Yolcu Sayısı
1

Marses Turizm Otobüs Bileti

Marses Turizm

Firma Hakkında

  • AdresOtogar 47300 Nusaybin Mardin
  • Müşteri Servisi0 (482) 212 7082
  • İnternet Sitesimar-ses.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

20 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Marses Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
100 % (1)

"En berbat yolculuk"

Yapabileceginiz en berbat yolculuk.. biletinizi baskasina satiyorlar, sonra lutuf gibi yazihanesi yok sizin bindiginiz il de oyuzden sizi almak zorunda degilim, acidik aldik demeleri, bir daha bizden bilet almayin... gibi soylemler.. hadi bindik...once hostes koltugu, sonrada otobusteki en son koltuga mecbur biraktilar, kesinlikle tavsiye etmiyorum, karsilasabileceginiz en berbat otesi yolculuk asla tercih edilmemeli

Marses Turizm Hakkında


Marses Turizm kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve üst kalite hizmet anlayışı ile çalışma yaşamına devam eden firmalardan bir tanesidir. Bununla birlikte firma kurulmuş olduğu günden bu yana yatırım alanında sağlam adımlarla büyümeye devam etmektedir. Marses Turizm, “Önce güven” sloganı ile çalışma yaşamına devam etmekte ve yatırımlarını bu yönde gerçekleştirmektedir. Firma geliştirmiş olduğu yolcu taşımacılığı hizmetinin yanı sıra yurt içerisinde ve yurt dışarısında da hizmet sunmaya devam etmektedir. Her geçen gün eğitimli personel kadrosunu ve donanımlı otobüs filosunu arttırmaya devam etmektedir.
Marses Turizm firması bugün, kurulu ulaşım ve çalışma ağını geliştirmek ve daha büyük bir kitleye ulaşmak için yaptırım ve yatırımlarına devam etmektedir.
Marses Otobüs Firması Hakkında
Kuruluş prensipleri arasında her zaman müşteri memnuniyetini üst sıralarda tutan firma kurulduğu günden bu yana bunu sağlayabilmek için filosundaki araçları çağın gerektirdiği şekilde geliştirmeye özen göstermektedir. Müşteri memnuniyetini had safhada tutan kuruluş bu deneyimin eksi yönde iltimas görmemesi adına kendisine ait bir denetim ekibi oluşturmayı başarmıştır. Bu denedim ekibi zaman içerisinde kuruluşun sunmuş olduğu hizmetin herhangi bir noktasında aksaklık meydana gelmişse bu aksaklıkları kontrol ederek deneyimin en iyi seviyelerde olmasını sağlamaktadır.
Firma prensipleri dahilinde ticari kaygılarını her zaman hak ve hukuk ilklerinin arka planında tutarak, başta kendi çalışanları ve yolcularının her türlü hakkını savunmaktadır. Firma hizmet sektöründeki yapılanmasına son derece emin adımlar ile devam etmektedir.Güvenlik ve konfor faktörünün bir yolcu taşımacılığı firması için ne denli büyük bir öneme sahip olduğunun bilincinde olan yapılanma bu alanda insanları tatmin edebilmek için sürekli olarak kendi içerisinde ve çevresinde başta eğitim olmak üzere yapılanmalarına devam etmektedir. Yıllardır oluşturduğu güveni ve huzuru daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyen Marses Turizm otobüs biletlerini artık NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr