Bu firma satışa kapalıdır.

Asil Tanrıverdi Turizm Otobüs Bileti

Asil Tanrıverdi Turizm
Asil Tanrıverdi Turizm
 

neredennereye.com,
Asil Tanrıverdi Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Asil Tanrıverdi Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Asil Tanrıverdi Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Asil Tanrıverdi Turizm

Büyük İstanbul Otogarı No:33 İstanbul
0212 658 31 50

Asil Tanrıverdi Turizm otobüs firması yakın dönemde mesleki hayatına başlayan ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösterirken hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışlarından ödün vermeyen bir firmadır. Asil Tanrıverdi Turizm, kuruluş aşamasında kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri takip etmenin ve verilen vaadlerin yerine getirilmesinin farkında olan bir kuruluş olarak vizyonu ve misyonu dahilinde bugün ilerlediği yolda emin adımlarla hareket etmektedir. Asil Tanrıverdi Turizm ulaşım alanında hizmet sağlayan bir firma olarak en temel gereksinimlerden birinin yolcular tarafından firmaya duyulan güven olduğunun farkında olan firma bu konuda gerekli çalışmaları aksatmadan yerine getirerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yürüttüğü hizmet politikası ile daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firma bu konuda yetkin çalışmalar yürütmeyi şimdi ve gelecekteki hedefleri arasında bulundurmaktadır.


Asil Tanrıverdi Otobüs Bileti Fiyatları


Kendi bölgesinde saygın hizmet vermeyi hedefleyen bir kuruluş olarak Asil Tanrıverdi Turizm bugün, “Akıncılar, Alibeyköy, Bağcılar, Bursa, Esatpaşa, İstanbul Otogar, Harem, İzmit, Kuruçeşme, Harmandere, Adapazarı, Akarslanlar, Sakarya, Sapanca, Vildan, Suşehri” gibi ulaşım noktalarında şubeleri bulunmaktadır. Yolcularının kendisine duyduğu gven bağının zedelenmemesi için çalışma yaşamında ilkeli tutumunu sürdüren Asil Tanrıverdi Turizm firması yolcuların keyifli bir yolculuk geçirmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Konforlu ve güvenli bir yolculuğun teknik donanıma yatırım yapmaktan geçtiğinin farkında olan otobüs firması bunun için filosunda yer alan araçlarını geliştirmeye ve hizmetini yeni yolcularına ulaştırmaya hız kesmeden devam etmektedir. 

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tebrikler" Misafir
Nasıl kimse kullanmaz da yorum yapmaz bu firmaya hiç anlamadım yaa çok çok başarılı
"" Misafir
son derece iyi çalışanları ve araçları var rahat ve temizler yolculuk rahatlıkla tamamlanıyor çok kaliteli firma
"çok iyi" Misafir
Son derece kaliteli ve güleryüzlü insanlar. Teşekkürler