Yolcu Sayısı
1

Göltur Gölhisar Tali Turizm Otobüs Bileti

Göltur Gölhisar Tali Turizm

Firma Hakkında

  • AdresÇavdır Burdur
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Göltur Gölhisar Tali Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Göltur Gölhisar Tali Turizm Hakkında


Göltur Gölhisar Tali otobüs firması yakın dönemde mesleki hayatına başlayan ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösterirken hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışlarından ödün vermeyen bir firmadır. Göltur Gölhisar Tali, kuruluş aşamasında kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri takip etmenin ve verilen vaatlerin yerine getirilmesinin farkında olan bir kuruluş olarak vizyonu ve misyonu dâhilinde bugün ilerlediği yolda emin adımlarla hareket etmektedir. Göltur Gölhisar Tali ulaşım alanında hizmet sağlayan bir firma olarak en temel gereksinimlerden birinin yolcular tarafından firmaya duyulan güven olduğunun farkında olan firma bu konuda gerekli çalışmaları aksatmadan yerine getirerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yürüttüğü hizmet politikası ile daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen Göltur Gölhisar Tali bu konuda yetkin çalışmalar yürütmeyi şimdi ve gelecekteki hedefleri arasında bulundurmaktadır.
Kendi bölgesinde saygın hizmet vermeyi hedefleyen bir kuruluş olarak Göltur Gölhisar Tali bugün, “Çavdır, Burdur, Gölhisar” gibi ulaşım noktalarında şubeleri bulunmaktadır. Yolcularının kendisine duyduğu güven bağının zedelenmemesi için çalışma yaşamında ilkeli tutumunu sürdüren Göltur Gölhisar Tali firması yolcuların keyifli bir yolculuk geçirmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Konforlu ve güvenli bir yolculuğun teknik donanıma yatırım yapmaktan geçtiğinin farkında olan otobüs firması bunun için filosunda yer alan araçlarını geliştirmeye ve hizmetini yeni yolcularına ulaştırmaya hız kesmeden devam etmektedir.
Göltur Gölhisar Tali Hakkında
Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Göltur Gölhisar Tali bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Göltur Gölhisar Tali otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Göltur Gölhisar Tali otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Göltur Gölhisar Tali otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Göltur Gölhisar Tali otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Göltur Gölhisar Tali otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr