Yolcu Sayısı
1

Sarıveliler Koop Otobüs Bileti

Sarıveliler Koop

Firma Hakkında

  • AdresUlucami, Cumhuriyet Cd., 70800 Sarıveliler Karaman
  • Müşteri Servisi0338 441 2998 / 0 (338) 4412998
  • İnternet Sitesi

En Popüler Sarıveliler Koop Seferleri

Sarıveliler Koop Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Sarıveliler Koop


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Sarıveliler Koop Hakkında


Ermenek Sarıveliler Koop firması kurulduğu günden bu yana yüksek müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Ermenek Sarıveliler Koop, hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak zaman içerisinde yürüttüğü yol ya da sistematik işleyiş içerisinde hizmet kalitesi ilklerine özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan firma gelişim süreci boyunca başta yolcuları olmak üzere kendilerine destek sağlayan kitlenin yararına yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir. Firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren yolcularının kendisine karşı olan güvenini sarsmamak için başta kendi personelinin eğitimsel yapılanması ve aynı zamanda araçlarının takım tedarikini yerine getirmeyi hedef edinmiştir.
Başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulan Ermenek Sarıveliler Koop firması vizyonu ve misyonu dâhilinde hayatına devam ederken ulaşım ağını da her geçen gün için arttırmaya devam etmektedir. Ermenek Sarıveliler Koop firması günümüzde, “giderek genişleyen bir ulaşım ağı içerisinde her geçen gün daha fazla yolcuya ulaşarak ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firmanın hizmet sektöründe yer alan profilinin zaman içerisinde yıpranmaması için faaliyetlerinde yolculara fiziksel olarak da ulaşması için bugün, “sefer düzenlediği Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde” kurulduğu bölge gibi ulaşım noktalarında şube yapılanmaları bulunmaktadır. Yolcularına daimi olarak destek hizmeti sağlayan firma kişilerin karşılaştığı herhangi bir durumun çözümü konusunda son derece yapıcı olarak sürekli hizmet sağlamaktadır. Ulusal çapta hizmet sağlamak isteyen ve bunu vizyonunda belirten bir firma olarak kuruluşun hedefinde daha fazla insana ulaşmak vardır. Bu nedenle firma otobüs biletlerini çevrimiçi olarak satışa sunulmuştur.
Ermenek Sarıveliler Koop Hakkında
Ermenek Sarıveliler Koop otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Ermenek Sarıveliler Koop bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Ermenek Sarıveliler Koop otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Ermenek Sarıveliler Koop otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Ermenek Sarıveliler Koop otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.6/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Ermenek Sarıveliler Koop otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Ermenek Sarıveliler Koop otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr