Bu firma satışa kapalıdır.

Arena Turizm Otobüs Bileti

Arena Turizm
Arena Turizm
 

neredennereye.com,
Arena Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Arena Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Arena Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Arena Turizm

Alipaşa Mahallesi, 59850 Çorlu Tekirdağ
0282 

Arena Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan bir tanesidir. 2006 yılında kurulan Arena Turizm Otobüs firması; uygun fiyat politikası, genç ve dinamik kadrosu, yetkin araç filosu, daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcuları ve kendi arasında sıkı bir bağ kurulmasını sağlamıştır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana daimi olarak  ileriye yönelik adımlar atan ve bu adımların sonucunda elde ettiği başarıları korumayı hedefleyen Arena Turizm firması ilkeli çalışma yaşamını sürdürerek ileride ulusal alanda kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Hizmet sektöründe yetkin hizmet sağlamanın zorluğunun farkında olan firma bunun için en gerekli sağlamanın “daima güler yüzlü” hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda sürdürerek başlangıçta kendi içinde ve yakın çevresinde eğitim sekmelerini bir bir aşmayı düşünmektedir.


Çorlu’da kurulan ve var olan küçük yapılanması ile adından söz ettiren, yerel anlamda sevilen bir marka olmayı başarmış Arena Turizm bu alanda olan başarılarını korumak çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Konforlu bir yolculuk sağladığı yolcularının geri dönüşüm ve katılımlarının gelişimi ve marka sadakati açısından ne denli büyük önem taşıdığını bilen firma bu alanda kendisine duyulan güveni pekiştirmek ve daha hızlı şekilde ulusal hedeflerine ulaşmak için teknolojik yaptırım ve yatırımlarının de devamlılığını sağlamaktadır. Zamanın gerekliliklerini sağlamak için kendine yaptığı yatırımları ve araçlarını geliştirmeye devam eden firma  yayılmasını da teknoloji üzerinden yapmaya karar vermiştir. Türkiye'nin her yerinden fiziksel şubelerine ihtiyaç kalmadan Arena Turizm otobüs biletleri satın alınabilir.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.