neredennereye.com, Öncü Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öncü Seyahat Otobüs Bileti

Öncü Seyahat
Öncü Seyahat
 

neredennereye.com,
Öncü Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öncü Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öncü Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öncü Seyahat

Adnan Menderes Otobüs Terminali No:2-7 Nevşehir
0384 213 55 37

Öncü Seyahat Otobüs Firması

Öncü Seyahat, Türkiye’de kurulmuş olduğu günden bu yana kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri doğrultusunda hareket eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana kendine belirlediği ilkelerin peşinden giderek çevresinde onun yolculuk hayatında sergilediği tutumun destekçisi olan yolcularının oluşmasına olanak sağlamıştır. Yerel bir firma olarak çalışma yaşamına başladığı günden bu yana ulaşım ağını geliştiren firma ulaşım noktalarının sayısı arttıkça ülke genelinde yer alan kullanıcılarının sayısını da arttırmaktadır. Öncü Seyahat firması, “Müşterilerinin değişen beklentilerini kendilerine rehber edinerek ulusal çapta bir firma olmak için ilerlediği yolda işlerini en şekilde yapmak,” ilkesini kendisine misyon olarak belirlemiştir. “Sektörde yaptığı işler ile belirleyici güvenilir bir marka haline gelmek, yolculuk sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun için yolcuların güvenliğini sağlamak, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak” ilkelerini kendilerine vizyon olarak seçmiştir.

Öncü Seyahat Otobüs Biletleri

Çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerlemeye devam eden ve bu ilerlemenin sonucunda kendisine karşı olan güvenin boşa çıkmaması için uğraşan firma yerel bir işletme olarak başladığı yolculuğunda ulaşım ağını her geçen gün genişletmeyi başarmıştır. Öncü Seyahat firması bugün, “Acıgöl, Aksaray, Alanya, Alibeyköy, Ankara, Antalya, Avanos, Derinkuyu, Düzce, Gebze, Göreme, İstanbul, İzmit, Kayseri, Mahmutlar, Manavgat, Nevşehir, Sakarya, Serik, Ürgüp” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firma günümüz dünyasının hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, kullanıcılarının kendisine karşı oluşturduğu güvenini her daim taze tutmak adına öncelikli olarak kendi personel ekibine ve araç filosunda yer alan ekipmanlarına yatırım yapmaktadır. Daima güler yüzlü hizmet anlayışının bu sektör için olmazsa olmazlardan biri olduğunun bilincinde olan kuruluş, bu alanda uzmanlaştırmaya çalıştığı ekibi ile seyahat sektöründeki macerasına devam etmektedir. Günümüzün dünyasında daha fazla kişiye kaliteli hizmetini sunmak isteyen kuruluş, biletlerini online olarak satışa çıkarmıştır. Artık en uygun Öncü Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Öncü Seyahat otobüs bileti fiyatları, Öncü Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Öncü Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - İstanbul 200 TL
İstanbul - Ankara 170 TL
İstanbul - Kayseri 300 TL
Kayseri - İstanbul 300 TL
Ankara - İzmit 200 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
44Puan
8%
0%
23%
38%
31%
Toplam Yorum Sayısı (8)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ürgüp diye satılan ama Ürgüp e gitmeyen otobüs" Misafir
Bileti Ürügp e gidecek diye almama rağmen Avanos ta sabahın 6:30 unda kız arkadaşımla bıraktılar. Otobüs muavini firmanın sorumluluğu olduğunu söyledi ve tabiki konuşacak kimse yoktu karşımızda. Taksiyle Ürgüp e geçmek zorunda kaldık.
"Uzun süredir kullanıyorum, gayet memnunum" Misafir
...
"" Misafir
Arac koltukları cok rahatsizdi ve koltuk aralarindaki mesafe cok dardi
"" Misafir
Son derece berbat bir firma bir daha sizi tercih etmicem ve kimseye de onermicem... kolay gelsin..
"" Misafir
Bir daha seyahat etmem bu firmayla. Gidiş dönüşte kaloriferi açmadilar hep birlikte bahaneler buldular. Vaktinde hareket etmedi vs.
"Firma" Misafir
Bu kadar berbat firma olamaz bir daha hayatta kullanmam ve kimseye tavsiye etmem. 9:30da ki otobüse 9da bindim ve beklemeyip gideceklerini söylediler son paramı taksiye verdim. Bu kadar küstah ilgisiz bi firma olamaz. Muavinden su istedim keyfine bakıp 30 dk sonra.getirdi. Araçın motor sesine duyarak 10 saat yolculuk yaptım. Umarım hiç kimse kullanmaz bu berbat firmayı.
"" Misafir
Otobüs şoförleri seyahat esnasında sigara kullanıyor.
"Yolculuk değerlendirmesi" Misafir
Araç istanbul'dan tam 1( bir) saat gecikmeli geldi.ve AŞTİ içerisine girmedi.Biletçi bizi Konya yoluna çıkartıp otobüse bindirdi.