Yolcu Sayısı
1

Siirt Baykan Jet Turizm Otobüs Bileti

Siirt Baykan Jet Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBahçelievler Mah. Aydınlar cad. 7/e Merkez Siirt
  • Müşteri Servisi0 (484) 561 2032
  • İnternet Sitesisiirtbaykanjetturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Siirt Baykan Jet Turizm


Çok İyi
100 % (3)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

".."

hiç sorun yaşamadık

"Siirti'n bir numarası"

Her zaman tercih ettiğim firma.

"Memnun kaldım."

Gerçekten kaliteli bir firma. Fiyatlarına baktığım zaman bu kadar kaliteli olabileceğini düşünmemiştim hiç. Tüm önyargılarımı kırdı diyebilirim. Sürekli sizi tercih edeceğimi bilmenizi isterim yeter ki bu çizginizi hiç bozmayın!

Siirt Baykan Jet Turizm Hakkında

Siirt Baykan Jet Turizm Hakkında

Siirt merkezli olarak Türkiye’nin birçok noktasına insan taşımacılığı yapan bir otobüs şirketidir. Konforlu yolculuğu tüm müşterilere vermeyi amaç edinmiş bir firmadır.

Siirt Baykan Jet Turizm’in Misyonu

Kaliteli, güvenli ve güler yüzlü bir hizmeti müşterilerine sunmak, müşteri memnuniyeti için yolcu beklentilerine karşılık çalışmalar yapmak, Avrupa ve dünya standartlarında hizmeti müşterilerine sunmak firmanın misyonudur.

Siirt Baykan Jet Turizmin Sunduğu Olanaklar

Şehit Baykan jet turizmi tercih etmiş olan yolcu var oldukça konforlu bir seyahat geçirecekler. Müşterilerini rahat bir yolculuk geçirmesi için özel olarak dizayn edilmiş olan ergonomik koltuklar ile seyahatiniz aynı evinizde oturuyormuşçasına bir his yaratacak. Yolculuk sırasında uyumak istediğiniz takdirde de bu koltuklar Arkaya doğru yatarak sizlere rahat bir ortam sağlayacak. Personelden uyumak için yastıkla battaniye talep edebilirsiniz. Güler yüzlü hizmet sunan Seyit Baykan jet turizm ve personele yol boyunca sizlere kaliteli ve çeşitli ürünlerden oluşan sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikram edecektir. Otobüslerde bulunan havalandırma sistemleri sayesinde otobüs içindeki kirli hava kalmayacak. Bütün kirli havayı dışarı atarak otobüsün içerisinde sağlıklı ve temiz bir hava ortamı sağlanacaktır.

Otobüslerde bulunan klimalar ile ister yazılı ister kışın seyahat edin ideal sıcaklıkta yolculuk geçirebileceksiniz. Otobüslerde okumayı seven insanlar için personelden günlük gazete talep edebilirsiniz. Teknoloji çağında bulunduğumuzdan teknolojiden geri kalmamanız adına otobüslerde kablosuz internet bulunmaktadır.

Yolculuğunuzun daha keyifli bir hale gelmesi içinde her koltuğun arkasında kişiye özel televizyonlar mevcuttur. Bu televizyonlar da isterseniz film izleyebilir isterseniz oyun oynayabilir isterseniz de müzik dinleyebilirsiniz. Koltukları yanında bulunan prizler ile de elektronik eşyalarınızı şarj edebilirsiniz. Siirt Baykan jet turizmin sürekli güncellenen internet sayfası da müşterilerine birçok kolaylığı sunmaktadır. Gitmek istediğiniz yerin seferlerinin, seferlerin saatlerini bu siteden öğrenebilir biletinizi oturduğunuz yerden kolaylıkla buradan alabilirsiniz. Biletinizi almadan önce rezervasyonda yapabilirsiniz. Kredi kartıyla satın aldığınız biletleriniz da taksit olanakları sunulmaktadır. Herhangi bir sıkıntı durumundan seyahate çıkamıyorum iseniz biletinizi erteleyebilir ya da iptal edebilirsiniz. Sitede bulunan iletişim numaraları ilerde şubelerdeki personel ile görüşme sağlayabilir ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Jet Turizm, “Aksaray, Ankara, Batman, Adana, Bolu, Düzce, Gebze, İstanbul, İzmit, Kozluk, Sakarya, Sultanbeyli” varış noktalarına seferleri bulunmaktadır. Firma aynı zamanda içerisinde bulunduğu çağın gerekliliklerini sağlamanın müşteri memnuniyeti açasından yarattığı farkın bilincinde olarak modern tasarıma sahip ve kolay kullanımlı bir web sitesi aracılığı ile yolcu taşımacılığı sektöründe yolcularına hizmet sağlamaktadır. Şirket prensiplerini önce insan ilkesini benimseyerek, büyüyüp gelişirken içerisinde bulunduğu ve başta kendi bünyesinde barındırdığı inşalar olmak üzere insanların kişilik, özlük ve özgürlük haklarını çiğnemeden, hak ve hukuklarına saygı duyarak, zaman kaybı olmamak üzerine kurmuş ve ilerlemeye devam etmektedir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr