neredennereye.com, Isparta Petrol Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Isparta Petrol Turizm

Isparta Petrol Turizm
 

neredennereye.com,
Isparta Petrol Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Isparta Petrol Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Isparta Petrol Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Isparta Petrol Turizm

444 34 34
Yeni San. Sit. SSK Hast.Karşısı Mobil Benzin İst. Isparta
0246 227 23 73

Isparta yurdumuzun Güneybatında yer bir ilidir. Gülü ve el dokuması halılarıyla meşhurdur. Isparta'da büyük bir kampüse sahip üniversite bulunmaktadır. Üniversite sayesinde birçok öğrenci yıl içinde Isparta'ya gidiş geliş yapmaktadır. Bu yolculuklar yapılırken de en çok tercih edilen seyahat firması Isparta Petrol'dür.


Isparta Petrol Hakkında


Isparta merkezli olarak insan taşımacılı yapan bir otobüs firmasıdır. Isparta halkının ulaşım alanında ihtiyaçlarına cevap vermek, kaliteli ve uygun ulaşımı müşterilerine sunmak için kurulmuştur.


Isparta Petrolün Misyonu


Firmanın misyonu, yüksek kalitede verdiği hizmet anlayışıyla seyahat eden müşterilerin zamanından çalmayarak güvenli bir şekilde gidecekleri yerlere ulaştırmaktır.


Isparta Petrolün Vizyonu


İnsan taşımacılı sektöründe uluslar arası ve Türkiye’de tercih edilen firma haline gelmek, müşteri memnuniyetini en üst standartlarda tutarak müşteri haklarına saygı duymak, bünyesinde çalışan personele adil davranmak, Isparta Petrolü tercih eden müşterilerin can ve mal güvenliğini gözetmek vizyonudur.


Isparta Petrolün Sunduğu Olanaklar


Konfor, rahatlık ve eğlenceyi bir arada sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Otobüse ilk binildiği anda yolcuları karşılayan güler yüzlü personel bütün yol boyunca yolcularla ilgilenmektedir. Her türlü ihtiyacınızı bu personele söyleyebilirsiniz. Ergonomik koltuklarıyla yolcuklar çok rahat geçmektedir. Uyumayı seven yolcular bu koltuklarda istedikleri gibi uyuyabilirler. Her koltuğun arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile yolcular uydu yayınından faydalanabilir, yol boyunca sıkılmadan keyifli bir yolculuk geçirebilirler. Günümüzde her yerde ihtiyaç duyulan interneti Isparta Petrol kablosuz internet hizmetiyle müşterilerine sunmaktadır. Böylece yolcular her türlü teknolojik gelişmeyi yakından takip edebilir, yol boyunca merak ettiği her şeye ulaşabilirler. Otobüslerde bulunan usb girişi ile elektronik eşyalarını şarj edebilirler. Yolculuk boyunca alakadar personel tarafından ambalaj içerisinde kaliteli ve bol çeşitli yiyecek, sıcak ve soğuk içecek ikramı yolculara yapılmaktadır. Gazete okumayı seven yolcular personelden günlük gazete talep  edebilir, güncel olaylardan haberdar olabilirler.


Firma tarafından bagaj prosedürü uygulanmaktadır. Her yolcunun 30 kg olmak üzere iki adet hakkı vardır. Bu prosedür yolcuların güvenliği için uygulanmaktadır.


Isparta Petrolün Seferleri


 


Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Hatay, Gaziantep, İstanbul, İzmir, İzmit, Karaman, Konya, Kütahya, Manisa, Osmaniye, Mersin, Sakarya ve Şanlıurfa’ya seferleri mevcuttur.  

Isparta Petrol Turizm otobüs bileti fiyatları, Isparta Petrol Turizm iletişim ve telefon numaraları, Isparta Petrol Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Antalya - Isparta 25 TL
Isparta - Antalya 25 TL
Isparta - Keçiborlu 11 TL
Aydın - Dinar 33 TL
Aydın - Isparta 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
66Puan
33%
19%
18%
7%
24%
Toplam Yorum Sayısı (127)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Firma kaliteli" Misafir
Isparta petrol turizm geniş rahat ve temiz otobüsleriyle ve kibar muavinleriyle bundan sonraki yolculuklarımda kullanacağım firma...
"İyi ve ucuz hizmet veren firma" Misafir
Memnunum bu firmadan. Fakat koltukların bacak mesafesi 2 li koltuklarda çok dar. Bunun haricinde önemli bir gözlemim yoktur. Genel anlamda memnunum.
"Iyi ve daha ucuz yolculuk" Misafir
Memnunum bu firmadan
"Hiç memnun kalmadım" Misafir
Ne zamanında kalkıyorlar ne ihtiyaç için duruyorlar müşteriler otobüsteyken gidip yakıt alıyorlar
Muavin e veya şoför e birşey soramıyorsun terslicekler diye hele NAMAZ için çok zor duruyorlar durması için muhakkak sözlü bir tartışma olacak vaktimiz yok ... ama yolda biletsiz müşteriye veya emanet verecek biri için bahşiresini yapar onlara vakit var ...
"Güvenli yolculuk" Misafir
Hem ucuz hem de kaliteli bir yolculuk yapmak istiyorsanız işte size bu fırsatları sunan bir firma Isparta petrol turizm
"çok berbat" Misafir
bir daha bu şirket ile seyahat etmiyeceğim
"Guvensiz" Misafir
Bu yukarıdaki yaptığınız anketin hiç birisine layık değil ISPARTA petrol turizm hataydan 18 de hareket ettik hece saat 3e kadar ne durdu nede ikram verdi muavin leri mal gibi biri keza şoförler de öyle vede denizliye ertesi gün saat 12 de indik 13 saatlik yolu 18 ssatde geldi oyuzden beş para etmez tavsiye etmiyorum bu şirketi
"" Misafir
Isparta petrol turizm den hic memnun kalmadim insanlara bilgi vermeden yada yanlis bilgiler vererek hareket ediyorlar 2 saatlik yere 4 saatte 3 aracla gonderdiler..
"" Misafir
Hedef Antalya ise Isparta'da otogarda fazla beklemeden ve yakıt için oyalanmadan Antalya'ya gelseydi gece 01.40 yerine 01.00 olabilirdi..Gecenin o saatinde ne kadar erken o kadar iyi.servis gene de 1 kişi olarak beni götürdü.teşekkürler..
"" Misafir
Mola yerleri çok kötü. Araç zamanında kalkmadı bu yüzden de molalarda yeterli süre vermediler. Otobüs çok kirli idi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >