neredennereye.com, Antalya Net Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Antalya Net Turizm Otobüs Bileti

Antalya Net Turizm
Antalya Net Turizm
 

neredennereye.com,
Antalya Net Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Antalya Net Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Antalya Net Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Antalya Net Turizm

Yahya Kahya Mh. Çivici Sk. No: 1 Beyoğlu İstanbul
0212 658 0307

Antalya Net Turizm (Antalya Toros Turizm) Hakkında

Antalya Net Turizm önceki adı Antalya Toros Turizm, Akdeniz’in incisi olan Antalya halkının seyahatte severek tercih ettiği Antalya merkezli bir otobüs firmasıdır. Antalya ve çevre illerine seyahat edeceklerin tek adresi olan bu firma uygun fiyat ve kaliteli hizmeti ile yolcularını beklemektedir. Eğer ki sizlerde bu muhteşem doğa ve tarihi güzelliğe sahip olan şehre ulaşmak istiyorsanız Antalya Net Turizm hizmetinizde.

Antalya Net Turizm, şehir içi, şehir dışı, Uluslararası gezi turları, seminer, bayi toplantıları gibi tüm etkinliklerde ve organizasyonlarda otobüs veya servis hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetleri hem lüks ve konforlu araçlarla hem de güler yüzlü alanında tecrübeli personeliyle sunmaktadır.

Antalya Net Turizm İlkeleri

Gelişen ve yenilenen yapısıyla tüm Türkiye’de hizmet veren bir firma olmak.

İnsan güvenliğini her şeyin önüne koyarak hizmet vermek.

Sadece can sağlığını değil mal güvenliğini de sağlamak.

Kaliteden ödün vermeden yolcularına konforlu bir yolculuk sağlamak.

Kanunlara ve kurallara uyarak sektördeki yerini sağlamlaştırmak.

Haksız rekabete fırsat vermeden. Sadece kendi emeğinin karşılığını almak.

Tekelleşme karşısında yer almak.

Güler yüzlü ve kaliteli hizmeti bir prensip haline getirmek.

Antalya Net Turizmin Yolcu Hizmetleri

İster çift kişilik ister tek kişi halinde yolculuk yapma imkanı sunar.

Antalya Net Turizm yolculuk sırasında yolcuların kişisel ihtiyaçlarını karşılamaları için belirli periyotlar halinde anlaşmalı oldukları dinlenme tesislerinde yolcularına dinlenme imkanı sağlar.

Bilet alımlarında uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sağlar.

Bilet satın alma, bileti açığa alma, bileti iptal etme, bilet rezervasyonu yaptırma, açık bileti sefere çevirme ve buna benzer birçok işlemi müşterilerini şubelere gelmelerine gerek kalmadan online internet sistemi üzerinden veya telefonla iletişimleri sayesinde gerçekleştirme kolaylığı sağlar.

Lüks ve her tür teknolojiye sahip araçlarla yolcuların konforunu, rahatlığını ve güvenliğini sağlar.

Antalya Net Turizmin Şubelerinin Bulunduğu Şehirler

Alanya, Ankara, Antalya, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, İstanbul, İzmit, Konya, Kütahya, Sakarya.

Antalya Net Turizm, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden itibaren yüksek kalite hizmet anlayışı ve her zaman yüksek müşteri memnuniyeti prensipleri dâhilinde yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Şirket geliş göstermekte olan, gelişim gösterirken insani değerlere ve çevreye saygısını koruyan bir otobüs firmasıdır. İlk zamanlarında fazla olmayan sefer sayılarını zamanla müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için yükselten otobüs firması, “Alanya, Alibeyköy, Antalya, Bilecik, Bucak, Burdur, Gebze, İstanbul, İzmit, İzmir, Kütahya, Manavgat, Sakarya, Sandıklı, Serik” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Şirket, Şehir içi, Şehirlerarası, Uluslararası turistik geziler, seminer bayi toplantıları, sportif etkinlikler, özel kurumsal turlar gibi birçok hizmeti ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Antalya Net Turizm, müşteri memnuniyetinin temelinin güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışından geçtiğini benimseyerek, dolaylı ya da doğrudan kendisi ile çalışan personelini önce insan ilkesi ile korumakta, gelişmesine ve doğru hizmet vermesine katkı sağlamaktadır. Misyon ve vizyon prensipleri kapsamında gelişerek büyümeye devam etmeyi hedefleyen firma, modern dünyanın gerekliliklerini yerine getirebilmek için, otobüs filosunda bulunan otobüslerini her geçen gün teknik donanım bakımından yeterli hale getirmek için çalışmaktadır. İnsani değerler çerçevesinde gelişmeye ve büyümeye devam eden şirketin merkezi Antalya’dır.

En uygun fiyatlar ve tüm seferleri ile Antalya Net Turizm otobüs bileti NeredenNereye.com'da!

Antalya Net Turizm otobüs bileti fiyatları, Antalya Net Turizm iletişim ve telefon numaraları, Antalya Net Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Antalya - İstanbul (Anadolu) 245 TL
İstanbul - Antalya 235 TL
İstanbul - Kütahya 199 TL
Kütahya - İstanbul 199 TL
Bursa - İstanbul 125 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
76Puan
39%
26%
22%
4%
9%
Toplam Yorum Sayısı (12)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
güzel bir yolculuktu ve konforluydu araç tafsiye ederim
"Tavsiye" Misafir
Genel olarak verilen hizmetten memnun kaldım. Koltuk araları biraz daha geniş olabilirdi. Personel güler yüzlü ve yardımsever. Gaziantep - Mersin güzergahında rahat bir yolculuk gerçekleştirdim.
"Tavsiye" Misafir
Manavgat seferlerimde hep tercih ettiğim bir firmadır. Antalya taraflarına gidecek olanlara tavsiyemdir.
"Tavsiye ederim" Misafir
koltukları çok rahat ve temizdi.Otobüsteki tüm televizyonlar çalışıyordu muavinde çok saygılı birisiydi kalkış zamanında oldu ama sadece trafik olduğundan 20 dk geç indik .
"Antalya'nın yıldızı :)" Misafir
Yıllardır kullanıyorum.
"Bilet Saatleri" Misafir
Gaziantep-Mersin istikameti 18.30 seferine bilet aldım. Tercih etmemin sebebi diğer firmaların sefer sürelerinin 4.5 saat olması ve bu firmanın 3 saat 15 dk yazması. Gelgelelim yolculuk tam 5 SAAT sürdü. Önemli bir planım olsa yetişmem gerekse rezil olacaktım. Bir daha asla.
"" Misafir
Araç içinde usb girişi sorunu vardı ve koltuklar biraz rahatsızdı bi de şey benim otobüsüm normalde 23:15 te kalkması gerekirken 23:00 da kalktı az kalsın otobüse yetişemiyordum.Teşekkürler
"YOLCU" Misafir
GENEL İTİBARİYLE FENA DEĞİLDİ
"" Misafir
Öncelikle bi
astım hastası olarak 15 yıldır sigaranın tüm kapalı alanlarda yasak olmasına rağmen bu turdaki tüm şoförlerin sigara içmesi uyarlama rağmen buna devam etmeleri ve gayet laubali bu şekilde herkes iciyo bu şey olmaz gibi cümlelerle karşılık verildi. Ayrıca ankara side arasi aktarmasız yolculuk yazan internet sitelerin de tüm yolcuların bu koşullarla aldığı biletler bizi antalya da bırakıp servis gelecek diyip tam bi saat bekleyip gelen servis ise side yerine side girişinde indirdikleri itiraz etmemize de tüm saygısızlıklariyla cevap vermişlerdir.
"YOLCULUK" Misafir
BİLETİ BEN SATIN ALDIM KAYINVALİDEM İÇİN KENDİSİYLE GÖRÜŞTÜM GÜZEL GEÇTİĞİNİ SÖYLEDİ VE MEMNUN KALMIŞ İNŞALLAH BENDE YAKIN BİR ZAMANDA KIZKARDEŞİMİ ZİYARETE GİDECEĞİM VE SİZDEN BİLET ALACAĞIM
TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM
SAYGILARIMLA
OKAN DEMİRBAŞ