Yolcu Sayısı
1

Antalya Net Turizm Otobüs Bileti

Antalya Net Turizm

Firma Hakkında

  • AdresYahya Kahya Mh. Çivici Sk. No: 1 Beyoğlu İstanbul
  • Müşteri Servisi0 (212) 658 0307
  • İnternet Sitesiantalyanetseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

77 %
Toplam Yorum Sayısı (12)
Antalya Net Turizm


Çok İyi
39 % (9)
İyi
26 % (6)
İdare Eder
22 % (5)
Kötü
4 % (1)
Çok Kötü
9 % (2)

güzel bir yolculuktu ve konforluydu araç tafsiye ederim

"Tavsiye"

Genel olarak verilen hizmetten memnun kaldım. Koltuk araları biraz daha geniş olabilirdi. Personel güler yüzlü ve yardımsever. Gaziantep - Mersin güzergahında rahat bir yolculuk gerçekleştirdim.

"Tavsiye"

Manavgat seferlerimde hep tercih ettiğim bir firmadır. Antalya taraflarına gidecek olanlara tavsiyemdir.

"tavsiye ederim"

koltukları çok rahat ve temizdi.Otobüsteki tüm televizyonlar çalışıyordu muavinde çok saygılı birisiydi kalkış zamanında oldu ama sadece trafik olduğundan 20 dk geç indik .

"Antalya'nın yıldızı :)"

Yıllardır kullanıyorum.

Antalya Net Turizm Hakkında


Antalya Net Turizm önceki adı Antalya Toros Turizm, Akdeniz’in incisi olan Antalya halkının seyahatte severek tercih ettiği Antalya merkezli bir otobüs firmasıdır. Antalya ve çevre illerine seyahat edeceklerin tek adresi olan bu firma uygun fiyat ve kaliteli hizmeti ile yolcularını beklemektedir. Eğer ki sizlerde bu muhteşem doğa ve tarihi güzelliğe sahip olan şehre ulaşmak istiyorsanız Antalya Net Turizm hizmetinizde.
Antalya Net Turizm, şehir içi, şehir dışı, Uluslararası gezi turları, seminer, bayi toplantıları gibi tüm etkinliklerde ve organizasyonlarda otobüs veya servis hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetleri hem lüks ve konforlu araçlarla hem de güler yüzlü alanında tecrübeli personeliyle sunmaktadır.
Antalya Net Turizm İlkeleri
Gelişen ve yenilenen yapısıyla tüm Türkiye’de hizmet veren bir firma olmak.
İnsan güvenliğini her şeyin önüne koyarak hizmet vermek.
Sadece can sağlığını değil mal güvenliğini de sağlamak.
Kaliteden ödün vermeden yolcularına konforlu bir yolculuk sağlamak.
Kanunlara ve kurallara uyarak sektördeki yerini sağlamlaştırmak.
Haksız rekabete fırsat vermeden. Sadece kendi emeğinin karşılığını almak.
Tekelleşme karşısında yer almak.
Güler yüzlü ve kaliteli hizmeti bir prensip haline getirmek.
Antalya Net Turizmin Yolcu Hizmetleri
İster çift kişilik ister tek kişi halinde yolculuk yapma imkanı sunar.
Antalya Net Turizm yolculuk sırasında yolcuların kişisel ihtiyaçlarını karşılamaları için belirli periyotlar halinde anlaşmalı oldukları dinlenme tesislerinde yolcularına dinlenme imkanı sağlar.
Bilet alımlarında uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sağlar.
Bilet satın alma, bileti açığa alma, bileti iptal etme, bilet rezervasyonu yaptırma, açık bileti sefere çevirme ve buna benzer birçok işlemi müşterilerini şubelere gelmelerine gerek kalmadan online internet sistemi üzerinden veya telefonla iletişimleri sayesinde gerçekleştirme kolaylığı sağlar.
Lüks ve her tür teknolojiye sahip araçlarla yolcuların konforunu, rahatlığını ve güvenliğini sağlar.
Antalya Net Turizmin Şubelerinin Bulunduğu Şehirler
Alanya, Ankara, Antalya, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, İstanbul, İzmit, Konya, Kütahya, Sakarya.
Antalya Net Turizm, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden itibaren yüksek kalite hizmet anlayışı ve her zaman yüksek müşteri memnuniyeti prensipleri dâhilinde yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Şirket geliş göstermekte olan, gelişim gösterirken insani değerlere ve çevreye saygısını koruyan bir otobüs firmasıdır. İlk zamanlarında fazla olmayan sefer sayılarını zamanla müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için yükselten otobüs firması, “Alanya, Alibeyköy, Antalya, Bilecik, Bucak, Burdur, Gebze, İstanbul, İzmit, İzmir, Kütahya, Manavgat, Sakarya, Sandıklı, Serik” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Şirket, Şehir içi, Şehirlerarası, Uluslararası turistik geziler, seminer bayi toplantıları, sportif etkinlikler, özel kurumsal turlar gibi birçok hizmeti ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Antalya Net Turizm, müşteri memnuniyetinin temelinin güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışından geçtiğini benimseyerek, dolaylı ya da doğrudan kendisi ile çalışan personelini önce insan ilkesi ile korumakta, gelişmesine ve doğru hizmet vermesine katkı sağlamaktadır. Misyon ve vizyon prensipleri kapsamında gelişerek büyümeye devam etmeyi hedefleyen firma, modern dünyanın gerekliliklerini yerine getirebilmek için, otobüs filosunda bulunan otobüslerini her geçen gün teknik donanım bakımından yeterli hale getirmek için çalışmaktadır. İnsani değerler çerçevesinde gelişmeye ve büyümeye devam eden şirketin merkezi Antalya’dır.
En uygun fiyatlar ve tüm seferleri ile Antalya Net Turizm otobüs bileti NeredenNereye.com'da!


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr