Yolcu Sayısı
1

Gever Turizm Otobüs Bileti

Gever Turizm

Firma Hakkında

  • AdresYüksekova Hakkari
  • Müşteri Servisi0 (438) 351 1212
  • İnternet Sitesi-

Gever Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

87 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Gever Turizm


Çok İyi
67 % (2)
İyi
(0)
İdare Eder
33 % (1)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"muhteşem"

çalışan insanların oldukça saygılı ve yardımcı olması çok iyi birşey genel de başlarından salmaya kalkarlar ama geber turizmin çalışanları bize çok yardımcı oldular

"Tavsiye"

Çok beğendim. Kimse bir şey yazmamışken ben tavsiye edeyim. Muhakkak deneyin

Bence oldukça yeterli bir hizmet vardı. İlgi ve alakalarına sevindim.

Gever Turizm Hakkında

Gever Turizm otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bu alanda yetkin ve saygın firmalardan biri olup gelişim sürecine devam eden bir kuruluş portresi çizmektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Gever Turizm otobüs firması daima güler yüzlü hizmet anlayışının hizmet sektörünün bel kemiği olduğunun farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde yapmaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulan Gever Turizm otobüs firması zaman içerisinde yetkin çalışmalarını devam ettirmeyi başararak gün geçtikçe daha fazla yolcuya ulaşmayı başarıyor. Bununla birlikte yolcularının kendine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına gerek araç filosundaki otobüslerin gelişimini gerekse de hizmet sağlayan personelinin eğitimini sağlam temeller ile güçlendirmektedir.

Gever Turizm otobüs firması günümüzde, “Zaman içerisinde değişen yolculuk algısını en yakından takip ederek, kendisine karşı oluşan ve eskitilmeden korunması gereken güven duygusunu gene zamana bağlı olarak gelişen yenilikler birlikte korumak” korumak ilkesini kendisine vizyon olarak belirlemiştir. Yolculuğunuz sırasında tam hizmet ve konfor teminatı ile güvence sağlayan ve çalışma yaşamını sürdüren firma gelişim göstermeye ve ulaşım ağını büyütmeye devam etmektedir. Gever Turizm otobüs firması kendisine misyon olarak, “Konuklarımıza karşı olan davranışlarımızda karşılıklı güven ilişkisini korumak amacı ile sağlam ilkelerini ve temellerini korumak, Gelişen yapılanma içerisinde zamana yenik düşmeden değişen şartlara uygun davranarak kendisine karşı oluşan güveni boşa çıkarmamak” ilkelerini kendisine misyon olarak benimsemiştir.

Gever Turizm, yerel bir işletme olarak kurulmuş olduğu günden bu yana sürekli gelişim göstermeye önem vererek çalışma yaşamına devam etmektedir. Firma kendi ilkeleri kapsamında üstün bir hizmet anlayışı ile çalışma yaşamına devam ederken bir yandan da gelecekte için bulunduğu yolcu taşımacılığı sektöründe adından daha çok söz ettirmek için ulaşım ve hizmet ağını genişletmeye özen göstermektedir. Gever Turizm bugün, “Başkale, Diana, Duhok, Karasu (Van), Mahabat, Sero, Şemdinli, Tebriz, Umriye, Van, Yeniköprü, Yüksekova” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile bölge sakinlerine yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Günümüz dünyasında çağı yakalamanın önemli bir gereklilik olduğunun farkında olan Gever Turizm hizmetlerini aynı zamanda online ortama taşımıştır. Artık en uygun Gever Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr