Yolcu Sayısı
1

VIP Arda Tur Otobüs Bileti

VIP Arda Tur

Firma Hakkında

  • AdresYenimahalle Fatih CAD No 14/B Kestel Bursa
  • Müşteri Servisi0549 768 1602
  • İnternet Sitesiardavip.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
VIP Arda Tur


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

VIP Arda Tur Hakkında


VIP Arda Tur otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmalardan biridir. Firma hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak yolcuları ile arasında uzun yıllar boyunca kurmuş olduğu güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına “Daima güler yüzlü hizmet” anlayışını benimseyerek çalışma yaşamına devam etmektedir. VIP Arda Tur otobüs firması, zamanın gerekliliklerini yerinde ve zamanında sağlamak için araç filosunda yer alan otobüslerin teknik ve donanımsal gerekliliklerine ve bünyesinde yer alan personelin gelişimine olan yatırımlarını sürdürmektedir.
VIP Arda Tur otobüs firması amacını, “Bizim ana işimiz yurt içi ve yurt dışında yolcuların ve kategorize edilmiş lisanslı araçların ulaşımını sağlamaktır,” şeklinde açıklamıştır. Arda-Tur" EOOD, müşterilerine ve iş ortaklarına mükemmel hizmet (tüm uluslararası hatlarda görevliler), maksimum rahatlık (her koltuk önünde monitör, internet, TV, tuvalet, yolculuk sırasında ücretsiz yiyecek ve içecekler), kalite ve doğruluk sunmaktadır. rakipsiz fiyatlarla sunulan hizmetler!
VIP Arda Tur otobüs firması modern dönemin yolcu ihtiyaçlarını karşılamak adına zamanının gerekliliklerini araç filosundaki otobüslerin teknik ve donanımsal özelliklerini en üst seviyede tutmaya özen göstermektedir. Arda-Tur, müşterilerine sunduğu hizmet ve konfor düzeyini artırmak için otobüs filosunu sürekli genişletip modernize etmektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda gerçekleştirmektedir. Firma, kendisine belirlediği ilkeler kapsamında kendinden ödün vermeden çalışma yaşamında emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. 2014 yılında, halihazırda Yunanistan'a yapılan düzenli seyahatlerin yanı sıra şirket, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve Almanya'ya birkaç yeni rota başlatarak Avrupa pazarına girmeye başladı. VIP Arda Tur otobüs firması, ilkeleri doğrultusunda gelişmeye devam ettiği çalışma yaşamı içerisinde yurt dışında olan yatırımlarını yükselterek kişilere daha kolay ulaşmak ve satış sonrası destek için seyahatlerinin uzandığı bölgelerde farklı biletleme merkezleri kurmuştur.
Günümüz şartlarında yolcuların yüksek ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak gelişim göstermeye devam eden VIP Arda Tur otobüs firması şirket içerisinde sürekli yenilenmeyi önemli kriterlerden biri olarak benimsemiştir. Modern yolcu dünyasında olabilen her noktada yolculara satış öncesi ve satış sonrası hizmet sunmanın ne denli önemli olduğunun farkında olan firma fiziksel şubeleri ve sanal ortamda kurduğu şubeleri ile yolcularına ulaşmaya devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden VIP Arda Tur otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun VIP Arda Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr