Yolcu Sayısı
1

Lüks Batman Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Batman Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresCumhuriyet meydanı No:3 Batman
  • Müşteri Servisi444 21 72 / 0 (488) 214 98 18 - 213 88 48 - 213 12 88
  • İnternet Sitesiwww.luksbatman.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

74 %
Toplam Yorum Sayısı (43)
Lüks Batman Seyahat


Çok İyi
56 % (33)
İyi
7 % (4)
İdare Eder
10 % (6)
Kötü
7 % (4)
Çok Kötü
20 % (12)

"Teşekkürler"

Yolculuğum sırasında hastaydım ve arabada olduğum için yol da tuttu aşırı mide bulantısı yaşadım. Çalışanlarınız o kadar nazik ve kibar ki sağolsunlar çok destek oldular. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum

Oldukça saygılı bir ekip vardı. İkramlarda gecikmeden yapıldı firmaya teşekkür ediyorum.

"Böyle kötü bir yolculuk yapmamıştım."

Tam anlamıyla rezillik.Hayatımda bu kadar kötü bir yolculuk yapmamıştım.İnsanla resmen dalga geçiyorlar.Sanki hatır gönül uğruna bizi kabul ediyorlarmış havaları var para veriyoruz ya .Hizmet satın alıyoruz parasıyla ama sürünmekten farkı yok.Çok kötüydü.Kesinlikle tavsiye etmiyorum.İlk defa bindim ve asla binmeyeceğime emin oldum.Lüks Batman pişmanlıktır.Aynı koltuğu iki farklı yolcuya satarak insanları mağdur etmelerinden tutun koltuk aralarında yerde yatan çocuklar,yapılmayan ikramlar , otogara girmeyerek sabahın karanlığında yol kenarında bırakmaları vs...Daha yazmak istediğim çok şey var ama bu kadarı bile fazla aslında bu rezillik için o kadar para alıyorlar .YAZIKLAR OLSUN!!!

harika

"Komedi gibiler.."

20 temmuz cuma günü İzmir den saat 18.30 seferinde ki araca bindim yan koltukta oturan konya yolcuşunu muavin gece 12.00 da afyonda beyefendi geldiniz diye araçtan indirmeye çalıştı ben araya girerek burası afyon sen ne yapıyorsun diye mani oldum çaya geldik ben orada inecektim muavin uyumuş şoför beni aldı gidiyor şoföre ben burada ineceğim nereye gidiyorsun diyorum telefonla konuşuyor beni dinlemiyor bile telefonu kapattıktan sonra çay garajinda inecektim beni niye indirmedin dedim çay garajıni geçtik mi diyor bana evet dedim sen niye soylemedin ki diyor bu defa da sonunda sağa çekti arabayı ben buradan nasıl gideceğim şimdi garaj geride kaldı dedim kapıyı açtı öyle bekliyor bir şey demeden ben bu kadar ciddiyetsiz bir firma görmedim bir daha lüks batman mi... aslaa binmeyin ...

Lüks Batman Seyahat Hakkında

Lüks Batman Seyahat Otobüs bileti sorgulama yaparken karşınıza çıkan NeredenNereye.com birçok kolaylığı ayağınıza getiriyor. Buradan otobüs bileti satın alabileceğiniz gibi firmanın otobüs biletleri ve otobüs sefer saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Firma 1996 yılında kurulmuş olup 1997 yılında karayolu yolcu taşımacılığı faaliyetlerine başlamıştır. “Yolcu Misafirimizdir” prensibini ilke edinen Lüks Batman Seyahat kurulduğu günden bu yana bu doğrultuda ilerliyor. Güvenilir, konforlu, keyifli bir seyahat geçirmeniz için Mercedes-Benz Travego araç filosu ile hizmet veriyor.
Lüks Batman Seyahat, Ankara, Batman, İstanbul ve Elazığ illeri başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasına hareket düzenliyor. Bu firmanın online otobüs biletleri ile yolculuk süresince firma araçlarının internet, uydu yayını, koltuk arkası ekran ve açık büfe ikramları gibi özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Lüks Batman Seyahat, servis imkanı ile otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden otogara ulaşımınıza yardımcı oluyor.
Seyahat etmek istediğiniz lokasyonun otobüs bilet fiyatlarını planladığınız tarihten birkaç hafta önce sitemizden takip etmeye başlarsanız otobüs bileti kampanyalarından yaralanma imkanı bulabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli otobüs biletleri ile hafta sonu küçük bir gezi için fırsat oluşturabilirsiniz.
Piyasaya göre en ucuz otobüs biletini bulabileceğiniz sitemiz üzerinden yolculuk yapmak istediğiniz firmaya yapılan puanlamaları ve yorumları inceleyebilirsiniz. Lüks Batman Seyahat’ten bütçenize en uygun otobüs biletini satın aldıysanız siz de seyahatiniz sonrasında sitemiz aracılığı ile firmayı yorumlayarak değerlendirebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr