Yolcu Sayısı
1

As turizm Otobüs Bileti

As turizm

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Zonguldak
  • Müşteri Servisi0 (372) 375 41 80
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
As turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

As turizm Hakkında


As Turizm otobüs firması, Türkiye’nin önde gelen şehir içi ulaşım otobüs firmalarından bir tanesidir. Zonguldak merkezli olarak kuruluş noktası çalışma bölgesi olan firmanın zaman içerisinde kendi ilkeleri doğrultusunda gösterdiği çalışma yaşamı ile birlikte her gün daha fazla büyüdüğü rahatlıkla gözlemlenmektedir. Özellikle İç Anadolu ev Karadeniz bölgesi içerisinde ortaya çıkan ulaşım ihtiyacını karşılamak amacını üstlenen As Turizm yerel bir işletme olarak kurulmuş olmasına karşın kendisini ulusal standartlarda hizmet sergilemek için şartlayarak başarılı adımlar atmaktadır. Hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak her şeyden önce yolcularının kendine olan güvenini sarsmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firma kendisini tercih eden yolcularına bu bağlamda güven teminatı sağlamaktadır.
Günümüz dünyasında güven inşasının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma, herkesin daha kısa sürede hizmetlerinden yararlanması adına araç filosunda bulunan otobüslerini her geçen gün yenilemeye devam etmektedir. As Turizm otobüs firması ile güzergâh listesinde yer alan birebirinden önemli şehirlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda firmanın bu alanlarda yetkili şubeleri bulunmaktadır. As Turizm yolcularının her daim haklarını savunmak adına 7/24 şeklinde çalışan bir çağrı merkezi ile hizmet sağlamaktadır. As Turizm otobüs biletlerini en uygun fiyatlarla satın almak için NeredenNereye.com adresiniz ziyaret edebilirsiniz.
As Turizm Firmasının Popüler Seferleri
Zonguldak - Ankara
Zonguldak - İstanbul
Ankara - Mengen
Gerede - Zonguldak
Gebze - Alaplı
As Turizm Hakkında
2000 yılında Zonguldak merkezli olarak Zonguldak Etap Turizm tarafından kurulan As Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan As Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. As Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Özlem İstanbul otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun As Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.9/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden As Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun As Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız As Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr