile yolcular uydu yayınından faydalanabilir, yol boyunca sıkılmadan keyifli bir yolculuk geçirebilirler. Günümüzde her yerde ihtiyaç duyulan interneti Isparta Petrol kablosuz internet hizmetiyle müşterilerine sunmaktadır. Böylece yolcular her türlü teknolojik gelişmeyi yakından takip edebilir, yol boyunca merak ettiği her şeye ulaşabilirler. Otobüslerde bulunan usb girişi ile elektronik eşyalarını şarj edebilirler. Yolculuk boyunca alakadar personel tarafından ambalaj içerisinde kaliteli ve bol çeşitli yiyecek, sıcak ve soğuk içecek ikramı yolculara yapılmaktadır. Gazete okumayı seven yolcular personelden günlük gazete talep edebilir, güncel olaylardan haberdar olabilirler.
Firma tarafından bagaj prosedürü uygulanmaktadır. Her yolcunun 30 kg olmak üzere iki adet hakkı vardır. Bu prosedür yolcuların güvenliği için uygulanmaktadır.
Isparta Petrol Seferleri
Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Hatay, Gaziantep, İstanbul, İzmir, İzmit, Karaman, Konya, Kütahya, Manisa, Osmaniye, Mersin, Sakarya ve Şanlıurfa’ya seferleri mevcuttur.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr