scorecardresearch
neredennereye.com, Tokat İmparator Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Tokat İmparator Seyahat

Tokat İmparator Seyahat
 

neredennereye.com,
Tokat İmparator Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tokat İmparator Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Tokat İmparator Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tokat İmparator Seyahat

Şehirler Arası Otobüs Terminali D:1 Tokat
0356 213 12 60

Tokat imparator Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana yüksek kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründeki bir firmadır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana her zaman kendi alanında büyümeye bu alanda büyürken başta kurulmuş olduğu çevrenin içerisinde bulunduğu durumun farkında olup, zaman içerisinde müdahil olabileceği, gerek bizzat gerekse dolaylı yoldan yapılması gereken katkıların, çevrenin gelişim ve ekseriyetine duyduğu güvenle olan sarsılmaz bağının kendisine kattığı müşteri potansiyelinin ve bu potansiyelin, her ne şekilde olursa olsun –büyümek için olsa dahi- hak ve hukuklarının çiğnenmeden kuruluşta benimsediği kalite standartlarının sınırını delmeden bir iş yaşantısı geçireceğine kanaat getirmiştir. Firma bugün, “Alibeyköy, Artova, Cevizli, Çekerek, Çerkezköy, Çorlu, Gebze, Güzelyazı, İçmeler, İstanbul, Kapaklı, Kaynarca, Maltepe, Pazar, Silivri, Sorgun, Sulusaray, Tokat, Turhat, Yeşilyurt, Yozgat” gibi noktalara yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Şirket, kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firma olarak, her zaman kendisini kurulduğu coğrafyanın insanının kültür değer ve yargılarına bağlı kalarak ileriye gitmek. Zaman içerisinde değişen dünyanın şartlarını değerlendirmek, yenilikler yaratmak ve bütün bunları müşterileri için bir avantaj haline getirmek. Asla ve asla kuruluşta aldığı özlük, kişilik ve benzeri hakları olan insanları mağdur etmeden, her geçen gün büyüyüp ulusal çapta hizmet veren öncü bir kuruluş olmak ” ilkelerini benimsemiştir.

 

Tokat İmparator Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Tokat İmparator Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Alibeyköy - Tokat 70 TL
Çerkezköy - Gümüşhacıköy 70 TL
Gebze - Turhal 70 TL
Gebze - Tokat 70 TL
Gebze - Osmancık 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"İyiydi." Misafir
İkram servis kalitesi gayet iyiydi. Muavin ve şoförün konuşma üslubu da iyiydi. Otobüs zamanında kalktı, zamanında vardı. Araç konforu biraz daha arttırılabilir.