Yolcu Sayısı
1

Es Es İsmail Ayaz Otobüs Bileti

Es Es İsmail Ayaz

Firma Hakkında

  • AdresBüyükşehir Belediye Otogarı CZ-51 Antalya
  • Müşteri Servisi0 (242) 331 00 11
  • İnternet Sitesiwww.ismailayaz.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

74 %
Toplam Yorum Sayısı (55)
Es Es İsmail Ayaz


Çok İyi
42 % (47)
İyi
26 % (29)
İdare Eder
12 % (13)
Kötü
4 % (4)
Çok Kötü
17 % (19)

"Konfor, Eğlence, Güvenlik"

Merhaba, Yolculuk gecikme ile başladı. Kemerim çalışmıyordu. Önümdeki tv içeriği neredeyse boştu. İki film ve yol durumuna göre değişken çalışan, görüntü kalitesinin sd olmadığını düşündüğüm televizyon kanalı yayını vardı. Müzik yoktu. Resimler ise belli bir süre oyaladı. Cam kenarında kol koyma yeri ben isterdim ama yoktu. Koltuğun kendisi yeterince rahattı. Bir ara yanlış görmediysem ters yöne girdik. İyi çalışmalar dilerim.

"servis problem "

Tek yaşadığımız sıkıntı İsmail Ayazda servis problemiydi yarım saatten fazla servis bekledik .

"Müşteri Hizmetleri "

Diğer hizmetlerin yanında musteri hizmetleri konusunda gerçekten çok iyi bir firma. Firmaya teşekkür ederim.

"Şikayet"

Genel olarak yolculuktan memnun kaldık. Ancak Istanbulda otogara gecmek için servis isteğimiz olumsuz karşılandığı için her zaman kullandığımız firma hakkında hayal kırıklığına uğradık.

"Yolculuk değerlendirme"

Genel olarak firmadan memnun kaldım. İlgilerine teşekkür ederim.

Es Es İsmail Ayaz Hakkında

Eskişehir, İç Anadolu bölgesinde Türkiye’nin beşinci büyük şehridir. Şehrin içerisinden porsuk çayı geçmektedir. Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi bulunmaktadır. Bu iki büyük üniversiteden dolayı öğrenci yönünden kalabalık bir şehirdir. Öğrenciler çok olduğundan Eskişehir’e gidip gelen yolcu sayısı da fazladır. Yolculuklar sırasında kalitesinden dolayı tercih edilen otobüs firmalarındandır İsmail ayaz.
İsmail Ayaz Otobüs bileti
Eskişehir merkezli olmak üzere kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Kurucusu İsmail Ayaz’dır. İsmail Ayaz ilk olarak Eskişehir’den Bursa’ya giden Chevrolet veya Austin kaptı kaçtı araçlarda çalışmaya başladı. 1950’li yıllarda birer yıl arayla iki otobüs alarak bu sektörde çalışmalarına başlamıştır.
1960’lı yıllarda aldığı otobüslerle Bursa’dan Eskişehir’e yerleşip merkezi burası yapmışlardır. 1962 senesinde Turizm Bakanlığından “Ayaz Turizm Seyahat” acentelik belgesi almıştır. Bu aldığı belgeden sonra yurtiçinde ve yurtdışında yolcular için tur seferlerine başlamıştır. Hac seferleri düzenlenmiştir. 1963 yılında Eskişehir’de şehirlerarası ilk otogar yapılmıştır. 1966 senesinde araçlarına yenilerini ekleyerek insan taşımacılığından yaptıkları bu işi daha da büyütmüşlerdir.
İsmail ayaz yayla motorlu araçlar nakliye dayanıklı tüketimli mallar san. ve tic. ltd. şti. Eskişehir’den başlayarak yurdumuzun bir çok noktasına kaliteli ve güvenli bir seyahat imkanı sunmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ışığında daha iyi işler yapmak için çalışmaktadırlar. İşinde iyi kaptan şoförler ve yolcularla alakadar personel tercih edilmektedir. Filolarda bulunan araçların düzenli olarak bakımları yapılarak güvenlik için her türlü önlem alınmaktadır.
İsmail Ayaz Misyonu ve Vizyonu
Kaliteli, huzurlu, konforlu yolcuğu müşterilerine sunarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak misyonudur.
Firmayı tercih etmiş yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamak, yolcuların zamanlarına ve haklarına saygılı olmak, bünyesinde çalışan personele adil ve saygılı davranmak vizyonudur.
İsmail Ayaz Sunduğu Olanaklar
Güler yüzlü personel tarafından yiyecek ve içecek ikramı, her koltukta televizyon imkanı, kablosuz internet hizmeti, 220 volt priz, rahat tek kişilik koltuklar ve uyumak için yastık ve battaniye yolcularına sunduğu olanaklardır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr