Yolcu Sayısı
1

Öncü Seyahat Otobüs Bileti

Öncü Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresAdnan Menderes Otobüs Terminali No:2-7 Nevşehir
  • Müşteri Servisi0 (384) 213 55 37
  • İnternet Sitesioncuseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

43 %
Toplam Yorum Sayısı (8)
Öncü Seyahat


Çok İyi
8 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
23 % (3)
Kötü
38 % (5)
Çok Kötü
31 % (4)

"Ürgüp diye satılan ama Ürgüp e gitmeyen otobüs"

Bileti Ürügp e gidecek diye almama rağmen Avanos ta sabahın 6:30 unda kız arkadaşımla bıraktılar. Otobüs muavini firmanın sorumluluğu olduğunu söyledi ve tabiki konuşacak kimse yoktu karşımızda. Taksiyle Ürgüp e geçmek zorunda kaldık.

"uzun süredir kullanıyorum, gayet memnunum"

...

Arac koltukları cok rahatsizdi ve koltuk aralarindaki mesafe cok dardi

Son derece berbat bir firma bir daha sizi tercih etmicem ve kimseye de onermicem... kolay gelsin..

Bir daha seyahat etmem bu firmayla. Gidiş dönüşte kaloriferi açmadilar hep birlikte bahaneler buldular. Vaktinde hareket etmedi vs.

Öncü Seyahat Hakkında


Öncü Seyahat, Türkiye’de kurulmuş olduğu günden bu yana kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri doğrultusunda hareket eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana kendine belirlediği ilkelerin peşinden giderek çevresinde onun yolculuk hayatında sergilediği tutumun destekçisi olan yolcularının oluşmasına olanak sağlamıştır. Yerel bir firma olarak çalışma yaşamına başladığı günden bu yana ulaşım ağını geliştiren firma ulaşım noktalarının sayısı arttıkça ülke genelinde yer alan kullanıcılarının sayısını da arttırmaktadır. Öncü Seyahat firması, “Müşterilerinin değişen beklentilerini kendilerine rehber edinerek ulusal çapta bir firma olmak için ilerlediği yolda işlerini en şekilde yapmak,” ilkesini kendisine misyon olarak belirlemiştir. “Sektörde yaptığı işler ile belirleyici güvenilir bir marka haline gelmek, yolculuk sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun için yolcuların güvenliğini sağlamak, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak” ilkelerini kendilerine vizyon olarak seçmiştir.
Öncü Seyahat Otobüs Biletleri
Çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerlemeye devam eden ve bu ilerlemenin sonucunda kendisine karşı olan güvenin boşa çıkmaması için uğraşan firma yerel bir işletme olarak başladığı yolculuğunda ulaşım ağını her geçen gün genişletmeyi başarmıştır. Öncü Seyahat firması bugün, “Acıgöl, Aksaray, Alanya, Alibeyköy, Ankara, Antalya, Avanos, Derinkuyu, Düzce, Gebze, Göreme, İstanbul, İzmit, Kayseri, Mahmutlar, Manavgat, Nevşehir, Sakarya, Serik, Ürgüp” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firma günümüz dünyasının hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, kullanıcılarının kendisine karşı oluşturduğu güvenini her daim taze tutmak adına öncelikli olarak kendi personel ekibine ve araç filosunda yer alan ekipmanlarına yatırım yapmaktadır. Daima güler yüzlü hizmet anlayışının bu sektör için olmazsa olmazlardan biri olduğunun bilincinde olan kuruluş, bu alanda uzmanlaştırmaya çalıştığı ekibi ile seyahat sektöründeki macerasına devam etmektedir. Günümüzün dünyasında daha fazla kişiye kaliteli hizmetini sunmak isteyen kuruluş, biletlerini online olarak satışa çıkarmıştır. Artık en uygun Öncü Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr