Yolcu Sayısı
1

Deveci Nazar Turizm Otobüs Bileti

Deveci Nazar Turizm

Firma Hakkında

  • AdresŞanlıurfa
  • Müşteri Servisi0532 379 3063
  • İnternet Sitesi

Deveci Nazar Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Deveci Nazar Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Deveci Nazar Turizm Hakkında

Deveci Nazar Turizm Otobüs Firması

2022 yılında kurulmuş olan Deveci Nazar Turizm otobüs firması, henüz kurulmuş olan bir hizmet kuruluşu olarak emin adımlar ile çalışma yaşamına devam etmeyi hedeflemektedir. Deveci Nazar Turizm, henüz başlangıç aşamasında olduğu çalışma yaşamında çok fazla ulaşım bölgesine yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayamıyor olsa da kısa zaman içerisinde gösterdiği kaliteli hizmet nedeni ile yolcular tarafından tercih edilen bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Düzenlediği kısa seferler boyunca bu sefer sürelerinde yolcularına sağlamış olduğu hizmet neticesinde aralarında güvene dayalı bir bağ oluşturmayı başarmış olan bir firmadır. Hizmet sektöründe yer alan bir Deveci Nazar Turizm bu alanda en önemli konulardan birinin daima güler yüzlü hizmet sunmak olduğunun farkında olan firma, zaman içerisinde göstermiş olduğu çalışma ve geliştirmelerini öncelikli olarak bu alan üzerinde tutmaktadır.
Deveci Nazar Turizm yolcu taşımacılığı sektöründe daha önceki yapılanmaları ile birlikte 20 yılı devirmiş bir firma olarak yolcularının kendilerine karşı olan güvenlerini sarsmadan her geçen gün yeni adımlar atarak ülke çapında tanınan bir otobüs firması olmayı hedeflemektedir. Bu sektörde her şeyden önce hizmetin daima güler yüzlü olarak sunulması gerektiğinin savunucularından biri olan otobüs firması araç filosunda yer alan otobüslerin teknik ve donanımsal açıdan gelişmiş olmasına özen göstermesinin yanında personelinin de hizmet sektörünün gerekliliklerini yerine getirebilmesine son derece özen göstermektedir.
Deveci Nazar Turizm Hakkında
2022 yılında Şanlıurfa merkezli olarak Halil Deveci tarafından kurulan Deveci Nazar Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “4” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “4” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Deveci Nazar Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Deveci Nazar Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Deveci Nazar Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Deveci Nazar Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.5/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Deveci Nazar Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Deveci Nazar Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Deveci Nazar Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr