Yolcu Sayısı
1

Asyalines Turizm Otobüs Bileti

Asyalines Turizm

Firma Hakkında

  • AdresRasimpaşa Mah. Tayyareci Sami Sok. Derya İş Merkezi No: 13 / 93 Kadıköy İstanbul (Anadolu)
  • Müşteri Servisi0216 418 0653 / 0 (216) 418 0653
  • İnternet Sitesiasyalines.com

Asyalines Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Asyalines Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Asyalines Turizm Hakkında


Asyalines otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Asyaline, İstanbul merkezli olarak 2019 yılında Zuhal Emektar tarafından kurulmuş olduğu tarihten bu yana yirmi yılı aşkın bir süreyi geride bırakmış ve bu süre zarfı içerisinde hiçbir zaman ilkelerinden ödün vermemeye özen göstermiştir. Hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinden olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde uygulamaktadır. Uzun yıllar boyunca yolcuları ile arasında oluşan güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi için çalışan firma bu nedenle yolundaki adımlarını son derece dikkatli şekilde artmaktadır.
Yerel bir işletme olarak kurulan firma daha fazla insana hizmetlerini taşıyabilmek adına kendini geliştirmeye devam etmektedir. Daima güler yüzlü hizmet anlayışının beraberinde getirdiği, yolcuları ile arasında güvene dayalı şekilde oluşan iletişimin devamlılığını sağlamak adına yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Asyalines Turizm Otobüs Bileti
NeredenNereye.com; Asyalines için kolay erişilebilir ve sorunsuz hizmetin yanı sıra size güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirme imkanı sunuyor. Sitemiz üzerinden Asyalines’ın sefer düzenlediği tüm şehirlere ve ilçelere güvenle otobüs bileti alımı yapabilirsiniz. Dilediğiniz an firmaları ve sundukları cazip fiyatları görüntülemek için akıllı cihazlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz mobil uygulamamızdan da yararlanabilirsiniz. Yolculuklarını Asyalines ile yapmış olan yolcuların firma hizmetleri hakkındaki yorumları ve verdikleri puanları da görebilirsiniz. Ucuz otobüs bileti arama yaptığınızda karşınıza gelen sonuç ekranında; düzenlenen seferlerde kullanılan araçları ve araç içi özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
2019 yılında İstanbul merkezli olarak Zuhal Emektar tarafından kurulan Asyalines otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “2” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “2” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Asyalines bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Asyalines otobüs firması, 0216 418 06 53 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Asyalines otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor. Ancak Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman en uygun otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Asyalines Turizm Firmasının Popüler Seferleri
Tekirdağ - İstanbul
İstanbul - Tekirdağ
İstanbul - Silivri
Gelişen yol hizmetleri ile birlikte her geçen gün kendisini geliştirmeye devam Asyalines otobüs firması güzergahlarını da arttırmaktadır. Fİrma günümüzde, “Tekirdağ, Altınova, Tekirdağ Otogarı, Değirmenaltı, Kadıköy, Silivri, Beylikdüzü” gibi noktalara ulaşım hizmeti sunmaktadır.
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Asyalines otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Asyalines otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Asyalines biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr